Jump to content
Raivo Piiber

Ujujad vs fitnessistid

Recommended Posts

Need mis siia pandud olid, olid meelega pandud. Üks asi on näha pilti netis pisikesena, teine asi seina peal ;)

Aga elu24 foorum on juba päris tigedaks läinud: fitnessistid on vulgaarsed, eemaletõukavad, OSTA JA SA KAHETSED... lisaks muidugi see ka, et kõik tibid on steroidikud :lol:B);) Kartulierakond on oma alamad usinasti tööle pannud...

Paras pada-sõimab-katelt tüüpi olukord, mõlemad ühtmoodi toredad, mõlemas kohas laidetakse vastastpoolt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paras pada-sõimab-katelt tüüpi olukord, mõlemad ühtmoodi toredad, mõlemas kohas laidetakse vastastpoolt :lol:

Teema võeti üles seetõttu, et ajakirjanik väitis, et tegemist on AINULAADSE kalendriga- sportlastest valrem tehtud pole, eriti veel erootilist. Ei vasta tõele ei see, e on ESMAKORDNE tegemine, ei see, et on AINULAADNE, ega ka see, et on kohe kuidagi eriti ERITI SEKSIKAS. Tehtud sisuliselt nende nn tööriietuses ju, nendes me neid näeme koguaeg...

Nagu näha, siis ei lugejad ega ka ajakirjanikud ei viitsi eriti süveneda teemasse, muudkui kukutakse kribama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kummalised foobiad valitsevad ühiskonnas.

Ma ei võrdsustaks netikommentaatoreid kogu ühiskonnaga. Kommentaare lugedes saad ju isegi aru, et pole vahet, millist teemat parasjagu kommitakse, ikka on kõik valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu silma jaoks on ujujate kalender väga, väga kena ja professionaalne töö. Mõni pilt palju erootilisem, kui nii mõnigi nö pingutatult erootiline pilt fitnessistide kalendris.

Aga õnneks on maitsed erinevad ja see on ainult minu tagasihoidlik arvamus... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu silma jaoks on ujujate kalender väga, väga kena ja professionaalne töö. Mõni pilt palju erootilisem, kui nii mõnigi nö pingutatult erootiline pilt fitnessistide kalendris.

Aga õnneks on maitsed erinevad ja see on ainult minu tagasihoidlik arvamus... :lol:

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei viitsi taas oma asju õigustada, aga natuke silmaringi avaldamist ei tee paha. Ja Jackie ...palun ära kommenteeri midagi, mis on kasvõi natukenegi minuga seotud. Saa üle juba, et rohkem ei saanud jne ju sul rippus rohkem jne.

1.Kuna kalender on suht "julge", siis jätsin õiguse iga kuu tüdrukul ise valida, millise pildi tahab. Igast kuust on oma 100-200 pilti. Vo tõesti oleks ma ise teised valikud teinud.

2. Ja eesmärk oligi teha võimalikult erinev iga kuu (erinevad kohad, erinevad valgused, erinevad lahendused), mis iseenesest võib olla häiriv - selline ebaühtlus. Oleks võinud tuimalt stuudios sarja ära teha - mis oleks väga "profesionaalne" ja maitsekas .... aga BOOORING ja emotsioonitu.

Ehk aitab natuke kaasa ja rohkem oma halvad energiad suunata mujale. Nt elu24-sse vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema võeti üles seetõttu, et ajakirjanik väitis, et tegemist on AINULAADSE kalendriga- sportlastest valrem tehtud pole, eriti veel erootilist. Ei vasta tõele ei see, e on ESMAKORDNE tegemine, ei see, et on AINULAADNE, ega ka see, et on kohe kuidagi eriti ERITI SEKSIKAS. Tehtud sisuliselt nende nn tööriietuses ju, nendes me neid näeme koguaeg...

Nagu näha, siis ei lugejad ega ka ajakirjanikud ei viitsi eriti süveneda teemasse, muudkui kukutakse kribama...

Ma ei ole artikli sisu kohta ühtegi sõna öelnud, ma räägin kommentaaridest mõlemal lehel, mõneti kurb, et ei viitsi süveneda postitustesse, muudkui kukutakse kribama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja Jackie ...palun ära kommenteeri midagi, mis on kasvõi natukenegi minuga seotud. Saa üle juba, et rohkem ei saanud jne ju sul rippus rohkem jne.

Oot, et teised võivad antud teemal sõna võtta ja mina ei tohi oma arvamust avaldada??? ;) Järsku ma ei tohi üldse siin foorumis enam postitada, sest sina kui maailmanaba oled selle foorumiga läbi ja lõhki seotud? B)

Sul on huvitav arusaam asjadest taaskord... Üldiselt ma kommenteerisin kalendreid, mis on antud teema eesmärk, mitte sind ja sinu tööd. Ja nagu näha, ma ei ole ainuke, kellele ujujate oma rohkem meeldib. Nii et saa ise üle! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, et teised võivad antud teemal sõna võtta ja mina ei tohi oma arvamust avaldada??? ;) Järsku ma ei tohi üldse siin foorumis enam postitada, sest sina kui maailmanaba oled selle foorumiga läbi ja lõhki seotud? B)

Sul on huvitav arusaam asjadest taaskord... Üldiselt ma kommenteerisin kalendreid, mis on antud teema eesmärk, mitte sind ja sinu tööd. Ja nagu näha, ma ei ole ainuke, kellele ujujate oma rohkem meeldib. Nii et saa ise üle! :lol:

Kle tropp, maitsed on erinevaid. Oleks idiootilik arvata, et kõigile meeldivad ühesugused asjad ... mingi täiesti mõtetu arutelu ses suhtes. Ma lihtsalt ütlen, et su krdi postitustes käib alati pasamaik juures, eriti neid kus minu või aktivstiga seotud. Ja mul isiklikult oleks väga hea meel kui sa siin sõna ei võtaks ja end kuskil põlema pistaks.

Nii et shut up!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saa aru - sinu arvamus ei koti kedagi,et sa oma pisikest mulku pead igal pool avama. Kül aga jääb pasarida järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see teema kisub küll väga ebaviisakaks B)

Jah - siit järeldus , ei tasu igasse auku toppida, enne lase ajukontroll teha topitaval, hiljem käib taaga aastasid järgi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saa aru - sinu arvamus ei koti kedagi,et sa oma pisikest mulku pead igal pool avama. Kül aga jääb pasarida järele.

Eks ma seda arvasingi, et sinu arvamus kotib siin kõiki. Mis seal ikka. Edu sulle! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×