Jump to content
rennosport

Keskmine Eestlane!!!

Recommended Posts

Mul kipub ka ikka sinna keskmise lähedale. Õlledes enamjaolt. seda va viinakuradit ei viitsi rõõmustada.

Kuid eks peab vähendama, ja vaikselt õnnestub ka

Täiskarsklaseks muidugi ei hakka, saunas peab mõned õlled võtma ja kohati on ikka mõnus nv lõõgastuda sõprade seltsis ning õlletit või rummi võtta näiteks

Respect nende suhtes kes üldse ei joo. Mina küll ei suuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma tunnen vajadus arvutada palju ma joon, siis on tegu juba kindlasti probleemiga...

...ei ole hullu, mingist momendist on t2itsa savi, kui palju ja mida. Peaasi, et ikka oleks, mida juua.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kipub ka ikka sinna keskmise lähedale. Õlledes enamjaolt. seda va viinakuradit ei viitsi rõõmustada.

Kuid eks peab vähendama, ja vaikselt õnnestub ka

Täiskarsklaseks muidugi ei hakka, saunas peab mõned õlled võtma ja kohati on ikka mõnus nv lõõgastuda sõprade seltsis ning õlletit või rummi võtta näiteks

Respect nende suhtes kes üldse ei joo. Mina küll ei suuda.

See ei ole enam kysimus a la...kas sina eelistad vasika v6i kanaliha.

Me ei ole oma alko tarbimist lihtsalt nii kaugele lasknud, et ilma ei saaks. Yks probleem lihtsalt v2hem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa pael. Mina olen terve elu jooksul joonud ainult ühe õlle(sest midagi muud ei olnud hetkel juua ja hirmus palavus oli) ning ühe pitsi viina(isa matustel). Kogu minu parmu karjäär. Kusjuures nagu ei tunne ka, et miskit oleks puudu või millestki heast oleks ilma jäänud :)

Asi ei ole põhimõtetes, vaid palju lihtsam teema- ma ei kannata kibedaid, hapusid, mõrudaid ja muud selliseid maitseid. Olen sellel teemal ka vaielnud "joodikutega". Osad väidavad, et alkohol on maitsev... Jäätis on maitsev, sefiir on maitsev, mahlad on maitsvad, Power Shake on minu jaoks maitsev. Niipea kui kraadid kuskil sees on, mina loobun. Lihtsalt ei saa juua ja ennast sundima ei hakka. Jutt jookseb nagunii ja kui on tore seltskond, siis meeleolu on niigi laes ilma kärakata. :D On olnud küll ja küll juhuseid, kus olen olnud koos joobunud seltskonnaga lolluseid teinud ja kõrvalvaatajale on jäänud mulje, et mina olen kõige rohkem segi, kuigi täiesti kaine autojuht :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma arvan,et mina joon pisut üle selle keskmise ja ma arvan,et see normaalne.

Sellel kodulehel kus need andmed üleval saab ka mingit alko testi teha...täitsin siis ära selle ja test soovitas mul pöörduda perearsti poole et alko probleem vms. Ena arvates kõik jumala normis :)

Ikka normaalne reedel ja laupäeval ennast pinalisse tõmmata mõni õlu sekka ka nädala sees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kele jaoks normaalne kelle jaoks mitte. Näiteks mulle meeldib nädala sees kõvasti trenni ja tööd teha ning nädalavahetusel ennast lõdvaks lasta puhata ning miks ka mitte napsu võtta.

On see siis tõesti nii ebanormaalne v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kele jaoks normaalne kelle jaoks mitte. Näiteks mulle meeldib nädala sees kõvasti trenni ja tööd teha ning nädalavahetusel ennast lõdvaks lasta puhata ning miks ka mitte napsu võtta.

On see siis tõesti nii ebanormaalne v?

