Jump to content
Bonsuna

ARGOLE...

Recommended Posts

Mõned mehed on siin küll tundub, et kadedusest täiesti lillad näost. "Kuidas ta suudab nüüd neile, kes teavad, kuidas asi oli otsa vaadata????" BUHUUUU! Hale hakkab lugedes neid mõttetuid ja pisaratest pungil kibestust õhkavaid kommentaare/"arvamusi".

Mitte, et ma Aderit mingit pidi kaitseks või steroide takka kiidaks, aga see, mis siin palju korraldavad on tõesti hale. Inimesed teevad vigu, so what? Get a life indeed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No milliseid X variante siin juhtuda saab, kui ma ühtegi keelatud ainet ei ole kasutanud ja ühtegi "tundmatut toidulisandit Venemaalt" ei ole tellinud? Kas siin on tõesti kedagi, kes usub seda "tellisin toidulisandi" juttu?

Ja KUI ma oleks läinud lavale, teades, et olen midagi kasutanud, ning oleks vahele jäänud, siis mõistaksin tõesti ennast hukka, et nii loll olin. Nii palju ausust võiks ikka inimesel olla, et ta oma vigu tunnistab. Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Näiteks selline varjant ,et lähed lamades surumise võistlustel suruma mingisugugse keelatud särgiga või siis plaanid minna ning jääd vahele ja öeldakse et selle särgiga ei tohi suruda. See oleks siis ka ju petmine või ütled ,et sorry ma arvasin et sellega tohib suruda :) Kõike võib juhtuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks selline varjant ,et lähed lamades surumise võistlustel suruma mingisugugse keelatud särgiga või siis plaanid minna ning jääd vahele ja öeldakse et selle särgiga ei tohi suruda. See oleks siis ka ju petmine või ütled ,et sorry ma arvasin et sellega tohib suruda :) Kõike võib juhtuda

No selleks peab ikka väga loll olema, et keelatud särgiga IPF võistlusele minna. See on kõigile teada, milliste särkidega võib ja millistega mitte. "Sorry, ma ei teadnud" ei päästaks kedagi - kui ei tohi, siis ei tohi, ja nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.p...9283&l=rate

Mina lugesin küll vastupidist, et Aderilt võeti positiivseks osutunud dopinguproov kulturismi Eesti meistrivõistlustel. "Ma peaks olema täiesti rumal, kui oleksin teadlikult dopingut tarvitanud ja ikkagi võistlema läinud," sõnas mees, et teadis, et teda kontrollima hakatakse.

A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi.

Aderi sõnul käis ta tunnustatud spordiasrti Mihkel Mardna juures täpsemalt uurimas, mis ainega tegu ja kuidas see tema organismi sattuda võis. "Seda tuleb konkreetselt sisse süüa. See ladestub rasvkudedesse ja püsib organismis kolm kuud."

Ta tõdeb, et tarvitas tõepoolest mõned kuud enne võistlust USA-st hangitud toidulisandeid. "Samas uurisin põhjalikult, et seal midagi keelatud sees poleks, ei Stanazoloni, ega teisi aineid."

Sihtasutus Eesti Antidoping juhi Kristel Berendseni sõnul peaks B-proovi vastused tulema täna. "Ma tõesti loodan, et B-proovi vastus tuleb negatiivne," sõnas Ader.

Eks Ader ainult ise teab kuidas asi oli ja kas ta tarvitas neid tahtlikult või tõesti oli mingis hangitud toidulisandis keelatud aines sees. Kuigi ta uuris põhjalikult kõike mis oli toidulisandi sees.

V6ite mind syydistada sinisilmsuses, kui tahate... Ma yritaks pigem farmaatsiat88stuse osas mitte sinisilmsust arendada.

1. Kui lugu on selline nagu Argo kirjeldas, siis tahaks teada kindlalt ka, milliseid (valmistaja, nimetus jne)toidulisandeid ta US ist tellis.

2. Ise olete te ju kursis oma lihasmassiga seotud obsessiooniga. Myyb h2sti lisand, mis toimib. Kysimus on ainult selles, kuidas ta toimima panna ja t88stusel puudub kohustus k6ik ained ylesse t2hendada.

3. Vahelej22mise v6imalus? Kui suure hulga moodustavad tarbijad, kes on lihtsalt massist huvitatud ja keda ei kontrollita? ...ja sportlasel tellida toidulisandi analyys??? ...v2ga aegan6udev ja kallis.

4. Oh... see annus, mida lisada ja mis annaks tulemust on ju kaduvv2ike ja v6rreldes muu toorainega ka sugugi mitte kallis.

5. Hormoonasendusravi on US is t2iesti legaalne. Ma olen veendunud, et pea iga kulturist satub staadiumi, kus talle v6iks juurde manustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selleks peab ikka väga loll olema, et keelatud särgiga IPF võistlusele minna. See on kõigile teada, milliste särkidega võib ja millistega mitte. "Sorry, ma ei teadnud" ei päästaks kedagi - kui ei tohi, siis ei tohi, ja nii on.

Lihtne tõde: Seaduse mitteteadmine ei vabasta seaduse täitmisest kahjuks või õnneks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selleks peab ikka väga loll olema, et keelatud särgiga IPF võistlusele minna. See on kõigile teada, milliste särkidega võib ja millistega mitte. "Sorry, ma ei teadnud" ei päästaks kedagi - kui ei tohi, siis ei tohi, ja nii on.

