Jump to content
annyke

Millist veebipäevikut kasutada??

Recommended Posts

Küsimus siis selles, et tahaks kusagile oma jooksu- ja muud trennikorrad järjest üles kribada, aga pole leidnud head veebirakendust sellele.. Fitnessi enda oma pole päris see, mingit varianti pakkus Nike+ aga see mingi kiibisüsteemiga. Üks variant on excel, nagu alati, aga kui tahaks teinekord mitmest kohast ligi pääseda ja just veebiversiooni.. soovitusi teadjatelt??:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selles, et tahaks kusagile oma jooksu- ja muud trennikorrad järjest üles kribada, aga pole leidnud head veebirakendust sellele.. Fitnessi enda oma pole päris see, mingit varianti pakkus Nike+ aga see mingi kiibisüsteemiga. Üks variant on excel, nagu alati, aga kui tahaks teinekord mitmest kohast ligi pääseda ja just veebiversiooni.. soovitusi teadjatelt??:lol:

Plaanis teha tibakene paremat varianti kui see hetkel olemasolev. Selle jaoks on muidugi oodatud tagasisidet ka Teie (kõikide kasutajate) poolt, et milline võiks asi välja näha.

Momendil on variant kasutada ka Fitness.ee blogi. Kui on tunne, et ei taha muu maailmaga asju jagada, saab blogi ka varjatud kujul (ainult adminnid ja moded näevad) seda pidada.

Aga jah, kui on ideid treeningpäeviku pidamise suhtes internetis, siis kõik head ideed oodatud, milline peaks asi välja nägema. Esialgu püüdleks lihtsuse ja praktilisuse poole, nii et head ideed võib postitada Fitness.ee foorumisse (allpool), siis mul ka hea vaadata ja järge pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selles, et tahaks kusagile oma jooksu- ja muud trennikorrad järjest üles kribada, aga pole leidnud head veebirakendust sellele.. Fitnessi enda oma pole päris see, mingit varianti pakkus Nike+ aga see mingi kiibisüsteemiga. Üks variant on excel, nagu alati, aga kui tahaks teinekord mitmest kohast ligi pääseda ja just veebiversiooni.. soovitusi teadjatelt??:lol:

Google Calender - Lubab konkreetse päeva peale teha märkmed(Saad oma treeningu kirja panna jne), on võimalik igaltpoolt ligisaada ning importida erinevate programmidega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selles, et tahaks kusagile oma jooksu- ja muud trennikorrad järjest üles kribada, aga pole leidnud head veebirakendust sellele.. Fitnessi enda oma pole päris see, mingit varianti pakkus Nike+ aga see mingi kiibisüsteemiga. Üks variant on excel, nagu alati, aga kui tahaks teinekord mitmest kohast ligi pääseda ja just veebiversiooni.. soovitusi teadjatelt??:lol:

See on minu meelest väga hea koht igasuguste trenniga seotud asjade kirja panemiseks ja jälgimiseks: http://bodyspace.bodybuilding.com/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selles, et tahaks kusagile oma jooksu- ja muud trennikorrad järjest üles kribada, aga pole leidnud head veebirakendust sellele.. Fitnessi enda oma pole päris see, mingit varianti pakkus Nike+ aga see mingi kiibisüsteemiga. Üks variant on excel, nagu alati, aga kui tahaks teinekord mitmest kohast ligi pääseda ja just veebiversiooni.. soovitusi teadjatelt??:lol:

Kuidas kellelegi, aga eks lõpuks on kõik harjumuse asi.

Tee endale blogi. www.blog.com või www.blogspot.com

Sinna saad ise oma tulemused kirja panna, lisada ka pilte ja erinevaid mõtteid.

http://6kanget.muscle-fitness.ee/

http://saanhakkama.blog.com/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sul nokia gps telefon siis nokia sportstracker

kui juba mobladele jutt läks, siis pea igal telefonil annab teha märkmeid või siis kalendri all meelespeadena kirja panna. kuid sisestamine võib olla suht ebamugav. samas saab igale poole kaasa vedada ja täiendada, kunas iganes vaja.

Plaanis teha tibakene paremat varianti kui see hetkel olemasolev. Selle jaoks on muidugi oodatud tagasisidet ka Teie (kõikide kasutajate) poolt, et milline võiks asi välja näha.

Momendil on variant kasutada ka Fitness.ee blogi. Kui on tunne, et ei taha muu maailmaga asju jagada, saab blogi ka varjatud kujul (ainult adminnid ja moded näevad) seda pidada.

