Jump to content
david

Liigesetoidud glükoosamiin, kondroitiin, MSM, rasvhapped, kibuvits

Recommended Posts

Vahepeal tarvisin pidevalt artrostop kreemi ja tablasid, samal ajal ka kalaõli või linaseemneõli ja justkui aitas küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mina pigem soovitan mingit ravivõimlemist. Enne on sellest kasu, kui mingitest apteegipudidest.

Proovi saada taastusraviarsti jutule. Kui hästi läheb, määrab võimlemise vms.

Ise käin ka just ja vahe on tunda küll.

Senikaua proovi väga korralikku soojendust teha nendele probleemsetele piirkondadele. Soovitatavalt mitu korda päevas. Parandab vereringet selles piirkonnas, mis kiirendab taastumist.

aa, käid ravivõimlemises:) Väga hea. Proovi seda punast hobusepalsamit ka. See soojendab ja parandab vereringet.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mina pigem soovitan mingit ravivõimlemist. Enne on sellest kasu, kui mingitest apteegipudidest.

Proovi saada taastusraviarsti jutule. Kui hästi läheb, määrab võimlemise vms.

Ise käin ka just ja vahe on tunda küll.

Senikaua proovi väga korralikku soojendust teha nendele probleemsetele piirkondadele. Soovitatavalt mitu korda päevas. Parandab vereringet selles piirkonnas, mis kiirendab taastumist.

aa, käid ravivõimlemises:) Väga hea. Proovi seda punast hobusepalsamit ka. See soojendab ja parandab vereringet.

Kaks ravivõimlemist on määratud. Ei tea kas neist piisab, aga õnneks pole nad tasulised ja äkki saab juurde küsida. Kolm korda olen ka ultraheliravis käinud ja homme seisab ees võimlemine.

Hobusepalsamit määrin enne trenni ja ööseks peale. Viimati peale trenni sauna minnes imestasin, miks õlgadel nii jube kuum on. Siis tuli meelde, et olin seda peale määrinud :D

Üks küsimus veel, et mulle osteti nood glükosamiinitabletid kuskilt soodukaga ära. Telefoni teel öeldi, et need apteekrite sõnul pidi see kõige parem olema, kuna seal on 100% bioklükosamiini, teistel aga 50-50 mingi teise ainega. Kui nüüd seal kondroitiinsulfaati sees pole, siis tasub seda eraldi võtta? Taastumiseks tundub ideaalne aine olevat.

Studies with animals have shown that chondroitin may help in the healing of bone. Chondroitin Sulphate has also been shown, in numerous trials to relieve symptoms and possibly slow the progression of osteoarthritis or even reverse it.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaks ravivõimlemist on määratud. Ei tea kas neist piisab, aga õnneks pole nad tasulised ja äkki saab juurde küsida. Kolm korda olen ka ultraheliravis käinud ja homme seisab ees võimlemine.

Hobusepalsamit määrin enne trenni ja ööseks peale. Viimati peale trenni sauna minnes imestasin, miks õlgadel nii jube kuum on. Siis tuli meelde, et olin seda peale määrinud :D

Üks küsimus veel, et mulle osteti nood glükosamiinitabletid kuskilt soodukaga ära. Telefoni teel öeldi, et need apteekrite sõnul pidi see kõige parem olema, kuna seal on 100% bioklükosamiini, teistel aga 50-50 mingi teise ainega. Kui nüüd seal kondroitiinsulfaati sees pole, siis tasub seda eraldi võtta? Taastumiseks tundub ideaalne aine olevat.

Olen aru saanud et just parem kui on kondroitiini ka. Sest ega tegelt ei teata mis neist mida päris täpselt teeb. MSM ei tee ka halba.

Väga eeskujuliku sisuga liigesetoit

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi olnud arvatavasti tänu mandlitele liigeste probleeme ülearu ja aidanud siinkohal nii glükosaamiin+kondroitiinsulfaat ja omega 3, hakanud mõjuma nii n2dalap2rast umbes ja kui v6tmise l6petad ja liigestele koormus taha tuleb sis j2lle vana jama , nõiaring.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi olnud arvatavasti tänu mandlitele liigeste probleeme ülearu ja aidanud siinkohal nii glükosaamiin+kondroitiinsulfaat ja omega 3, hakanud mõjuma nii n2dalap2rast umbes ja kui v6tmise l6petad ja liigestele koormus taha tuleb sis j2lle vana jama , nõiaring.