Kõike võib juhtuda...mõni vend on ennast isegi ligi 10 kilo kergemaks valetanud! :) Kui loll see kaak Sinu skaalal olema peaks ?:( Lootusetult loll? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõike võib juhtuda...mõni vend on ennast isegi ligi 10 kilo kergemaks valetanud! :) Kui loll see kaak Sinu skaalal olema peaks ?:( Lootusetult loll? :D

No ma ei näe põhjust, miks peaks talle õlale patsutama, et oled tubli poiss ja edu sulle edaspidiseks jne. Rikkus reegli, sai karistuse. Järgmine kord enam ei riku loodetavasti.

Kui ise oled spordikauge inimene, siis see doping, keelatud varustus või ennast 10kg kergemaks valetamine ei tundu nii hull. Aga mõtle, kui sa teed ausat sporti, näed roppumoodi vaeva, ja keegi tuleb sinu kategooriasse 10kg kergemaks valetatuna, keelatud varustusega ja keemikuna ning võidab sind? Kas siis ka patsutad talle õlale, et tubli poiss? Ma kahtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei näe põhjust, miks peaks talle õlale patsutama, et oled tubli poiss ja edu sulle edaspidiseks jne. Rikkus reegli, sai karistuse. Järgmine kord enam ei riku loodetavasti.

Kui ise oled spordikauge inimene, siis see doping, keelatud varustus või ennast 10kg kergemaks valetamine ei tundu nii hull. Aga mõtle, kui sa teed ausat sporti, näed roppumoodi vaeva, ja keegi tuleb sinu kategooriasse 10kg kergemaks valetatuna, keelatud varustusega ja keemikuna ning võidab sind? Kas siis ka patsutad talle õlale, et tubli poiss? Ma kahtlen.

Spordikauge inimene ma pole, ma olen lihtsalt hakanud mõistma, et cheatimine käib spordiga käsikäes. Muidugi ajab see mind ennast ka vihale kui ma peaksin kaotama kellegi pärast, kes on kasutanud mittelubatud võtteid jne, aga konkreetse juhtumi puhul mina laval ei olnud ning ma ei näe ka põhjust, miks peaksin mina tema vastu isiklikku viha tundma (mis justkui Sinu puhul vastupidi on)...Praegu on selline asi, et need, kes ise reaalselt kulturismiga teglevad ja ise 24/7 asja sees on, on ise vait ning vaatavad seda diskussiooni kõrvalt, mis siin käib...ja need, kes ise alaga ei tegele ainult kiruvad ja vinguvad ning on jäänud mulje, et kui nad peaksid Argoga mingi juhuse läbi kokku saama, siis Argo sellest kohtumisest eluga ei välju. Jama on see, et Ader saab sellist suurt tähelepanu ning sõimu ainult sellepärast, et ta on paljudele tuntud inimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäi vahele siis jäi, ei maksa liialt erutuda. Mind pigem kurvastab see, et kogu kulturismi saadab steroidi vari, ning seetõttu enamik inimesi ei võta seda ala tõsiselt. Olles üsna pikalt treeninud, olen ka ise aru saanud, et ajakirjade kaantel vaatavad vastu ideaalkehad, mis pudru pealt tegijale vaid unenäoks jäävad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) @ KIIVIKASE MAFFIA

Eestis on ainult 1 firma, kes teeb leiba. Eestis on ainult 1 firma, kes pakendab mune. Eestis on ainult 1 firma, kes toob toidulisandeid maale. Eestis on ainult 1 TV kanal. Eestis saab olla ainult 1 kulturist.

Oti Vormi Leib, Tervise munad, Fast ja Sinu küljes kinni!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni aasta tagasi kontrollis Soome oma lisandite turustajaid, Kuopio firma SF Protein mis ka meil müügis olnud võeti vahele, nimelt kreatiin sisaldas nanderlooni 8-))

Kas need lisad USA-st võivad ka seda ainet sisaldada on sepekulatsioon aga võimalik on, senikaua kui ei ole teada täpsemad analüüsi tulemused, ja neid me teada ei saa nagu nii 8- ))

To Argo: aeg parandab haavad, Sind tuntakse siiski inimesena mitte proovide järele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni aasta tagasi kontrollis Soome oma lisandite turustajaid, Kuopio firma SF Protein mis ka meil müügis olnud võeti vahele, nimelt kreatiin sisaldas nanderlooni 8-))

Kas need lisad USA-st võivad ka seda ainet sisaldada on sepekulatsioon aga võimalik on, senikaua kui ei ole teada täpsemad analüüsi tulemused, ja neid me teada ei saa nagu nii 8- ))

To Argo: aeg parandab haavad, Sind tuntakse siiski inimesena mitte proovide järele

Leiad ja intsidendi kohta ka materjali?

..nad toodavad r66msalt edasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned mehed on siin küll tundub, et kadedusest täiesti lillad näost. "Kuidas ta suudab nüüd neile, kes teavad, kuidas asi oli otsa vaadata????" BUHUUUU! Hale hakkab lugedes neid mõttetuid ja pisaratest pungil kibestust õhkavaid kommentaare/"arvamusi".

Mitte, et ma Aderit mingit pidi kaitseks või steroide takka kiidaks, aga see, mis siin palju korraldavad on tõesti hale. Inimesed teevad vigu, so what? Get a life indeed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni aasta tagasi kontrollis Soome oma lisandite turustajaid, Kuopio firma SF Protein mis ka meil müügis olnud võeti vahele, nimelt kreatiin sisaldas nanderlooni 8-))

Kas need lisad USA-st võivad ka seda ainet sisaldada on sepekulatsioon aga võimalik on, senikaua kui ei ole teada täpsemad analüüsi tulemused, ja neid me teada ei saa nagu nii 8- ))

To Argo: aeg parandab haavad, Sind tuntakse siiski inimesena mitte proovide järele

Nandroloon ei mõju minu teada suukaudsel manustamisel

http://www.steroid.com/Durabolin.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×