Jump to content
rennosport

Keskmine Eestlane!!!

Recommended Posts

WTF? :D

ühe viineri kohta kirjutasin ja kohe sai sellest "teiste toidukorv"

mai ole halvustanud ega kritiseerinud kellegi konkreetse toidukorve, kõik siin foorumis ju annavad nõu ja OMA ARVAMUST igasuguste toiduainete kohta. kommenteeritakse ÜLDISELT nii toidulisandeid kui tavatoitu.

sina söö mis tahad, täiesti ükskõik.

Sinu postituse algus, ei ole halvustamine, kui teiste toidukorvi sisuga tuvisid loobid??? :D

"Kahjuks enamus inimestele saabki igatsugu r2mpsu sisse s88ta. Oled sa j2lginud, milline n2eb v2lja tavainimese ostukorvi sisu blink.gif "

Olen, paras tuve pilduda sellega. kööki ei tooks cool.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paned siia ehk siis võrdluseks enda ostukorvi? Tekkis pisike huvi, et millega siis inimene, kes teiste ostukorve ainult kritiseerida ja halvustada oskab, ise ennast toidab.

Mina alustasin... :D Alkoholi ma reeglina ei osta. Kui minu juudist mees just ei taha kosher veini pidulikumaks reede 6htuks. borei pri hagofen..

Suurima osa koguselt moodustab v2rske puuvili. Beebiporgandid...K6rvits. Peet. Talvel kylm. marjad. Piim l2heb minu seenepoegadele. Vahukoor, v6i, munad, igasugused rohelised maitsetaimed, millest nyyd on hea salatit teha. Kord n2dalas mahejahud, igasugused seemned

...ja ongi k6ik. Liha l2heb p6hiliselt koertele, kala...ka suures osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina alustasin... :D Alkoholi ma reeglina ei osta. Kui minu juudist mees just ei taha kosher veini pidulikumaks reede 6htuks. borei pri hagofen..

Suurima osa koguselt moodustab v2rske puuvili. Beebiporgandid...K6rvits. Peet. Talvel kylm. marjad. Piim l2heb minu seenepoegadele. Vahukoor, v6i, munad, igasugused rohelised maitsetaimed, millest nyyd on hea salatit teha. Kord n2dalas mahejahud, igasugused seemned

...ja ongi k6ik. Liha l2heb p6hiliselt koertele, kala...ka suures osas.

Suures osas siis suht sarnane ju tavainimese toidulauaga, ehk siis minul enamvähem sama, pisikeste erinevustega muidugi. Õnneks ei pea puuvilju ja marju ostma, need oma aiast keldris ootamas ja igal hetkel kättesaadavad :D Nu ja mis lihasse puutub, siis see läheb ikka enamus mulle, teine pool ka ei ole eriti lihats huvitatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suures osas siis suht sarnane ju tavainimese toidulauaga, ehk siis minul enamvähem sama, pisikeste erinevustega muidugi. Õnneks ei pea puuvilju ja marju ostma, need oma aiast keldris ootamas ja igal hetkel kättesaadavad :D Nu ja mis lihasse puutub, siis see läheb ikka enamus mulle, teine pool ka ei ole eriti lihats huvitatud :D

Tubli poiss!

Tavainimese toidukorv on t2is igatsugu t88deldud lihatooteid, valmis salateid, kypsiseid, komme, maitsestatud jogurteid, kohukesi, j22tis, kommid jne.

Inimesed ei tee enam kodus syya...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli poiss!

Tavainimese toidukorv on t2is igatsugu t88deldud lihatooteid, valmis salateid, kypsiseid, komme, maitsestatud jogurteid, kohukesi, j22tis, kommid jne.

Inimesed ei tee enam kodus syya...

Meil ikka süüakse omavalmistatud toite õnneks. Mis nondesse viimastesse maiustustesse puutub, siis aegajalt isegi noid ostan, kuid tütrele peamiselt, praegusel aastaajal muidugi ka sussi panekuks, kuid enamus kordadel juhtub sussi ka mandariin või midagi sarnast :D Endal magusasoolikas puudub, pole elus eriti hoolinud magusast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil ikka süüakse omavalmistatud toite õnneks. Mis nondesse viimastesse maiustustesse puutub, siis aegajalt isegi noid ostan, kuid tütrele peamiselt, praegusel aastaajal muidugi ka sussi panekuks, kuid enamus kordadel juhtub sussi ka mandariin või midagi sarnast :D Endal magusasoolikas puudub, pole elus eriti hoolinud magusast

Naistel tekib magusas6ltuvus ka kiiremini kui meestel. Ys mida v2hem sa oma v2ikesele tytrele suhkruseid asju annad, seda parem.

