Jump to content
Bonsuna

ARGOLE...

Recommended Posts

Üldse ma ei saa aru, miks sellise asja pärast nii hullult erutuda ja Argot sõimama hakata. Ei ole mingi uudis, et kulturistid kasutavad teinekord keelatud aineid.

PS : Argo jäi vahele steroide kasutamisega, aga samas sõimab mõni teda nii, nagu oleks ta süüdi mõistetud mõrvas või vähemalt vägistamises :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on nii,et ole sa nii imepoiss kui tahad,geenid 100% laes,aga kui tahad maailmas läbi lüüa,siis pole "puhtalt" treenides isegi mitte mõttet mõelda sellele.Nagu ütles Soome üks kõvemaid kunagisi kulturiste Marko Savolainen "ainuüksi keemiaga pole võimalik lihaseid kasvatada".Vennal oli siis 1997 aastal juba õlavars 63cm, mida siiamaani on saavutanud vähesed.20 aastaselt olid rinnalt surumis tulemused 260,kükk 6x360 ja biitsepsit tegi 120kg x8.Trennile peab pühenduma täielikult(vend isegi ööbis nädalaid Helsinki jõusaalis,kus ta treenis).Mina pooldan rohkem selliseid vendi,kes tõesti tahavad oma keha arendada,vahet pole mis moel ja mis abiga. Amarillo- sa võid oma pisikest pähklikest vaevata oma 80kg-ga, aga point on selles,et kui tahad tõesti olla paremal tasemel,kui enamus niisama treenijaid,siis keelatud ainetest sa ei pääse. Vahet pole,mis krdi geenid või mis iganes värgid sul pole.

Ei tasu Kalmusele või Aderile targutama hakata,nad on sama palju aastaid oma kehale pühendunud,kui sul vanust on. Terve see Eesti doping on üks pisdets.Pole ime,et Eesti kunagi kulturismis maailmakaardile korralikult ei jõua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse ma ei saa aru, miks sellise asja pärast nii hullult erutuda ja Argot sõimama hakata. Ei ole mingi uudis, et kulturistid kasutavad teinekord keelatud aineid.

PS : Argo jäi vahele steroide kasutamisega, aga samas sõimab mõni teda nii, nagu oleks ta süüdi mõistetud mõrvas või vähemalt vägistamises :)

Samas, ma ei näe ka ühtegi põhjust, miks peaks talle nüüd õlale patsutama ja lohutama, et tegelikult oled sa tubli mees ja jätka ikka edasi samas vaimus. Mees eiras reegleid, tegi valed otsused, sai selle eest oma karistuse. Kõik on aus. Loodame, et järgmine kord mõtleb ikka 3x järele enne, kui midagi tegema hakkab. Minul pole küll ühestki vahele jäänud tüübist kahju olnud - ükskõik, kui tore ja tubli ta ka ei oleks muidu olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke Eestisse või Eesti,Läti,Leedu peale proffide liiga ja oleks rahumajas. Sest minu arvates nii Argo kui, Kalmus oleks kindlasti Maailma tasemel tegijad Kahju ,et see aasta WBBF PRO MM ära jäi ja Kalmus ennast tõestada ei saanud . Kui keegi siin Klamust sõimab siis võiks vaadata mehe saavutusi kui keegi ei tea siis

1996, 1998, 1999, 2000 ja 2001 Eesti absoluutne karikavõitja kulturismis ning Eesti karikavõitja raskekaalus 2007 Eesti meister klassikalises kulturismis kategoorias +180cm 2008 IFBB Euroopa meistrivõistluste 8. koht 2001, 2002, 2003 ja 2005 Fitnessi Eesti absoluutne meister ning lisaks 5 MM tiitlit Fitness WFF liigas(kindlasti on veel aga lihtsalt ei leidnud netist rohkem ) . Selise nimekirjaga mees on teinud ränka tööd ja ma arvan ,et pisut lugupidamist kuluks ära. Eesti konnatiigi EKFL liidu lobitöö teatud kulturistide pushimisel ja teiste mutta trampimisel on minu arust puhtalt äriline ette võttmine ja ma usun , et alaliit ei ole kindlasti kõikide suhtes võrdne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teie tahate puhtad olla, siis olge ! Aga ärge kurat vigisege siin nagu aiavahele kinni jäänud põrsad ! Sport on kord selliseks läinud ja mingi tühipaljas aasimine keemia kasutamist ära ei kaota - miski ei kaota !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas, ma ei näe ka ühtegi põhjust, miks peaks talle nüüd õlale patsutama ja lohutama, et tegelikult oled sa tubli mees ja jätka ikka edasi samas vaimus. Mees eiras reegleid, tegi valed otsused, sai selle eest oma karistuse. Kõik on aus. Loodame, et järgmine kord mõtleb ikka 3x järele enne, kui midagi tegema hakkab. Minul pole küll ühestki vahele jäänud tüübist kahju olnud - ükskõik, kui tore ja tubli ta ka ei oleks muidu olnud.

