Jump to content
Cropp

Kas koormus väheneb liiga palju

Recommended Posts

Küsimus siis järgmine, mul on trenni kava jagatud kaheks, üks päev ülakeha ja teine päev alakeha ehk siis:

Esmasp:ülakeha

Kolmap:alakeha

Reede:Ülakeha

Ja siis järgmisel nädalal vastupidi, alakeha 2 korda ja ülakeha 1.

Aga Nüüd tuli selline mõte, et asendaks reedese korra ujumisega, et alakeha ja ülakeha nädalas korra ainult.

Kui nii teha, kas siis koormus väheneb liialt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lihaskasvu tahad näha, siis peaks jõusaalis minumeelest vähemalt 3 korda nädalas käima. Mul endal on kolmeks jaotatud kava, mida ma teen läbi kaks korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igat lihast kaks korda nädalas treenida või kolme päeva puhul kõik lihased teha.Ja üks päev teha tugevam treening (kolme korra puhul).Eks see ole individuaalne.Tuleb proovida erinevaid variante.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ei jaga teemat välja, et mis teema teil nende tugevate ja .... treeningutega on ? Kui trenni lähed, siis tuleb ikka täie rauaga anda, mitte mingit nõrka trenni teha. :lol:

Go hard or go home !

Edit: Või on nõrk trenn nõrkadele inimestele ? Ja tugev tugevatele seljuhul !? :lol:

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massi juurde saada.

Lihast sunnib kasvama spetsiiviline treening, toitumisega saab selle realiseerumist soodustada. Lihast ei saa "juurde süüa". Püüa ikka nädalas käia 3 korda jõusaalis ja ujumine jäta nädala lõppu aeroobse treeninguna. Tutvu ka treeningkavaga lihasgrupid jaotatud kolmeks treeninguks nädalas (tööriistad). Äkki sobiks selline jaotus paremini sinu eesmärkidega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ei jaga teemat välja, et mis teema teil nende tugevate ja .... treeningutega on ? Kui trenni lähed, siis tuleb ikka täie rauaga anda, mitte mingit nõrka trenni teha. :lol:

Go hard or go home !

Edit: Või on nõrk trenn nõrkadele inimestele ? Ja tugev tugevatele seljuhul !? :lol:

See eristabki professionaali niisama harjutajast :lol: Professionaal teab, millal tuleb paugutada ja millal tuleb kergelt ja vabalt teha. Niisama harjutaja ei oska vahet teha ja paugutab aastaläbi, mis pikas perspektiivis hea ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×