Ma ka suht eluaeg olen nii teinud :) , viimasel ajal tegelikult napsuvõtmine on kuidagi ära kadunud, homme tegelikult erandlikult on plaanis küll võtta, aga muidu viimase 3 kuu jooksul ca 4-5 võtmist vist olnud...

Üldiselt ma ka seda imelikuks ei pea kui korra nädalas pingeid maandada mõistlikkuse piirides, st ei joo käppa päris maha jne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin üle pika aja televiisorit eile, ja eriti hakkas silma alkoholireklaami rohkus. Äärmiselt palju alkoholi reklaami.

Keskmine eestlane ongi reklaamist mõjutatav inimene, sellest kak õrgem alkoholi tarbimine meil ma arvan.

Praegusel ajal tunnen ma ise, et ühiskond pole nii küps, et neist reklaamidest mitte mõjutada lasta end. Sellepärast oleksm õtekas see megakoguses alkopromo lõpetada. Teisalt aga, kui loota ,et iga etapp tuleb läbida ühiskonnas, misjärel tekib immuunsus vms areng, siis võiks äkki lasta vohada alkoreklaamil edasi, lootes, et 10a pärast see reklaam midagi ei mõjuta ega halba tee. Samas kui reklaam midagi ei mõjuta, siis pole rahaliselt mõtekas teda üldse näidata ja alkoholi ei propageeritakski siis reklaamidega ju. Niiet ei oskagi hetkega seisukohta võtta, kas hea oleks see alkopromo telekas alaealistele kinni keerata, või juurde panna seda reklaami just, et kumb siis parem oleks. Hetkel tundub see reklaam küll halba mõju andvat, sellest ka siis tulemsued keskmise eestlase kohta. Sellsied arvamused alko-reklaami kohta siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelst on ka see alkoholivastane reklaam äärmiselt ebaõnnestunud, kuna näidatakse ainult häid hetki. Minu meelst peaks sellises reklaamis näitama hoopis halvimaid momente alkoholiga seoses: täielikult põhjajoonud alkašše, joobes olekus sooritatud tapmisi ja peksmisi, juua täis peaga juhtunud fataalse tagajärjega õnnetusi jms. Materjali oleks selleks küll ja enam :) Reklaam peab šokeerima inimest ja tekitama temas vastikustunde, inimesel peab alkoholivastese reklaami peale sees keerama hakkama, selleks, et see kasvõi kuigipalju mõjuks :)

Praegune "´alkoholivastane reklaam" aga hoopis tekitab inimeses tahtmise vötta. Ei imesta, kui asi oligi tegelikult nii mõeldud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See praegune alko vastan reklaam on tõesti täiesti mõttetu selles osas ma nõustun tõesti teiste postitajatega!

Aga noh neid kampaaniaid võib teha kas või miljon tükki aga kui inimene tahab viina võtta ja suitsu teha siis saab ta seda täesti vabalt teha!

Taskuks vist meeles pidada,et on kaks asja mis ei kao maakera pealt mitte kunagi seni kni eksisteerib veel inimkond need on suits ja alkohol.

Nii kurb kui see ka pole on see tõsi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Etteplaneeritud joomine just see kõige normaalsem variant ju :lol: Etteplaneerimata on nagu haigem vähe. Umbes tulen töölt näen sõpra ja siis õhtul hakkan tinti panema.

Nädalavahetusel võib küll ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SIIT SIIS ÜLESKUTSE KÕIGILE JÄRNEVA 365 PÄEVA JOOKSUL KÕIK ALKOHOLI TARBIMISE KOGUSE ÜLES MÄRKIDA!!!!

JA AASTA PÄRAST VÕRDLEME TULEMUSI, ET SAADA TEADa, KES PEAKS PIIRAMA OMA KOGUSEID. NING KELLE NÄITAJAD ON VÄHE TERVISLIKUMAD!!!