Aga kuidas siis tunduks kui sa mingi x variandi puhul ise vahele kukuksid. Võimalusi põruda on alati. Mõistakseid siis ennast ka hukka?, A´la, et ise olen süüdi, et ei osanud kõike ette näha kontrollida? Ei tea ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla kui keegi selgitaks, kuidas on üldse võimalik, et stanakas satub organismi????

Doktor Margna väitis, et ainult süstlaga on võimalik, ei tahaks ju uskuda, et Ader teelusika peal valgupulbrit põletas ja seda siis taguotsa süstis!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas siis tunduks kui sa mingi x variandi puhul ise vahele kukuksid. Võimalusi põruda on alati. Mõistakseid siis ennast ka hukka?, A´la, et ise olen süüdi, et ei osanud kõike ette näha kontrollida? Ei tea ei tea.

No milliseid X variante siin juhtuda saab, kui ma ühtegi keelatud ainet ei ole kasutanud ja ühtegi "tundmatut toidulisandit Venemaalt" ei ole tellinud? Kas siin on tõesti kedagi, kes usub seda "tellisin toidulisandi" juttu?

Ja KUI ma oleks läinud lavale, teades, et olen midagi kasutanud, ning oleks vahele jäänud, siis mõistaksin tõesti ennast hukka, et nii loll olin. Nii palju ausust võiks ikka inimesel olla, et ta oma vigu tunnistab. Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seadusi/reegleid peab järgima,selge see.samas olenevalt juhtumist tuleks osata asja pisut laiemalt näha ning mõelda miks nii läks.

hirmsasti süüdi mõista teisi on ju alati lihtne kuid asja võiks pigem rahulikult võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla kui keegi selgitaks, kuidas on üldse võimalik, et stanakas satub organismi????

Doktor Margna väitis, et ainult süstlaga on võimalik, ei tahaks ju uskuda, et Ader teelusika peal valgupulbrit põletas ja seda siis taguotsa süstis!!!

See dr Mardna tundub loll mulle. Ei tea kes talle rääkis, e tainult süstides saab...

Minuteada enamus tarvitavad seda ikka tbl näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See dr Mardna tundub loll mulle. Ei tea kes talle rääkis, e tainult süstides saab...

Minuteada enamus tarvitavad seda ikka tbl näol.

http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.p...9283&l=rate

Mina lugesin küll vastupidist, et Aderilt võeti positiivseks osutunud dopinguproov kulturismi Eesti meistrivõistlustel. "Ma peaks olema täiesti rumal, kui oleksin teadlikult dopingut tarvitanud ja ikkagi võistlema läinud," sõnas mees, et teadis, et teda kontrollima hakatakse.

A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi.

Aderi sõnul käis ta tunnustatud spordiasrti Mihkel Mardna juures täpsemalt uurimas, mis ainega tegu ja kuidas see tema organismi sattuda võis. "Seda tuleb konkreetselt sisse süüa. See ladestub rasvkudedesse ja püsib organismis kolm kuud."

Ta tõdeb, et tarvitas tõepoolest mõned kuud enne võistlust USA-st hangitud toidulisandeid. "Samas uurisin põhjalikult, et seal midagi keelatud sees poleks, ei Stanazoloni, ega teisi aineid."

Sihtasutus Eesti Antidoping juhi Kristel Berendseni sõnul peaks B-proovi vastused tulema täna. "Ma tõesti loodan, et B-proovi vastus tuleb negatiivne," sõnas Ader.

Eks Ader ainult ise teab kuidas asi oli ja kas ta tarvitas neid tahtlikult või tõesti oli mingis hangitud toidulisandis keelatud aines sees. Kuigi ta uuris põhjalikult kõike mis oli toidulisandi sees.

Muudetud kasutaja goodfella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No milliseid X variante siin juhtuda saab, kui ma ühtegi keelatud ainet ei ole kasutanud ja ühtegi "tundmatut toidulisandit Venemaalt" ei ole tellinud? Kas siin on tõesti kedagi, kes usub seda "tellisin toidulisandi" juttu?

Ja KUI ma oleks läinud lavale, teades, et olen midagi kasutanud, ning oleks vahele jäänud, siis mõistaksin tõesti ennast hukka, et nii loll olin. Nii palju ausust võiks ikka inimesel olla, et ta oma vigu tunnistab. Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Sina paistad kohe täpselt teadvat kuidas asi oli?

Paremini kui Argo ise?

Kahjuks on selleks korraks selgeltnägijate tuleproov läbi!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No milliseid X variante siin juhtuda saab, kui ma ühtegi keelatud ainet ei ole kasutanud ja ühtegi "tundmatut toidulisandit Venemaalt" ei ole tellinud? Kas siin on tõesti kedagi, kes usub seda "tellisin toidulisandi" juttu?

