Jump to content
kärbes

Küsimus M.M. ile

Recommended Posts

Vaatan Artiklite alt sinu kohta ja imestan, et kas võtad võistlusteks tõesti üle 20 kilo alla? Kui kiiresti see sul sellisel juhul tavaliselt käib? Kas toidukogus mida sööd tavaliselt ja mida enne võistlusi on ka totaalselt erinev? Ja kas need mõõdud mis on antud on mõõdetud siis võistluskaalus või tavakaalus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et kuskil 17 kilo tuleb hetkel ära anda : ) Kiiresti ei käi siin midagi, 100 grammi päevas. Kui nüüd arvestada, et võistlused toimuvad oktoobri lõpus, siis tuleks alustada juba praegu, mida ma nüüd järkjärgult treening plaani ja toitumist kohandades ka teen. Toitun ma põhimõtteliselt samamoodi kogu aeg, 7 korda ööpäevas ja samad toiduained, ainult kogused on teised ja muidugi aeroobset lisan järkjärgult. Viimasel nädalal lähevad veel vee arvelt oma 3 kilo. Mõõdud on hiljuti mõõdetud aga ega nad eriti võistlusteks ei muutu. Peamine rasvakogus on ikka ümber vöö ja kannil. Mul ei ole põhjust olla kogu aeg võistlusvormi lähedal, kuna siiamaani pole eriti käinud kuskil reklaamides ja esinemistel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×