Teed tytrele heateo...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed ei tee enam kodus syya...

See on MASU hea külg, et nii mõnedki on sunnitud uuesti kodus süüa tegema.

Minu tutvusringkonnas inimesed üldiselt teevad ise süüa, ka need, kes ei tegele trenniga. Töötan meeskollektiivis, minu kolleegidest üks on totaalne saiasõltlane ja sööb lõunaks pitsat, teistel on kõigil söök karbiga kaasas. On veel maailmas häid abikaasasid! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Appi, käisin trennis ja selle ajaga on 2lk postitusi juurde tekkinud :D

Ma enam ei viits ineid lugemagi hakata, sest see mis siin toimub, on igast iste/seisukohast tuuleveskitega võitlemine :D

Cheers!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on MASU hea külg, et nii mõnedki on sunnitud uuesti kodus süüa tegema.

Minu tutvusringkonnas inimesed üldiselt teevad ise süüa, ka need, kes ei tegele trenniga. Töötan meeskollektiivis, minu kolleegidest üks on totaalne saiasõltlane ja sööb lõunaks pitsat, teistel on kõigil söök karbiga kaasas. On veel maailmas häid abikaasasid! :D

Oh, seda saiakeste s6ltuvust olen isegi kogenud...

US is on vaat selline saiakeste kett olemas...

Peale selle ma teen ka ise yhe parima magusa saia, mida ma proovinud olen. Eesti pagar ei saa haisulegi... Ma olen v6imeline oma kokkamisega inimeste tervised korralikult tuksi keerama... ja eelk6ige loomulikult s6ltuvust tekitama. Juba kysitakse, et millal ma tagasi US i tulen... Juutidel on reedeti Challah s88mise aeg, selle ma tavaliselt ka ise kypsetasin.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei jätka, ei vaheta pooli, mina jään alkoholi, kui niisama mõnusa joogi, (mitte tinktuurides ja marinaadides olevate väikeste koguste) vastaseks.

Siin me v6ime j2tkata ka teemal, kuidas ei ytelda nii, et hundid oleksid s88nud ja lambad terved.

Kuidas sina ennast tunned seltskonnas, kus juuakse alkoholi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin me v6ime j2tkata ka teemal, kuidas ei ytelda nii, et hundid oleksid s88nud ja lambad terved.

Kuidas sina ennast tunned seltskonnas, kus juuakse alkoholi?

Alati annab midagi kokku valetada, miks sa ei saa alkoholi tarbida :D Nii on endal ja teistel hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah, et saate rohkem? Ytleme parem, et juhuslikke vahekordi on rohkem. Teie kriitikaameel lihtsalt langeb sedav6rd, et seo v6i seale r2tik p2he...

haahahahaaa seo või seale rätik pähe:D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D :D :D Ikka jaurate siin veel ja lõppu ei paista. Need üksikud inimesed meie ühiskonnas, kes mingitel põhjustel ei tarvita üldse alkoholi käratsevad siin nii mis kole. Fakt on see, et alkohol on osa kultuurist, on olnud ja tõenäoliselt ka jääb selleks ..joovad KÕIK selles mõttes, et mitte ainult "parmud" kes joovad päevast päeva liitrite viisi kanget alkoholi ja viivadki tarbimise nii kõrgele vaid ka tavalised inimesed, sh. sportlased, teadlased, poliitikud, juhid ..KÕIK inimesed tarvitavad alkoholi teatud olukordades, kes suuremal kes vähemal määral. See on ja jääb nii, mida te jaurate siin? Minge tehke trenni krt..

Aile siin kunagi rääkis midagi et see leierdamine siin kõik on seepärast et alaealised loevad seda ..kui seda teemat siin poleks, kas mõni alaealine jooks rohkem siis või?? Aile mingis teemas Sa kunagi rääkisid et ravimeid pole ka vaja üldse inimestele ...teeks siis uue teema ja teeks kõiki ravimeid ka maha 100´ga?

