Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Imelik on see, et kui ta tahtlikult kasutas seda ainet siis miks ta lavale läks, teistest oli ta ju peajagu üle.

Ps!Mina isklikult vaataksin enne laval 100 kiloseid jurakaid, kes on võib - olla midagi kasutanud kui 80 kiloseid kuivikuid.

Tsirkust ja leiba?

Tsirkus las j22da tsirkusesse ja "v6ib-olla" ei ole miski asjalik s6na. Kui kasutad, v6istle kasutajatega. Sama, kui me sunniks noori meestega v6istlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas te suhtuksite maratonijooksjasse, kes end näiteks pool distantsi laseks autoga sõidutada ja siis seletaks, et olen aastaid treeninud, enam kiiremaks ei lähe, aga võita tahaks ikkagi?

Ajuvaba võrdlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära suru oma arvamust peale Aile, mina tahan näha 100 kiloseid jurakaid ja nii jääb, GET IT ???

Ma arvan et enamus inimesi kes neid võistlusi vaatamas käib tahab neid suuri jurakaid näha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei jõua enam su juttu kuulata kui puhas sa oled. Ma imestaks hoopis kui sa alla 80 kilosena aineid tarvitaks. Ja mis kreatiini juttu sa ajad. Wada nimekirjas kreatiin keelatud ainete nimekirjas ei ole, ükspuha kus laboris seda proovi tehakse. Ja üleüldse tehakse mingist mõtetust asjast hull poleemika. Ainuke jama on see, et teiste võistlejate seisukohast pole see aus. Alati ruigavad need kes midagi sellest ei tea. Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada. Mitte, et ma seda propageeriks. Pooled Eestlased on terve nädalavahetus juua täis, suitsetavad, ja tarvitavad narkotsi aga kui sportlane on 20 aastat vaeva näinud ja tahab edasi arengut näha millele ta on pool elu pühendunud siis on ta vaenlane nr. 1 Mõelge vahest läbi teise inimese silmade ka. Ma ei räägi praegu Argost vaid tippsportlastest üldse.

Ausalt öeldes juba mitmes kord on Marek Morozov üsna negatiivselt meelestatud minu kirjutiste vastu. Minul isiklikult oleks ka sinu teemade kohta teinekord nii mõndagi öelda, aga ma ei tee seda erinevatel põhjustel. Kindlasti on neid, kes sind jumaldavad ja kindlasti on ka neid, kes sind vihkavad. Alati on enda seisukohti võimalik avaldada vähemvaenulikult. Mis puudutab -80 kg kategooriaid, siis 2002-2003 aastatel ja ka hiljem jäid dopinguga vahele just nende kategooriate eesti sportlased- siin ei ole midagi imestada. Kreatiinist: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroli...php?id=20548885 Samasuguseid teemasid on kreatiini kohta veel.

Veelkord, rohkem sallivust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõppkokkuvõttes käitusid Ott Kiivikas ja alaliit väga valesti. Kisades ,et mina olen puhas ja alaliit ,et pressiteadet kogu selle jama peale ei teinud. Sellele võiksid ka siin irisejad tähelepanu pöörata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"...Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada... "

MOTT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa üldse aru miks peaks üks leht tsiteerima mingit suvalist kasutajat, kes on teinud 3 posti. Samahästi võiks nad oma tarkade kommentaatorite ütlustest kõik uudised kokku klopsida.

Aga võib-olla tsitieerib tolle lehe ajakirjanik hoopis iseennast :tsiteeritav ju ilmus siin ÄKKI kusagilt välja,tegi kolm postitust kus paljastas mahhhhviat ...ja nüüd tsiteeritakse teda kui autoriteeti voorumist ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes juba mitmes kord on Marek Morozov üsna negatiivselt meelestatud minu kirjutiste vastu. Minul isiklikult oleks ka sinu teemade kohta teinekord nii mõndagi öelda, aga ma ei tee seda erinevatel põhjustel. Kindlasti on neid, kes sind jumaldavad ja kindlasti on ka neid, kes sind vihkavad. Alati on enda seisukohti võimalik avaldada vähemvaenulikult. Mis puudutab -80 kg kategooriaid, siis 2002-2003 aastatel ja ka hiljem jäid dopinguga vahele just nende kategooriate eesti sportlased- siin ei ole midagi imestada. Kreatiinist: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroli...php?id=20548885 Samasuguseid teemasid on kreatiini kohta veel.

Veelkord, rohkem sallivust!

