Jump to content
Belfort

Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

Recommended Posts

MV on hea õpilasele,soodne,palju trenasööre,kange,hantleid,tõstepõrand,palk,apollon jne jne...

Hind on soodne,ainult,et kuskil 17-19.00 on inimesi suht palju,aga trenni saab alati ära teha.Ruumi on küllaga, ja treeneridki on korralikud,nt Tarmo Mitt-üks Eesti parimaid rammumehi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MV on hea õpilasele,soodne,palju trenasööre,kange,hantleid,tõstepõrand,palk,apollon jne jne...

Hind on soodne,ainult,et kuskil 17-19.00 on inimesi suht palju,aga trenni saab alati ära teha.Ruumi on küllaga, ja treeneridki on korralikud,nt Tarmo Mitt-üks Eesti parimaid rammumehi.

(Y) :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina lähtusin jõusaali valikul eelkõige asukohast ning hinnast. Kui ikka iga päev pead 10 kilomeetrit maha sõitma, ei tule see hind, transporti arvestades, ka väga soodne.

Linnaliini kuupilet on õpilasele 100.-

See küll kallis pole ! Alati saab ka jänest sõita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, ei meeldi bussis loksuda ning käin tavaliselt autoga kui kuskile kaugemale minek on. Aga kui bussisõit meeltmööda on, siis miks mitte. Siiski eelistan mina raisata need mõnikümmend minutit päevas millelegi muule. Maitse asi. Varustuse koha pealt peaksin ütlema, et igasuguseid alternatiivseid harjutusi on nii palju, et igas normaalsemas jõusaalis saad oma kava korralikult tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen MV-s käinud aastaid. Enamik teisi Tartu jõusaale kah läbi proovitud. MV on väga hea koht, kuigi varustus on vana. See varustus vähemalt töötab ja kõik on olemas mida vaja. Mind häirivad igasugused uued jõusaalid, mis on orinteeritud vaid trenažööridele ja vabaraskused on praktiliselt olematud. Endale on kah MV spordiklubi väga kaugel, pean läbi terve linna sõitma. Seetõttu kaalun Arctic sporti üle kolimist, samas mind hirmutab mõte, et seal pole ei tõstepõrandaid, kükipuure ja vabaraskustele pole üldse rõhku pandud. Trenažöörid pidid kah naistekad olema, kuhu saab väga vähe raskuseid peale panna. Üks variant oleks veel Fittest Eedenis, aga see nii väike ja ülerahvastatud. A Le Coq spordihoone on mul üle tee, kunagi sai seal käidud, aga mingi hetk loobusin, kuna seal kah muutus asi ülerahvastatuks ja pooled vajalikud asjad olid puudu. Võibolla nüüd olukord parem. Aga ma siin kaalun kas jätkata MV spordiklubis või Arcticus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka korra MV's, kuid kuna sattusin tipptunnil sinna, siis jäi halb mulje. Õhku ei olnud, rahvast liiga palju, paar masinat katki, paar mulle vajaliku kiloga hantlit puudu jne. Kuid üldiselt saab seal trenni tehtud, kui just tipptunnil sinna ei satu.

Kõige parema ülevaate saad siis, kui ise üle kaed ja ära proovid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulla mees kus sa eland oled? Arcoman hea mitu aastat juba kinni ju :D

oh seda ma küll ei teadnud :D kodukal küll midagi kirjas polnud kui vaatasin.. :) aga see selleks..

Veel on häid saale ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus kohas MV saal asub Tartus? ise käin mäki kõrval spordihoones, õpilasele väga soodne ning kodune saal. kõik mis endal vaja teha, saab seal ilusti tehtud. ja rahvast on liiga palju väga harva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kus kohas MV saal asub Tartus? ise käin mäki kõrval spordihoones, õpilasele väga soodne ning kodune saal. kõik mis endal vaja teha, saab seal ilusti tehtud. ja rahvast on liiga palju väga harva.

Lõunaka ringi juures...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Headest saalidest pole siin teemas veel rääkima hakatudki.

Eks seda head saali vaadatakse ikkagi rahakoti kaudu.MV: s saab samamoodi hästi ära treenitud,vb isegi paremini,kui mõnes kallimas ja uhkemas jõusaalis.

Muudetud kasutaja killerleib poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks seda head saali vaadatakse ikkagi rahakoti kaudu.MV: s saab samamoodi hästi ära treenitud,vb isegi paremini,kui mõnes kallimas ja uhkemas jõusaalis.

Minuarust see uus Arctic sport seal anne sauna juures...see ei käi ka kuskile, moodsaid masinaid täis...vabaraskus ikka eelkõige :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega TÜASK´is ka liiga kõrged hinnad pole. Tõstepõrandad olemas, kaks kükipuuri pluss rinnalt surumise pingid kükipukkideks kohandatavad. Õhtuti küll rahvast üsna palju kuid siiamaani olen kõik plaanipärasel tehtud saanud. Plussiks veel kergejõustikuhalli kasutamise võimalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust see uus Arctic sport seal anne sauna juures...see ei käi ka kuskile, moodsaid masinaid täis...vabaraskus ikka eelkõige :)

Ma nüüd käin Myfitnessis, lõunakeskuses,kus jõusaalis on kolm osa, lahtised raskused, moodsad masinad ja cardio treening.Hind on küll 599 kuu,aga saal kah hoopis teisest puust..samas selle hinna sisse sisaldub ka kõik muud treeningud,bodypump,spinning,pilates jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mv on hea saal tõesti, mingeid tühikargajaid seal eriti ei ole. Kuigi ainuke asi, et aeroobse tegemise pool on nõrk aga muidu MV-s on/olid tegijad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×