Ära suru oma äärmuslikku eluviisi teistele peale ...mulle tundub tõesti nagu sa oleks olnud alkoholi tõttu surmasuus kunagi ja nüdü paaniliselt kuulutad kõigile, et igasugune alkohol ainult tapab meid... tee parem omale vastavasisuline PLAKAT ja mine raekoja platsi maailmalõppu kuulutama siis..........

1.Parmud ei joo päevas liitrite viisi kanget alkoholi - nad ei ole selleks võimelised.Neile vajalik doos on tunduvalt väiksem ..., :D

2.Mina ei tarvita alkoholi - enam, :D

Imelik,et kui argumendid saavad otsa,alga jauramine - aga KÕIK teevad nii, :D

Oleks,et teeks trenni - aga ei; aga jaurab siin et KÕIK joovad,mina ka-aa-aaa ....

Eks ta ole,karjavärk.

3.Kulista palju sisse mahub,aga ära tule siin oma joodikuloogikat propageerima,et täis olla on normaalne ja et need kes on kained,harrastavad äärmuslikke eluviise, ;)

Jedem Das Seine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Parmud ei joo päevas liitrite viisi kanget alkoholi - nad ei ole selleks võimelised.Neile vajalik doos on tunduvalt väiksem ..., :D

Just! Nemad saavad yhe odekolonni ja meel hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen kah siis oma eilse toidukorvi.

Lõhe

Oad

Kanafilee

Paprika

Tomat

Beebi porgand

Oti sepik

Maitsestamata jogurt

Kodujuust

Mandariin

Või

Muna

Vb midagi unustasin, aga u. selline see välja näeb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just! Nemad saavad yhe odekolonni ja meel hea.

Selle peale tuli taas üks pisike nali meelde, et asi liiga kuivaks ei muutuks.

Nimelt on siis mees habemeajaja juures ja peale seda kui habe sai aetud küsib siis habemeajaja:

"Kas odekolonni ka soovite"

Mille peale sai klient muidugi kurjaks:

"Mida Te endale lubate, ma just sain välja viinaravilt ja ei ole juba nädal aega midagi võtnud"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle peale tuli taas üks pisike nali meelde, et asi liiga kuivaks ei muutuks.

Nimelt on siis mees habemeajaja juures ja peale seda kui habe sai aetud küsib siis habemeajaja:

"Kas odekolonni ka soovite"

Mille peale sai klient muidugi kurjaks:

"Mida Te endale lubate, ma just sain välja viinaravilt ja ei ole juba nädal aega midagi võtnud"

Mu vanaisa läks Balti jaama mingit oma lemmikut odekat ostma (mitte joogi eesmärgil). Müüa küsis siis, et millist soovite, okei näitas ära...Kõrval mingi vant: "mis sa nii kallist ostad, kõige odavamal on täpselt sama maitse."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu vanaisa läks Balti jaama mingit oma lemmikut odekat ostma (mitte joogi eesmärgil). Müüa küsis siis, et millist soovite, okei näitas ära...Kõrval mingi vant: "mis sa nii kallist ostad, kõige odavamal on täpselt sama maitse."

See meie jaoks ongi naljakas...

Tahate ma ytlen, mis aga ei ole yleyldse mitte naljakas?

Seesama "vant" on olnud kunagi noor, n2gus ja n8 k6va mees, kes lihtsalt armastas ennast purju juua. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tantsup6randal juba naturaalne soojendus tehtud, l2heb tunduvalt ladusamalt ja teie keha hakkab tootma naturaalseid m6nuaineid ise. Milline kokkuhoid! :D Peale selle on ka teie koordinatsioon tunduvalt parem, te ei haise ja teil ei ole j2rgmine p2ev peavalu. Uskuge mind, see on tunduvalt nauditavam!

Mittenaturaalsed mõnuained võivad su keha panna tootma 4 korda rohkem mõnuained(dopamiin, serotiin) kui see on ilma võimalik. Samas võib su koordinatsioon isegi paraneda, haisema rohkem ei hakka ja peavalu ka pole(sealhulgas ka koos alkohooli pruukimisega)!!!

