Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Räägiti ju küll, et kuda lapsed tulevad- KURG TOOB...

ISA: Juku. Tead, kurg toob sulle varsti vennakese.

Juku: Isa kuule, ema on veel suht ilus aga sina käis salaja kurge panemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu "lemmikpostitus" uues foorumis :)

No tegu on ju steroidi mõttelise topicuga,kus neist võib rääkida, ja küsida.Isegi üks vend oli küsinud kohta,kus osta saab.Või jäi sulle midagi arusaamatuks?

Võid ju samahästi minna bodybuilding.ee targutama... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha halvasti öelda ega midagi, aga mispärast peaks see sulle korda minema ?

Sama hästi võin sulle öelda: Ei taha halvasti öelda ega midagi, aga mispärast peaks see sulle korda minema, mida mina arvan? Foorum on ju oma arvamuse avaldamiseks, või mis? Ja ma lihtsalt avaldasingi arvamust! Ja sina avaldasid oma arvamust. Ja asi ants!

No tegu on ju steroidi mõttelise topicuga,kus neist võib rääkida, ja küsida.Isegi üks vend oli küsinud kohta,kus osta saab.Või jäi sulle midagi arusaamatuks?

Võid ju samahästi minna bodybuilding.ee targutama... :D

Ei jäänud midagi arusaamatuks :) Ma lihtsalt konstateerisin fakti, et see on mu "lemmikpostitus" seal. Muud ei midagi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama hästi võin sulle öelda: Ei taha halvasti öelda ega midagi, aga mispärast peaks see sulle korda minema, mida mina arvan? Foorum on ju oma arvamuse avaldamiseks, või mis? Ja ma lihtsalt avaldasingi arvamust! Ja sina avaldasid oma arvamust. Ja asi ants!

Sellisel juhul avaldasin ka mina enda arvamust :) Ärgem tülitsegem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 lauset ja 5 viga. Tase. :)

Kirjavigadest ei tule jah puudus:D

Tšekkisin naiste pildid kah juba ära....ma parem seda ei kommenteeri, peate ise nägema:P

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mine loe seda steroidi teemat, see lausa kutsub kasutama ja ohtudest on seal ülivähe kirjutatud ja ülimalt kaudses võtmes.

ja vabandust, pool eestit arvab et panete steroide ja nüüd arvan mina seda samuti. sõima mind palju tahad, ma ei muuda arvamust :)

e-ee ...

mina arvan,et sa oled ...

sama arvab ka pool universumit ...

ja sõimle palju tahes,ei aita ...

anlt - mis me selle teadmisega nüüd peale 'akkame, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjavigadest ei tule jah puudus:D

Tšekkisin naiste pildid kah juba ära....ma parem seda ei kommenteeri, peate ise nägema:P

Ja mis nende naistega oli siis? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa lihtsalt pole treenitud ja võistlusvormis naisi näinud, ei muud!

Ega jah, need pildid varastasid mu silmade süütuse:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tüüp pidas silmas vist seksiteemat... ju ple enne auke ka näinud :)

Sellise lihamäe ja silikoonide otsas küll mitte:p

Aga eks igal ühel oma maitse.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Bodybuilding.ee"-foorum on äärmiselt ebamugav, tektsipõhine nö, Bonsuna-foorum aga on tehniliselt palju parem, saab enam-vähem normaalselt suhelda. Ise olengi imestanud siiani, miks nad siiani oma foorumit normaalseks muutnud pole. Mis seal keerukat on. Kuna nüüd on keemia-teemaline inimlikum foorum olemas, siis minuarust see on hea.

Samas tehniline hinnang kogu Bonsuna-saidile on loomulikult ilmselgelt selline, et tegu tehniliselt äärmiselt kehva käkerdusega, justnagu oleks see põhikoolijunsu eilne veebisepistus. Kunagi paluti mul saidile "http://spetsialistid.ee/" tulla nö spetsialistiks, ala Spetsialistide Team-i liige olla, seal oli samasugune junsu-tasemel sait, et logises ta siit ja sealt, ja nii ka ütlesin, et tehke sait ikka normaalselt enne korda, siis otsige alles Team-i liikmeid. Siis soovitaks sellele saidile sama, et võiks selle normaalseks teha. Selles osas nagu negatiivne esmamulje Bonsuna-saidile paljudel ilmselt.

