Jump to content
Bonsuna

ARGOLE...

Recommended Posts

Asi on kehvasti küll aga see pole maailmalõpp. Tunned ennast hetkel kindlasti nagu 13 aastane poiss kes on vannitoas pihku lüües isale vahele jäänud. :) Aga arvesta, et seda teevad või on teinud kõik mehed. Kulturimis on sama asi keemiaga. Elu läheb edasi. Eks hetkel on sitt aga küll kõik korda saab. PEA VASTU! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi on kehvasti küll aga see pole maailmalõpp. Tunned ennast hetkel kindlasti nagu 13 aastane poiss kes on vannitoas pihku lüües isale vahele jäänud. :D Aga arvesta, et seda teevad või on teinud kõik mehed. Kulturimis on sama asi keemiaga. Elu läheb edasi. Eks hetkel on sitt aga küll kõik korda saab. PEA VASTU! :(

Näited elust enesest :) . Aga pole hullu... palju see keeld nüüd tuleb? Paari aasta pärast saab ikka võistlema ju.(Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas patustel treeneri kutsekvalifikatsiooniga? Jalgrattatreeneriks nüüd?

Miks peaks tal litsents ära võetama ? Kas teadmised kadusid ühtäkki ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd saab Argo aasta-paar rahulikult massi koguda ..ei ole vaja kurnavat dieeti, hea seegi :)

KÕIK POLE VEEL LÄBI ...mõni mees peab 3x vahele jääma, ennem kui teema päris lukku pannakse :D

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaks tal litsents ära võetama ? Kas teadmised kadusid ühtäkki ?

Jah! Teadmised keelatud ainete kasutamise kohta on null.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas patustel treeneri kutsekvalifikatsiooniga? Jalgrattatreeneriks nüüd?

Argo, pea vastu, kõlab küll klišeena kuid kõik mis ei tapa, muudab tugevamaks!

aga mis see jalgratas siia puutub?

Muudetud kasutaja stumpa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaks tal litsents ära võetama ? Kas teadmised kadusid ühtäkki ?

Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Need ikka kaks iseasja. Keelatud ainete kasutamise eest saab ju võistluskeelu. Milleks ära võtta litsentsi treenerina. Mina isiklikult küll ei ole kuulnud, et ta treenerina oleks miskitpidi mingite reeglite vastu eksinud... Kõigest minu arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Mis see litsents siia puutub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Kui Sa sõidad bussiga jänest ja jääd vahele, saad selle eest trahvi. Järelikult oled konkreetse vea eest juba karistada saanud ning selle eest Sind veel töölt lahti lasta oleks alusetu, kuigi võib ju spekuleerida, et kui juba kord "unustasid" pileti osta, küllap siis unustad ka tööd teha. See pole aga siiski põhjus vallandamiseks.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Miks ei peaks treenerit usaldama? Puistab salaja keelatud aineid teistele toidu sisse? :) Naeruväärne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin nutavad üldse igast kõrsikud kes ise trenni tehes ei arene ja on Argo peale kadedad et ta nii suur on! Ader jääb igatahes tegijaks :) Ja kui Argo poleks avalikkusele nii tuntud siis ei räägiks sellest keegi peale fitness.ee foorumi, seega SAAGE ÜLE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see litsents siia puutub?

Treenerikutset väljastab Eestis Eesti Olümpiakomitee. (koosöös alaliitudega loomulikult)

Treenerite kutsestandardi üks osa on treenerite eetika koodeks.

Väljavõtted treenerite eetika koodeksist:

3. Treenerid peavad austama võistlusreegleid. See austus peaks laienema nii vaimule kui kirjalikele reeglitele, seda nii treeningutel kui võistlustel, et kindlustada ausat võistlust kõigi sportlaste vahel.

6. Treenerid peavad kandma juhtivat osa dopinguainete vastu võitlemisel, samuti sportlaste teavitamisel nende ainete kahjulikust toimest.

11. Treenerid peavad austama treeneri imidžit, pidevalt säilitama individuaalse eeskuju ja käitumise kõrget taset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Sama hästi ei peaks keegi jälgima Westside süsteemi Louie Simmonsi õpetusi. Tema on tunnistanud, et kasutab ja nkasutab keelatud aineid. Kas see teeb ta siis oma eriaalste teadmiste poolest lolliks? Sügavalt kahtlen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah! Teadmised keelatud ainete kasutamise kohta on null.

Räägib mees kes on minu mäletamist mööda kolm korda I taseme eksamilt läbi kukkunud. Kadedus lööb ikka igast august sul välja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägib mees kes on minu mäletamist mööda kolm korda I taseme eksamilt läbi kukkunud. Kadedus lööb ikka igast august sul välja

kulla mees, nüüd sa eksid. Ei ole kordagi läbi kukkunud. Sain esimesel korral läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa sõidad bussiga jänest ja jääd vahele, saad selle eest trahvi. Järelikult oled konkreetse vea eest juba karistada saanud ning selle eest Sind veel töölt lahti lasta oleks alusetu, kuigi võib ju spekuleerida, et kui juba kord "unustasid" pileti osta, küllap siis unustad ka tööd teha. See pole aga siiski põhjus vallandamiseks.

ma s6idan alati bussiga j2nest :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama hästi ei peaks keegi jälgima Westside süsteemi Louie Simmonsi õpetusi. Tema on tunnistanud, et kasutab ja nkasutab keelatud aineid. Kas see teeb ta siis oma eriaalste teadmiste poolest lolliks? Sügavalt kahtlen

Mind huvitav, kus kohas ma kedagi rumalaks pidasin? Ma pole väitnud et kellegi teadmised on kehvad! Rääkisin puhtalt põhimõttest. Kahjuks rohkem ma sellel teemal ei viitsi oma pead vaevata.

Edu oma arvamuste edastamisel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×