Aga jah, kui on ideid treeningpäeviku pidamise suhtes internetis, siis kõik head ideed oodatud, milline peaks asi välja nägema. Esialgu püüdleks lihtsuse ja praktilisuse poole, nii et head ideed võib postitada Fitness.ee foorumisse (allpool), siis mul ka hea vaadata ja järge pidada.

mina isiklikult tahaksin näha fitness.ee treeningpäevikut veebipõhisena. st et saaksin fitnessi lehet kirjeid teha ja samas ka eelnevaid sissekandeid näha. see oleks mugavam variant, kui praegu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen alates 1993 ndast aastast kõik teeningud treeningkaustikutesse kirja pannud- 1 lk = 1 nädal ja jätkan ka edaspidi. Ükski teine tööriist ega veebipõhine asi ei ole nii head ülevaadet andnud:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan nõuannete eest! Fitnessi päevik oleks jah hea just veebipõhisena, kuniks ta seda pole, siis jäängi Google calendari juurde.. lihtsalt mingil põhjusel see google´i asi mulle väga ei meeldi.. tahaks et oleks otsesemalt trennile suunatud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Google kalender on päris hea:

- erinevad kalendrid

- jagamine

- otsimine

- pidev arendamine

- ilmselt homme ära ei kao

- saab koos muu google kolaga kasutada

Olen juba üsna mitu aastat kasutanud igasuguse erineva kola jaoks.

Aga mõnikord on mingi tabel (Excel, OO tabel) kõige ülevaatlikum. Ise pead mõtlema, mis su vajadus on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kellelgi on, võiks anda Exceli *xls põhja, mille peale täitma hakata ja vajalikud tabelid jms jõusaalitreenija jaoks. Ise ei oska neid tabeleid jms hästi Excelis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanal heal ajal, kui ma excelist ei teadnud midagi, kasutasin üht kaustikut, kuhu siis vastavad tabelid sisse joonisin. Kui mul oleks juba tol ajal samad võimalused kasutada olnud, oleks mu tabel selline välja näinud:

http://web.zone.ee/smuki/jousaal.xls

Seletused on faili teisel lehel (Sheet).

Eks igaüks peaks siis vastavalt oma soovidele selle ümber kohandama.

Parandused ja soovitused on teretulnud!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jälle kirjutasin endale trenni logi pidamiseks spetsiaalse programmi. Google appspot-i (Java) paigaldasin, kui see midagi kellegile ütleb siin :D Aeg-ajalt trein featuure juurde, kui viitsimist ja vajadust on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanal heal ajal, kui ma excelist ei teadnud midagi, kasutasin üht kaustikut, kuhu siis vastavad tabelid sisse joonisin. Kui mul oleks juba tol ajal samad võimalused kasutada olnud, oleks mu tabel selline välja näinud:

http://web.zone.ee/smuki/jousaal.xls

Seletused on faili teisel lehel (Sheet).

Eks igaüks peaks siis vastavalt oma soovidele selle ümber kohandama.

Parandused ja soovitused on teretulnud!

Edu!

ma olen tavaliselt trennis kohe kirja pannud raskused jne. a kas sa toksid kodus siis exceli tabelisse arvud ümber või jätad meelde? kuidagi topelt töö tundub lihtsalt. tahaks su metoodikat teada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen tavaliselt trennis kohe kirja pannud raskused jne. a kas sa toksid kodus siis exceli tabelisse arvud ümber või jätad meelde? kuidagi topelt töö tundub lihtsalt. tahaks su metoodikat teada

Prindid selle tühja tabeli välja ja täidad trennis :D. Ma ise kasutasin ka vahepeal seda tehnikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa toksid kodus siis exceli tabelisse arvud ümber või jätad meelde?

See oleks üsna mõtetu tegevus, kui need paberil juba olemas on. Ise ma seda ei kasuta, aga kui kasutaks, siis prindiks ikka välja ja täidaks trenni ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prindid selle tühja tabeli välja ja täidad trennis :D. Ma ise kasutasin ka vahepeal seda tehnikat.

ega paremat varianti vist pole jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan ise täiesti tavalist ruudulist vihikut, täitsa sobib! Saab selliseid plaaniväliseid asju ka kritseldada, kui tuju tuleb.

Ehk isegi on exceli variant parem, kuid printeril tint otsas ning seega jääb ära vast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×