Mul sama asi. Glucosamine ei aita, peab vist vaatama Animal Flexi poole http://www.animalpak.com/html/sections.cfm?id=60

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal põlvedega jama. Sõin 6 nädalat Bio-glucosamine. Ei saa küll aru, et midagi aidanud oleks. Nüüd söön natukene paremat Arthostopi. Igatahes koormuse vähendamine teeb liigestele ainult imet !!

Muudetud kasutaja qps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise igasuguste tablettide suhtes väga skeptiline. Kui palju on Glucadoli uuritud, oskab keegi mingi hea uuringu esile tuua? Mulle endal kirjutati täna retsept selle ravimi jaoks, aga mitte ei kisu seda ostma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ise igasuguste tablettide suhtes väga skeptiline. Kui palju on Glucadoli uuritud, oskab keegi mingi hea uuringu esile tuua? Mulle endal kirjutati täna retsept selle ravimi jaoks, aga mitte ei kisu seda ostma...

mul võttis kunagi põlvevalu väga kiiresti ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ta retseptiga on, tavaline glükoosamiin ju ?

Glükoosamiini imendumine ei sõltu füüsilisest vormist, vabalt võib tableti pulbriks teha kui isu on.

Täis-tühjast kõhust ka mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta retseptiga on, tavaline glükoosamiin ju ?

Glükoosamiini imendumine ei sõltu füüsilisest vormist, vabalt võib tableti pulbriks teha kui isu on.

Täis-tühjast kõhust ka mitte.

Glükosamiin+kondroitiin, tavaline kombo.

Eks retseptiga ikka selle pärast, et ületab soovitatavat päevakogust!

Muidugi võiks mingi hinnaarvestuse teha, et kuidas siis odavam on.

Siin sulle eestikeelne uuring

Nii, aga teadjamehed, siit uuringust "Süsteemne biosaadavus on ühekordse suukaudse annuse järel 25 %. See on tingitud esmasest maksapassaažist, kus üle 75% glükoosamiinist metaboliseeritakse" - kas oleks mingi loogika, et peale sööki on väiksem võimalus metaboliseerumiseks?

Samuti vist poleks selle loogikaga hea enne trenni võtta, kuna siis ju võib trenni ajal rohkem metaboliseeruda, kuna sv vajadus suureneb?

Kommenteerige.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks retseptiga ikka selle pärast, et ületab soovitatavat päevakogust!

Tavalised 400 mg tabletid ju ?

Ja nn "ravimiks" muutub asi siis, kui ta toimima hakkab, mitte siis kui ületab mingi "soovitatava" koguse.

Muidugi võiks mingi hinnaarvestuse teha, et kuidas siis odavam on.

Kõige odavam oleks Eestist ära kolida :D

Nii, aga teadjamehed, siit uuringust "Süsteemne biosaadavus on ühekordse suukaudse annuse järel 25 %. See on tingitud esmasest maksapassaažist, kus üle 75% glükoosamiinist metaboliseeritakse" - kas oleks mingi loogika, et peale sööki on väiksem võimalus metaboliseerumiseks?

Sama suur võimalus et vastupidi vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud selle eest! Jätan vast seekord ikkagi vahele, kuna ilmselt dramatiseerisin üle oma probleemi. Kummaline võtta tablette, kui tegelikult tunduvad viimasel ajal hüppeliigeseprobleemid olema vaid peale 4h intensiivse jalka mängimist. Kes normaalne 4h jalkat järjest üleüldse mängib???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ise igasuguste tablettide suhtes väga skeptiline. Kui palju on Glucadoli uuritud, oskab keegi mingi hea uuringu esile tuua? Mulle endal kirjutati täna retsept selle ravimi jaoks, aga mitte ei kisu seda ostma...

Ravim on muidugi kõva sõna :D Vabas maailmas kutsutakse seda toidulisandiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×