Jump to content
Bonsuna

ARGOLE...

Recommended Posts

tglt oleks argo tuntud kui sita iseloomuga,ylbe kulturist siis saaks veel aru kõmust.Aga jumala lahe selle spordi esindaja,muhe,tegija ka muudel aladel.Kui kirikuisa viinaga vahele jääb siis ka suur jama ju :)

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nalja nabani...

Oleme ausad,tavainimest ei huvita mitte sugugi mida keegi ,kuskil tarvitas...

Ning halba reklaami steroidide kasutamisega?Olgem ausad,iga teine isik teab kuidas need asjad kulturismis üldiselt käivad,naiivne oleks arvata,et need lihamäed on kõik kasvanud pudru ja piima peal selliseks...Meil siin väikses eestis on võibolla jah "puhtad" poisid,kuid ega ausalt,mitte kellegile ei lähe see eriti korda...Eesti kulturism on lasteaed võrreldes muude riikidega.Inimesed teavad,et enamus tippe kasutavad ning neil ei ole sellest sooja ega külma,peaasi et kasvad ja näed laval võimas välja...Enamus liigad on juba läinud seda teed,et VÕID manustada mida tahad ning "seal kus ei või" on täpselt samasugused kollid,kus kontroll on peaaegu olematu...

Ning uudis selle kohapealt,et kulturismis jäi keegi dopinguga vahele on peaaegu samaväärne uudis sellega " Kaia Kanepi ostis kalli sportauto " Ning mis halba mainet see teeb kulturismile,kui keegi vahele jääb?Naiivne oleks arvata,et tavainimesed usuvad et Ader viimasel aastal kasvas samapalju kui oma viimase viie aastaga tuunikala,hapupiima ning "serious massi" süües.

Ning mis treenerilitsentsist ja asjadest te sonite...Välismaal tuntumad treenerid kasutavad avalikult steroide ning samas on tipptreenerid,see et keegi paremaks arenguks steroide kasutab,ei tee teda kehvemaks treeneriks.

Ning mis arst see Mardna on,kui ta ei tea sedagi kuidas stanakat manustatakse..."100% süstla teel"Kuidas ta selle töökoha peale üldse sai???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ilma naljata võiks olla selline maameeste saade nagu Adra küljes kinni.

:) mulle meeldib, et siin teemas ka sõbralikku huumorit saab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on selline, et las inimene tegeleb endaga ja hoiab ennast vormis, aga mis puutub kulturismi siis võiks ka eestis olla asi piiranguteta, võib tarbida mida tahab ja millal. Ilmselgelt on siiski asja ilu selles, kellel on kõige paremas vormis keha ja lihased ilusti proportsioonis ka üla ja alakeha suhtes.

Argole jõudu ja jaksu, andku aga takka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ning mis arst see Mardna on,kui ta ei tea sedagi kuidas stanakat manustatakse..."100% süstla teel"Kuidas ta selle töökoha peale üldse sai???

Kõige targemad on muidugi fitness.ee kasutajad. :)

Olid sa juures, kui dr. Mardna seda ütles?

Ja kui sa ainult seda loed, mis ajakirjanikud kokku kirjutavad, siis ... . Kahju sinust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige targemad on muidugi fitness.ee kasutajad. :)

Olid sa juures, kui dr. Mardna seda ütles?

Ja kui sa ainult seda loed, mis ajakirjanikud kokku kirjutavad, siis ... . Kahju sinust.

Ei,ma ei olnud juures,kui ta seda " ütles "...

Kuid hetke fakt on see,et kuskil " antud " "intervjuus " ta seda "ütles" ning ajakirjanikud kasutasid seda ära või siis mõeldi välja.Kuid kaldun arvama,et see on ikka esimene variant.

Muudetud kasutaja rms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei,ma ei olnud juures,kui ta seda " ütles "...

Kuid hetke fakt on see,et kuskil " antud " "intervjuus " ta seda "ütles" ning ajakirjanikud kasutasid seda ära või siis mõeldi välja.Kuid kaldun arvama,et see on ikka esimene varjant.

