Jump to content
Infinity

rebestus vms?

Recommended Posts

Kunagi sügisel, või isegi varem, hakkasin tundma kubemest vasakul puusast all pool natuke jalal sellist valu. Tekib siis kui sprindin kogu jõuga ning siis kui teen esimest seeriat kõhulihaseid. Ka jalga üles tõstes tunnen seda valu. Peale Jalgpalli trenni päris korralikult tunda seda. Käisin perearsti juures kah, see ei osanud midagi teha.. Tahaks abi, et mis see võiks olla ja kuidas ravida, ku keegi teab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline jalgpalli värk ... oled kubeme ära tõmmanud lihtsalt.Muud ma kyll soovitada ei oska kui lihtsalt puhkust . Endal elu jooksul mitu korda olnud .Ja kui uuesti mängima siis korralikult soendust vaja teha .Võid proovida määrida ka millegagi aga kõige õigem oleks ikkagi paus sisse teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ei saa puhkust võtta siis ma ei oska aidata ... tavalisest rohkem soojendusele rõhku panema ja mingi soojakreemi soetama endale siis ehk pole valu nii tugev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli endal sama probleem kükkides. Soojendusel ja esimestel seeriatel tugev valu reielähendaja lihases. Sain abi BT Londoni soovitustest hakata tegema venitusi ja põhjalikku soojendust. Olen nüüd venitanud iga päev hommikul peale aeroobset ja enne-pärast treeningut. Valu kadunud ja kõik ok. Tänud veelkord BT London sulle. Vaata seda foorumit.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=26556

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kui sul oleks rebestus siis sa suure tõenäosusega ei saaks korralikult kõndidagi. Nii et suure tõenäosusega sul võibolla ülekoormus või oled midagi lihtsalt ära tõmmand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastaid tagasi kui kergejõustikuga tegelesin kimbutas mind seesugune valu pidevalt. Eriti andis tunda see jooksualadel nagu sprint ja tõkkesprint.Andsin ka puhkust nagu soovitati, kuid ausaltöeldses tuhkagi. Oma kolm kuud tegin rahuliku trenni ja korralikke venitusi.Siis tulid suurvõistlused ja tõkkejooksu eelvoorus vigastasin end nii õnnetult, et võistlus jäigi katki.Mind viidi sealse arsti juurde ja määriti soojakreemi peale ja üritati kuidagi sidemega kinni tõmmata, et saaksin võistluse lõpetada, sest treenerid ootasid head tulemust minult. Peale seda hakkasid mind ka teised vigastused kimbutama ning nii kaugenesingi ma sellest spordialast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama probleem. Paranemine võttis ikka kuid. Lõpuks massaaz ja kerged puusa ning jala harjutused (palju jalatõsteid ette, külgedele jms.) aitasid, staatilistest venitustest kasu ei tundnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×