Ja nüüd palun selgita mulle - kuidas ilma kamata see olemine peaks nauditavam olema, kui see pole puhtfüüsiliselt võimalik isegi??

No pm karsklased räägivad alkost vms on umbes sama kui süütu kirjeldab seksimist!! olge vait

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Narkarid ka platsi ilmunud.... :D

Ma olen oma kogemusi juba blogis kirjeldanud, ei hakka siia duubeldama.

Kus te l6petate oma hiilgava koordinatsiooniga, on meie jaoks t2htsam.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et veel pisut alkolahingus toiduteemal räägin, aga mis teema nende beebi porganditega on? Miks mitte osta 4x odavamaid tavalisi pestud porgandeid, porgand on ju ikka porgand, kui vähegi nuga käes püsib ja vajadus on, siis on võimalik vesta omale sellised junnid ju ise valmis... Lisaks on beebi porgandid tihti kuidagi seisnud välimusega, ise koorides jääb aga värske ja hea, isegi kui nädala jagu külmakapis on seisnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks,et teeks trenni - aga ei; aga jaurab siin et KÕIK joovad,mina ka-aa-aaa ....

Eks ta ole,karjavärk.

3.Kulista palju sisse mahub,aga ära tule siin oma joodikuloogikat propageerima,et täis olla on normaalne ja et need kes on kained,harrastavad äärmuslikke eluviise, :D

Jedem Das Seine.

Mida sa lälised? Trenni teen ma piisavalt ja rasket. Mingit krdi karjavärgi täis olemise debiilset juttu mine räägi mujal - ma ütlesin, et on normaalne alkoholi tarvitada, enamus inimesi tarvitavad ja ei pea selleks end täis jooma. Äärmuslikuks nimetasin ma Ailet, mitte kõiki alkoholi vastaseid.

Sa vist oled ka see inimene, kes tahab iga hinna eest teistest erineda et tuled mingit karja juttu rääkima. Mine parem metsa elama, neid kõigist erineda soovijaid üldiselt ei sallitagi. Ja ära tule mulle ütlema, mida ma rääkida tohin, ma rääkisin nii nagu asjad on ja ei propageerinud midagi!

EDU sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa lälised? Trenni teen ma piisavalt ja rasket. Mingit krdi karjavärgi täis olemise debiilset juttu mine räägi mujal - ma ütlesin, et on normaalne alkoholi tarvitada, enamus inimesi tarvitavad ja ei pea selleks end täis jooma. Äärmuslikuks nimetasin ma Ailet, mitte kõiki alkoholi vastaseid.

Sa vist oled ka see inimene, kes tahab iga hinna eest teistest erineda et tuled mingit karja juttu rääkima. Mine parem metsa elama, neid kõigist erineda soovijaid üldiselt ei sallitagi. Ja ära tule mulle ütlema, mida ma rääkida tohin, ma rääkisin nii nagu asjad on ja ei propageerinud midagi!

EDU sulle!

Jajaa.Lällav-räuskav joodikuloogika jätkub, :D

Väidad,et kõik peavad olema nagu teised,et erineda soovijad tuleb isoleerida ja teatad,et karja mittekuuluvaid ei sallita - ilmselt SINA ei salli,ntx mittejoodikud - aga kui rääkida sinust kui karja liikmest,solvud.

Ja millal ma sulle ütlesin,mida sa võid rääkida või teha?Minu pärast kulista või hommikust õhtuni ja räuska palju tahad - niikaua,kuni sa ei hakka sõimama ja isoleerima mittejoodikuid selle eest,et neile ei meeldi mõistust segi juua.

Et üritad siin ellu viia programmi joomine elunormiks, :lol:

Et täis olla ongi normaalne ...

Vata,10-15-20 aastat tagasi tundus mulle kah,nagu sullegi,et maailm ongi joodikutemaailm,et teistsuguseid inimesi ei olegi ..., B)

Aga nüüd meeldib mulle olla kaine,juba 10 aastat meeldib.Enne meeldis juua,nüüd meeldis olla kaine.

MIS SEE SINU ASI ON,millised inimesed on?

No oled ju karja,joodikutekarja, liige,kui sind sinu joodikunormist erinevad nii kohutavalt häirivad, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×