Meil ei ole siin teie hariduse v6i harituse yle otsustamiseks paremat v6imalust, kui teie eesti keele grammatika valdamine.

See on ja j22b internetifoorumites teie visiitkaardiks. 6ppige grammatikat! Hetkel siis teemaks i ja j kasutamine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei näe põhjust, miks peaks talle õlale patsutama, et oled tubli poiss ja edu sulle edaspidiseks jne. Rikkus reegli, sai karistuse. Järgmine kord enam ei riku loodetavasti.

Kui ise oled spordikauge inimene, siis see doping, keelatud varustus või ennast 10kg kergemaks valetamine ei tundu nii hull. Aga mõtle, kui sa teed ausat sporti, näed roppumoodi vaeva, ja keegi tuleb sinu kategooriasse 10kg kergemaks valetatuna, keelatud varustusega ja keemikuna ning võidab sind? Kas siis ka patsutad talle õlale, et tubli poiss? Ma kahtlen.

Siiski kogemus näitab, et pigem patsutatakse õlale sellistel juhtudel.

Näited:

Selle aasta IPF-i lamadessurumise MM-l 2 jaapanlast (Watanabe Yuji ja Kishimoto Yoichi) diskvalifitseeriti surumissärgile tehtud muudatuste tõttu ja tulemus tühistati. Muud karistust neile minu teada ei järgnenud, kuigi need olid sellised muudatused, mis olid suunatud selgelt tulemuse parandamisele.

http://www.powerliftingwatch.com/node/12276 Selline lugu ameerikast. Isegi tema tulemust võistlusel ei tühistatud.

Muidugi sellistes liigades juhtub üldse imeasju.

WPC MM-l novembri algul egiptlased kasutasid lubatust meeter pikemaid sidemeid ja põlvesukki sidemete all, kuni vahele jäid. Põhjendus, oli et nad ei teadnud. Nad diskvalifitseeriti aga mingeid muid sanktsioone ei järgnenud.

Maarjamaalt on meil siis see kaalumise juhtum. Kes on kursis, need teavad kuidas asjad olid.

Siiski kõik taandub igal spordialal sportlase enda südametunnistusele. Kui ise ollakse rahul sellega, mis teel tulemus saavutati või üritati saavutada, siis pole midagi teha. Reeglid ja nende täitmise kontrollimine on selleks, et selliseid inimesi vähem oleks ja kõik oleks võrdsed.

Muudetud kasutaja elar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina toetun ka tavaliselt inimese enese sydametunnistusele. Kontrollimehhanismid on ja j22vad ikka sammuke tahapoole.

Kulturismis on minu jaoks n8 "enesega v6istlemise" aspekt nii suur ja t2htis, et ylej22nu ei m2ngi eriti suurt rolli.

Tarvitajad tulevad ja l2hevad, tegijad j22vad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina toetun ka tavaliselt inimese enese sydametunnistusele. Kontrollimehhanismid on ja j22vad ikka sammuke tahapoole.

Kulturismis on minu jaoks n8 "enesega v6istlemise" aspekt nii suur ja t2htis, et ylej22nu ei m2ngi eriti suurt rolli.

Tarvitajad tulevad ja l2hevad, tegijad j22vad.

word

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle aasta IPF-i lamadessurumise MM-l 2 jaapanlast (Watanabe Yuji ja Kishimoto Yoichi) diskvalifitseeriti surumissärgile tehtud muudatuste tõttu ja tulemus tühistati.

IRW:... mis nad tegid siis?

Ehitasid vedrud või hüdraulika särgi sisse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW:... mis nad tegid siis?

Ehitasid vedrud või hüdraulika särgi sisse?

Ühel oli särki integreeritud mikrolaineahi ja teine tüüp üüris särgi tagumises osas asuvat pisikest tuba ühele vanapaarile välja. Ebaõiglaselt kõrge hinnaga kusjuures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×