Ma ei ole Imre su vastu negatiivselt meelestatud aga pole vaja pidevalt korrutada oma puhtuse, kui keegi pole seda sinult küsinud. Teiseks kui sa tõesti usud seda kreatiini vahele jäämise juttu siis on tegemist ikka vägagi naiivsusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ja nüüd ongi käes. Kui te natukse olete asjaga kursis siis näete kuidas Oti ja Tokko maffia ümberkaudse välja suretab. Siit ettepanek, Aga Ott teeme sulle vereproovi ja vaatame kas sa siis ka kiljud siin et ma olen puhas ja vaadake kõik teised on dopingumehed. Senikaua kui EMV on absoluutne võitja on 88 kilo raske, ei saagi siit midagi head tulla. Ja alati kui keegi on suurem kui Ott siis "PISSILE". SIIT TÕETERA TEILE ALALIITUDE BOSSUD... SEDASI JE.......DES SAATE ENDALE SELLISE KUIVIKUTE JA KÕRENDITE LAVA NAGU PRAEGU EMV ON. Sporti saavad teha ainult need kes on Oti sõbrad, teised kõik on jamad mehed ja need sööme välja. Varsti on teil lavad tühjad ja siis imete endal näppu ja imestate miks keegi ei tule võistlema, me ju nii toredad poisid siin. Selle Aderi asja kohta ka niipalju,et õigesti tegi et pani, ja kui kaua pani mingi 2 kuud ja juba pani massiga Otile pika puuga, mis see tähendab, et "keegi" ei ole viitsind trenni teha?????? Nüüd peaks veel panema ja veel suuremaks kasvama, siis oleks meil ka KOLL. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei jõua enam su juttu kuulata kui puhas sa oled. Ma imestaks hoopis kui sa alla 80 kilosena aineid tarvitaks. Ja mis kreatiini juttu sa ajad. Wada nimekirjas kreatiin keelatud ainete nimekirjas ei ole, ükspuha kus laboris seda proovi tehakse. Ja üleüldse tehakse mingist mõtetust asjast hull poleemika. Ainuke jama on see, et teiste võistlejate seisukohast pole see aus. Alati ruigavad need kes midagi sellest ei tea. Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada. Mitte, et ma seda propageeriks. Pooled Eestlased on terve nädalavahetus juua täis, suitsetavad, ja tarvitavad narkotsi aga kui sportlane on 20 aastat vaeva näinud ja tahab edasi arengut näha millele ta on pool elu pühendunud siis on ta vaenlane nr. 1 Mõelge vahest läbi teise inimese silmade ka. Ma ei räägi praegu Argost vaid tippsportlastest üldse.

Väga hästi 6eldud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

marozz ja ader on õiged mehed ja mis see vähk koguaeg ajab enda puhtuse jama, nagu ingel oleks , köik teavad sinu tegemistest.tahaks kolle ka näha laval juba, äkki nyyd julgete vastu hakata maffiale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole Imre su vastu negatiivselt meelestatud aga pole vaja pidevalt korrutada oma puhtuse, kui keegi pole seda sinult küsinud. Teiseks kui sa tõesti usud seda kreatiini vahele jäämise juttu siis on tegemist ikka vägagi naiivsusega.

Mida on puhtas sportlases halba? Väga hea ju kui on selline eeskuju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida on puhtas sportlases halba? Väga hea ju kui on selline eeskuju!

See kui sportlane on hetkel puhas, ei tähenda, et ta kunagi midagi tarvitanud poleks :)

Vb kui Aderilt oleks proov võetud nädal hiljem, oleks ta sama "puhas" nagu Imre hetkel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kui sportlane on hetkel puhas, ei tähenda, et ta kunagi midagi tarvitanud poleks :)

Vb kui Aderilt oleks proov võetud nädal hiljem, oleks ta sama "puhas" nagu Imre hetkel :D

Nii et sa süüdistad Imre Vähit dopingu kasutamises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd hakkab see tänitamine pihta

Samas ei saa seda maha ka salata. Kui keegi küsib sinu arvamust, siis sa teed seda. Mina ei saa aru miks osad siin Kiivika peale vihased on. Fakt on see, et Ott pole kunagi üheski kontrollis põrunud, Argo nüüd põrus. Midagi teha ei ole. Sama hästi võiks öelda, et kõik tipud(kõikide alade sportlased) kasutavad keelatud aineid. Keegi pole enne süüdi kui ta on süüdi mõistetud. Kui te ise olete mingid jobud, siis pole midagi teha. Eks kadedus ole inimese üks suurimaid vigu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osad fännid tahavad puhast sporti, osad tahavad 130kg kolle näha. Osad sportlased viibutavad sõrme ja ütlevad, et ainult puhas sport on õige, osad ei püüagi seda liini ajada ja võistlevad kontrollita liigades. Tänased puhtad on homsed ebapuhtad. Lisaks spordis olevate reeglite rikkumine on keelatud ainetega äritsemine ja nende levitamine paljudes riikides kriminaalne. Tippkulturismi tänasel kujul ilma keelatud aineteta poleks olemaski.

Kulturismis täieliku kõrvaltvaatajana ei ole ma küll kindel, kas sellel alal mingit helget tulevikku on...kas teile tundub, et on? Milline see tulevik on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturismis täieliku kõrvaltvaatajana ei ole ma küll kindel, kas sellel alal mingit helget tulevikku on...kas teile tundub, et on? Milline see tulevik on?

Veeel vingemad ained, veel rohkem keemiat ja ainult koljatid! :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osad fännid tahavad puhast sporti, osad tahavad 130kg kolle näha. Osad sportlased viibutavad sõrme ja ütlevad, et ainult puhas sport on õige, osad ei püüagi seda liini ajada ja võistlevad kontrollita liigades. Tänased puhtad on homsed ebapuhtad. Lisaks spordis olevate reeglite rikkumine on keelatud ainetega äritsemine ja nende levitamine paljudes riikides kriminaalne. Tippkulturismi tänasel kujul ilma keelatud aineteta poleks olemaski.

Kulturismis täieliku kõrvaltvaatajana ei ole ma küll kindel, kas sellel alal mingit helget tulevikku on...kas teile tundub, et on? Milline see tulevik on?

http://www.e24.ee/?id=194741

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×