Jump to content
intsuke19

Kava2

Recommended Posts

Tere.mul selline küsimus et tegin trenni algaja kavaga müüd võtsin edasijõudnute kava jaotatud kaheks saan 3korda nädalas trenni teha ,kas nii võib teha et Esmaspäeval ülakeha ja Teisipäeval alakeha Kolmaäeval ülakeha ,ja siis ringiga algusesse et esmaspäeva alakeha kunas kolmapäeval tegin ülakeha kas teen õieti ? neljapäeval ja reede jooksen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.mul selline küsimus et tegin trenni algaja kavaga müüd võtsin edasijõudnute kava jaotatud kaheks saan 3korda nädalas trenni teha ,kas nii võib teha et Esmaspäeval ülakeha ja Teisipäeval alakeha Kolmaäeval ülakeha ,ja siis ringiga algusesse et esmaspäeva alakeha kunas kolmapäeval tegin ülakeha kas teen õieti ? neljapäeval ja reede jooksen

Kui tehnika hea, siis soovitan võtta algajate vabaraskusega kava, aga siis pead kehal normaalselt puhata laskma, sest seal minumeelest kõik baasharjutused samal päeval :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma olen algajakavaga teinud üle kuu aja kas võin võtta Algajate vabaraskustega kava ? või pean võtma algajakava 2

Sa ei pea midagi võtma ning samas ei pea sa kellegilt luba küsima kas sa "võid" teha vabaraskustega kava.

Sa võid praegust kava edasi teha või minna algajate vabaraskutega kavale üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×