Ja KUI ma oleks läinud lavale, teades, et olen midagi kasutanud, ning oleks vahele jäänud, siis mõistaksin tõesti ennast hukka, et nii loll olin. Nii palju ausust võiks ikka inimesel olla, et ta oma vigu tunnistab. Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Kas sa nimetad ennast selle jutuga nende hulka, "kes teavad, kuidas asi oli" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Selline tunne nagu tegemist oleks rahvavaenlasega no 1, keda igal võimalusel materdama peab. Mina isklikult teda hukka ei mõista, sest olen mõistma hakanud, kuidas tegelikult need asjad käivad. Ainukene viga on see, et ta vahele jäi ning jätab mulje nagu tema oleks

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla kui keegi selgitaks, kuidas on üldse võimalik, et stanakas satub organismi????

Doktor Margna väitis, et ainult süstlaga on võimalik, ei tahaks ju uskuda, et Ader teelusika peal valgupulbrit põletas ja seda siis taguotsa süstis!!!

Tra stanakas pole ainult süst,enamus ikka tablakad.Endale on jäänud sihuke tunne,et tahetakse lihtsalt Aderile sitta keerata,kuna vend on lihtsalt nii heas vormis.

Muudetud kasutaja killerleib poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tra stanakas pole ainult süst,enamus ikka tablakad.Endale on jäänud sihuke tunne,et tahetakse lihtsalt Aderile sitta keerata,kuna vend on lihtsalt nii heas vormis.

Kes talle sitta tahab siis keerata? See kurikuulus "Kiivikase maffia" ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa nimetad ennast selle jutuga nende hulka, "kes teavad, kuidas asi oli" ?

Ma ei nimeta ennast kuidagi, aga ma ei usu neid "mina ei tea midagi" vabandusi. Sellest midagi tüüpilisemat on raske välja mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeneripabereid ei ole mõtet kindlasti ära võtta. Teine asi on kas selline uus ja mainekas klubi nagu Sparta tahab sellist PEAtreenerit sinna. Eks see ole omanike otsustada.

Mõttetu on siin süüdistada ka, igaüks teab ise, mis teeb. Argo on kogemustega mees ja palju vaeva näinud. Nüüd jäi vahele, siis jäi, sitt lugu. Mingit hullu teemat sellest teha mõttetu.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes talle sitta tahab siis keerata? See kurikuulus "Kiivikase maffia" ? :)

:D @ KIIVIKASE MAFFIA

Eestis on ainult 1 firma, kes teeb leiba. Eestis on ainult 1 firma, kes pakendab mune. Eestis on ainult 1 firma, kes toob toidulisandeid maale. Eestis on ainult 1 TV kanal. Eestis saab olla ainult 1 kulturist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No milliseid X variante siin juhtuda saab, kui ma ühtegi keelatud ainet ei ole kasutanud ja ühtegi "tundmatut toidulisandit Venemaalt" ei ole tellinud? Kas siin on tõesti kedagi, kes usub seda "tellisin toidulisandi" juttu?

Ja KUI ma oleks läinud lavale, teades, et olen midagi kasutanud, ning oleks vahele jäänud, siis mõistaksin tõesti ennast hukka, et nii loll olin. Nii palju ausust võiks ikka inimesel olla, et ta oma vigu tunnistab. Arusaadav muidugi, et Argol on palju kaotada, aga kuidas ta nüüd näkku vaatab neile, kes teavad, kuidas asi oli?

Jutuks ilus küll, aga kunagi ei tea mis elus ette tuleb ja kas on alati tark ausaks jääda. Ükskõik siis mis elu valdkonnas midagi sellist ette tuleks. Omast kogemusest võin öelda, et päris kindlasti võib vahel ausus kasu asemel palju kahju teha. Enamasti üldjuhtudel aga siiski tõesti mitte.

Ütlen siis välja oma arvamuse Argo lisandijutu kohta. 90% ma seda ei usu, et selline asi temaga juhtuda võis aga mine tea, kõik on võimalik. Isegi kui jääks 0,1 % tõenäosus, et oli nii nagu Argo räägib siis võis ju see ka tõesti nii olla. Loomulikult vastutab tema ja ainult tema selle tulemuse eest mida nüüd test näitas, mitte keegi x lisandite tootja. Kui ta näiteks teadlikult valetab ja tal on sellest kergem, las siis olla nii. Kui aga kõik nii oligi nagu ta väidab, siis vähemalt peaksime me kõik sellega ka arvestama, sest nagu ütlesin kui ka see % on 0,1 siis olgem parem vakka ja loodame, et meie endiga, ok teie endiga midagi sellist kunagi ei juhtu. /ei pea silmas ainult sporti vaid ükskõik kus mis midagi sellelaadset ette tulla võiks, kus pead sügavalt kaaluma, kas parem on loll ausus või rumalnaiivsevõitu näiv vale/

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei nimeta ennast kuidagi, aga ma ei usu neid "mina ei tea midagi" vabandusi. Sellest midagi tüüpilisemat on raske välja mõelda.

ega rohkem variante ei olegi: kas tunnistab ausalt või oli keelatud aine USA toidulisandi sees.

vaevalt keegi keelatud ainet une ajal tagumikku süstis või salaja hommikuse omleti sisse toppis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×