Jump to content
Belfort

Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

Recommended Posts

MV Spordilubis - Riia 136a oli vist aadress - olen ka ise juba 2000.a.-st käinud ja siiani rahul kuna meeldib vaba raskusega treenimine enam kui masinad. Masinad on tobedad ja ebamugavad, sageli murravad kere sealt kus seda vaja pole, korra olen isegi endale viga teinud. Vabaraskus midagi muud hoopis.

Hinna ja kvaliteedi suhe on MV-s, ma ütleks, et Tartu parim.

Milleks maksta mega raha selle eest, et kuskil läikivas ruumis hantlit tõsta.

Maitse asi muidugi või nagu Eestis võib popp olla, et vot kus saalis käid ja siis oledki juba tegija.

MV-st on paljud algajad väga hea teadmiste pagasi ja põhja lihaste näol saanud ja siis ikka mujale läinud aga mis teha, elu ongi selline.

Ja kui algajad ongi saalis ja ei tea küsida või mis teha, no otsige mõni suurem "poiss" üles ja küsige, küll suunatakse ja aidatakse.

Isegi paljusid nende aastate jooksul aidanud, peaasi, et algajail seda tahtmist jaguks pidevalt käia ja teha.

Jutt pikk ja justkui reklaami maiguga aga seda ta pole, lihtsalt minu arvamus asjadest.

Ja MV-le sooviks vaid pikka jätkusuutlikkust praegusel raskel ajal, mida sooviks muidugi kõikidele saalidele.

Muudetud kasutaja Andrei8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fittest Tartu Eedeni keskuses. Fitshop Tartu meeskond treenib seal kõik koos, lisaks teisigi medalimehi Eesti ja välisvõistlustelt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Olen algaja nende jõusaalide suhtes,aga tahaks väga käima hakata.Äkki mõni kogenum jõusaali inimene oskaks õpilasele soovitada mõnd odavat ja algajale sobivat jõusaali?Esialgu tahaks kuuaega käia,et mis hinnavahemiku see jääks?

Lugesin eelnevalt,et kiidetakse väga seda MV jõusaali,aga ise pole vist sellest kuulnudki midagi.Kus täpsemalt see asub? :D Ja kuna ise asun Annelinna kandis,siis seal Anne sauna juures peaks kuskil see Arctic sport jõusaal olema,kui ma ei eksi?Kui kallis seal on ja kas seal on ka mingeid treenereid,kui ma algajana sinna lähen,et nad juhendaksid veidike vms?

Suured tänud kõigile vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah arcticus on treenerid, aga arvesta, et seal pead aastase lepingu tegema ja ei ole nii, et käid kuu aega. Praegu on seal ming ikampaania ka, aga kuumakse tuleb ikka kuskil 600-700 kõige vähem ma usun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fittest Tartu Eedeni keskuses. Fitshop Tartu meeskond treenib seal kõik koos, lisaks teisigi medalimehi Eesti ja välisvõistlustelt. :D

Lisaks uued tulevikulootused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas staadini tänava jõusaaliga on ? hea ?

Staadioni tänaval saab kõik ära teha aga minuarust polnd erilist saali õhkkonda seal,enamus on seal kergejõustiklased jne kes keksivad mööda saali ringi..trenniisu väga ei tekita aga hind on hea minu arvates :D .PS!Strippar MArco käib ka seal,niiet salajased fännid andke aga tuld :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MV Spordiklubi kangidele saab panna peale raskusi mida te reeglina isegi tosta ei jouagi ehk siis pane palju tahad.

MV eripara ongi hea vabaraskuste olemasolu, k.a. tosteporand, vabandan kirjapildi parast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah arcticus on treenerid, aga arvesta, et seal pead aastase lepingu tegema ja ei ole nii, et käid kuu aega. Praegu on seal ming ikampaania ka, aga kuumakse tuleb ikka kuskil 600-700 kõige vähem ma usun.

Ise Arcticut ei soovita, mõttetu bullshit masinaid täis euro saal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise Arcticut ei soovita, mõttetu bullshit masinaid täis euro saal.

Kas on ülearu midagi? Või millest sa seal puudust tunned? :D

tegelikult võimalusi on seal küllaga, saab kõik tehtud, ega muidu ei maksaks ka ränka hinda. Lisaks võid iga kell käia saunas ja ujumas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Staadioni tänaval saab kõik ära teha aga minuarust polnd erilist saali õhkkonda seal,enamus on seal kergejõustiklased jne kes keksivad mööda saali ringi..trenniisu väga ei tekita aga hind on hea minu arvates :D .PS!Strippar MArco käib ka seal,niiet salajased fännid andke aga tuld :o

marco pärast peab minema hahahaha xd

aga kuidas seal hinnad on, õpilasele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MV Spordiklubi kangidele saab panna peale raskusi mida te reeglina isegi tosta ei jouagi ehk siis pane palju tahad.

MV eripara ongi hea vabaraskuste olemasolu, k.a. tosteporand, vabandan kirjapildi parast.

Täpselt nagu Fittestis. Ainult tõstepõrandat pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marco pärast peab minema hahahaha xd

aga kuidas seal hinnad on, õpilasele.

hindade kohta ei tea ,sest olin ise rock2-s ja sain tasuta aga minuarust oli 1kord mingi 25eeku vist,niiet eks see kuukaart 250vms ole..ülikoolis õppijatele vist üldse hommikupoolsed ajad tasuta,võid uurida,pead ei anna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, mina käin juba paar aastat MyFitnessis enne uuendust oli mõnus koduklubi, kõik väga sõbralikud ja treenerid abivalmid, nüüd kui on uus, siis veel parem, minuarvates. Jõusaal mõnusalt avar, ei ole koguaeg küünarnukkipidi koos, palju masinaid ja õhku (mina kui endine andunud BodyPumpi fänn olen oma pilgu nende nö. meestemasinate poole pööranud ja ausõna hakkan usku vist muutma :D ) ja muidugi ühiselt kepsutamise stuudiod ka mõnusalt suured, kõik mahuvad ära :o Ühesõnaga, mulle meeldib seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×