ÜKS VÕIMALUS ON KA KUU AEGA SEDA TEHA JA SIIS TULEMUS 12-GA KORRUTADA!!!

mu aasta tulemused 0x12 ja jääb nii

mai ole eluski purjus olnud, õlut ei ole isegi maitsenud (mis näeb välja nagu mära kusi, ja lõhnab nagu indleva mära kusi...probably is...) ma ei tea kui toredast kogemusest ma ilma olen jäänud aga seni ei ole mind miski veel pannud kahtlema, et äkki peaks proovima mingi pudeli õlut ära juua, äkki on parem olla siis :lol:

Teen kõvasti trenni ja ei hakka nädalavahetustel organismi alkoholiga lõdvestama ja mürgitama, on see siis nii ebanormaalne v?

Ei, aga jutt on sul küll ebanormaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erilist tungi kange joogi järgi ei ole aga peale sauna vahest mõne õlle ikka saab libistatud.Vahest tuleb olude sunnil külma puhul väike pits võtta.Täiskarsklased ei pidanud päris nosmaalsed olema,kuna pidi närvisüsteemile negatiivselt mõjuma.Statistika väidab.Vahel on vaja pinget maandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa solvusid selle õlle ja märakuse võrdluse peale?

no sorry siis, suht tüdinenud sellest propageerimisest et " no ikka normaaaaalne ju nädalavahetusel ennast pinalisse tõmmata ja lõdvestuda."

go have a beer!

Kuule kuule, tõmba vähe tagasi palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljapäeval sai 1 long drink joodud :lol:, muidu pole sisuliselt suvest saati korralikult võtnud (reeglina, kui sai võetud sai 10+pudelit õlle / vähemalt poolik viin või samalaadne jook, enamasti kiskus 0.7 kanti).

Praegu on ca. 4 kuud vahet olnud, üsna meeldiv on laupäeva-pühapäeva hommikul ärgata terve peaga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SIIT SIIS ÜLESKUTSE KÕIGILE JÄRNEVA 365 PÄEVA JOOKSUL KÕIK ALKOHOLI TARBIMISE KOGUSE ÜLES MÄRKIDA!!!!

JA AASTA PÄRAST VÕRDLEME TULEMUSI, ET SAADA TEADa, KES PEAKS PIIRAMA OMA KOGUSEID. NING KELLE NÄITAJAD ON VÄHE TERVISLIKUMAD!!!

ÜKS VÕIMALUS ON KA KUU AEGA SEDA TEHA JA SIIS TULEMUS 12-GA KORRUTADA!!!

mu aasta tulemused 0x12 ja jääb nii

mai ole eluski purjus olnud, õlut ei ole isegi maitsenud (mis näeb välja nagu mära kusi, ja lõhnab nagu indleva mära kusi...probably is...) ma ei tea kui toredast kogemusest ma ilma olen jäänud aga seni ei ole mind miski veel pannud kahtlema, et äkki peaks proovima mingi pudeli õlut ära juua, äkki on parem olla siis :P

Teen kõvasti trenni ja ei hakka nädalavahetustel organismi alkoholiga lõdvestama ja mürgitama, on see siis nii ebanormaalne v?

Ma ausalt öeldes küll ei viitsi üles märkima hakata :lol: , ja 12x korrutada ka eriti ei kannata, ma talvel tavaliselt tarvitan alkoholi suht vähe, suvel aga oleks patt õlled võtmata jätta kuskil üritustel/telkimistel jne :lol: .

Ja Su õlle kirjeldus on umbes selline nagu seda võiks kuulda 12 aastase tüdruku suust. Tõsi - maitse asi, kuid kui Sa isegi maitsenud ei ole ja hakkad maha tegema siis kõlab see nagu seda moodi kui elus mitte kordagi naist saanud tatikas ütleb, et jalgpall on parem kui seks.

PS! Seks ka esimestel kordadel ei pruugi eriti hästi õnnestuda st hea olla. Nii on ka õllega, vajab harjumist algul :P

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×