Uudise pealkirja ma muudaks ära, eksitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ajab üks asi närvi. Miks see f**ing ajakirjandus teeb foorumist copy-paste. Nagu muud tõesti ei ole teha. Foorum ja teatud teemad võiks vaadatav olla ainult sisselogituna !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt ajab üks asi närvi. Miks see f**ing ajakirjandus teeb foorumist copy-paste. Nagu muud tõesti ei ole teha. Foorum ja teatud teemad võiks vaadatav olla ainult sisselogituna !

see küll midagi ei muudaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt ajab üks asi närvi. Miks see f**ing ajakirjandus teeb foorumist copy-paste. Nagu muud tõesti ei ole teha. Foorum ja teatud teemad võiks vaadatav olla ainult sisselogituna !

Arvad, et ajakirjanik ei ole võimeline kontot tegema ja sisse logima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Bodybuilding.ee"-foorum on äärmiselt ebamugav, tektsipõhine nö, Bonsuna-foorum aga on tehniliselt palju parem, saab enam-vähem normaalselt suhelda. Ise olengi imestanud siiani, miks nad siiani oma foorumit normaalseks muutnud pole. Mis seal keerukat on. Kuna nüüd on keemia-teemaline inimlikum foorum olemas, siis minuarust see on hea.

Samas tehniline hinnang kogu Bonsuna-saidile on loomulikult ilmselgelt selline, et tegu tehniliselt äärmiselt kehva käkerdusega, justnagu oleks see põhikoolijunsu eilne veebisepistus. Kunagi paluti mul saidile "http://spetsialistid.ee/" tulla nö spetsialistiks, ala Spetsialistide Team-i liige olla, seal oli samasugune junsu-tasemel sait, et logises ta siit ja sealt, ja nii ka ütlesin, et tehke sait ikka normaalselt enne korda, siis otsige alles Team-i liikmeid. Siis soovitaks sellele saidile sama, et võiks selle normaalseks teha. Selles osas nagu negatiivne esmamulje Bonsuna-saidile paljudel ilmselt.

Ma pole küll foorumite loomises nö kodus ja ei tea sellest ka halligi, aga mulle selline lihtsus meeldib nagu Bonsuna puhul on rakendatud. Samalaadset ülesehitust kasutab ka näiteks GetBig foorum. Lihtne, loogiline ja arusaadav igaühele, ilma liigsete moodsate iluvidinateta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasteaed. Keda kotib mis ühel on ja teisel ei ole, kui ei meeldi ära käi ja kõik. Miks veel poriga loopima hakata jääb mõistmatuks? Iga ühe oma asi mida joob, sööb või keda paneb, järsku on vaja kõigil karjuvvajadus oma arvamus kõva häälega välja ütelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et te - endine(?) fitness.ee tiim - võiksite korralikult läbi mõelda, mida te teete, enne kui selliste kahtlaste portaalidega liituma hakkate. Mingite teisitimõtlejate portaali tiimi liige olemine võib mõne mehe/naise reputatsiooni ära rikkuda. Vaadake neid liikmeid seal - enamik ongi tuntud keemikud ja siis mõned üksikud oleksid nagu juhuslikult sinna ära eksinud arusaamatutel põhjustel. Mõelge ikka veelkord üle.

Ja noh, aukude pildid on muidugi tippsaavutus teil, mille üle uhked olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et te - endine(?) fitness.ee tiim - võiksite korralikult läbi mõelda, mida te teete, enne kui selliste kahtlaste portaalidega liituma hakkate. Mingite teisitimõtlejate portaali tiimi liige olemine võib mõne mehe/naise reputatsiooni ära rikkuda. Vaadake neid liikmeid seal - enamik ongi tuntud keemikud ja siis mõned üksikud oleksid nagu juhuslikult sinna ära eksinud arusaamatutel põhjustel. Mõelge ikka veelkord üle.

kui steroidid on järgmine samm, siis tasub ju infot õigest kohast hankida, mitte kahtlastelt saitidelt. Bonsuna on oma ala ekspert!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×