Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Huvitav on see, et kuna asjaosalised on hetkel napisõnalised (tegija ja EFKL), ammutavad paljud ajakirjanikud oma info just antud foorumi antud teemast. Kes põnevama stsenaariumi välja suudab pakkuda, võib ka ehk oma jutu varsti mõnest infokanalist leida.. :huh:

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=357008

Märt Roosna hobiks on vist Internetist kopeerimine. Mina hakkaks tema asemel Interneti otsast välja ka trükkima, muidu tuleb uut materjali nii palju peale..

Muudetud kasutaja soomusk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu õigus rusikatega vehkida lõpeb seal, kus algab teise inimese nina. täna peaks selguma b proovi vastus. kui see on puhas, siis on OK, kui ei ole puhas, siis on ka OK. inimene on patustanud. samas on ajakirjandusest väga ebaeetiline antud teemat käsitlema hakata enne, kui lõplik teave käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu õigus rusikatega vehkida lõpeb seal, kus algab teise inimese nina. täna peaks selguma b proovi vastus. kui see on puhas, siis on OK, kui ei ole puhas, siis on ka OK. inimene on patustanud. samas on ajakirjandusest väga ebaeetiline antud teemat käsitlema hakata enne, kui lõplik teave käes.

Et oletused jõudsid ajakirjandusse, lasub süü alaliidul, kes vaikis ja ei teinud midagi spekulatsioonide lõpetamiseks. Oleks piisanud EKFL-i ametlikust teatest kohe, kui foorumis ulin üles võeti, et "kuni tulemuste lõpliku selgumiseni ei kommenteeri keegi midagi " (ei Kiivikas ega Otsus ega Tokko) ja asi mutt. Nüüd pani Ott ise juba enne B-proovi tulemuste selgumist (mis väidetavalt olla tellitud) Argo nö tanki, öeldes ajakirjanikule, et tema on puhas. Kuna skandaal müüb ning iga ajakirjanik oskab 1+1 kokku liita, siis polnudki rohkem vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nunuh. Paistab, et hakkab pihta see "mina ei tea, kuidas see juhtus" jutt, nagu siin juba ennustati. "Ostsin Venemaalt toidulisandi" jne.

Hea, et vähemalt Marek oli mees ja seekord tunnistas, et tõesti kasutas seda, millega vahele jäi. Ma ei kujuta ette, kuidas need tüübid, kes pärast vahele jäämist ja seda "ma-ei-tea-midagi" juttu oma tuttavatele, kes teavad, mida nad kasutasid, näkku vaatavad.

No ma ei tea, siuke hülgemöla ajab mind ka närvi.Ootaks ennem B proovi ära ja siis teeks järeldused.Kui tarvitas, siis ka vastutab selle eest.Kui Sa aga eksid, siis kustutad kõik oma postid ära?Vahel ei saa ma tõesti mõnest mehest aru ...

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea, siuke hülgemöla ajab mind ka närvi.Ootaks ennem B proovi ära ja siis teeks järeldused.Kui tarvitas, siis ka vastutab selle eest.Kui Sa aga eksid, siis kustutad kõik oma postid ära?Vahel ei saa ma tõesti mõnest mehest aru ...

Argo

Rahvas võiks selle teema üle vahutamise juba lõpetada küll. Varuge kannatust ja oodake vastused ära! :huh:

Neid teooriaid on juba piisavalt palju välja käidud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea, siuke hülgemöla ajab mind ka närvi.Ootaks ennem B proovi ära ja siis teeks järeldused.Kui tarvitas, siis ka vastutab selle eest.Kui Sa aga eksid, siis kustutad kõik oma postid ära?Vahel ei saa ma tõesti mõnest mehest aru ...

Argo

Maailmas on vist ainult mõned juhtumid, mil B-proov andis teistsuguse tulemuse, üks nendest Smiguni juhtum. Tahaks siiski loota, et see on nii ka Aderi puhul. Põhimõtteliselt ütles Aleksandro õigesti, need vabandused, mida vahele jäänud kasutavad on naeruväärsed. Selle arutelu kutsus esile ju ikkagi Argo väide, et tema ei tea kuidas need ained tema kehasse sattusid ja siis see triviaalne USA toidulisandite hüpotees. Peale selle välja käimist Argo poolt ei saa ka kuidagi laita neid, kes selle väite õigsuse üle arutada tahavad. Väide on tõesti triviaalne, sama kaarti kasutas ka Tiia Eeskivi.

Tahaks siiski uskuda imedesse, sest Argo on väga sümpaatne tegelane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No üldiselt võibki rääkida. Aga kui jutt väga konkreetseks läheb (konkreetsed ained, kogused, tarvitamine jne), siis mina arvan, et võib kustutamisega agaraks minna küll. Kui mõni noorte iidol ise kirjutab, milline kogus millist ainet ei mõju halvasti tervisele, siis võib just see postitus olla nendele noortele viimaseks tõukeks enne halvale teele minekut.

Loomulikult.

Fitness.ee toetab tervislikku eluviisi ja ma loodan, et nii see ka j22b.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr.Ader on täiskasvanud inimene ja teab ise,mida teeb - see siis dopingu koha pealt.Oli seal midagi või mitte - mees ise teab.

Aga enne ajakirjandusega suhtlemist võiks hoolega mõelda,mida rääkida.

Kui professionaalne jõusaalitreener ikka väidab,et ei tea,mis on Stanozolol - kas mitte Ben Johnson omal ajal sellega vahele ei jäänud - siis on jama.

Seda ju ei usu mitte keegi.

Sapiens breviter negat, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis ametlik teade üleval:

"30.11.2009 saabus Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidule informatsioon SA Eesti Antidoping´ust Argo Aderi B proovi kohta.

Seega saame nüüd ametlikult teatada, et 03.10.2009 Eesti meistrivõistlustel võetud dopinguproovidest osutus negatiivseks Ott Kiivikase ja positiivseks Argo Aderi proov (A ja B proov).

EKFL juhatus"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada B-proov saab midagi muud näidata ainult siis, kui see on ära vahetatud???

Ja need B-proovid mis on pärast näidanud midagi muud, nendega on vahepeal kõvasti toimetatu kahjuks:(

Aga au meie poistele, et B.proov siiski puutumatuks jäi ja ausus võidule sai:)

Nüüd kõik need teleka eest ära, kes siin eile kõvasti segast peksid ja mingile B-proovi tulemuselt lootsid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgin huviga meediat. Et see mis Herr Bonsunaga toimus ja mis praegu toimub on üsna teistsugune. Noh seda esimest vahelejäämist ei mäletagi, kuidas reageeriti, aga teine vahelejäämine oli Kalmusele küll karm laks meedia poolt, noh paljud teisedki vaatasid teise pilguga. Aga, loodame, et Argol sama ei juhtu, mis Marekul, kui test positiivseks osutub. Ja üleüldse Šmigunil ka ju sam nali olnud, tema vöistlusplaane ikka möjutas see meeletult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägagi ebapositiivne uudis! :)

Aderil nüüd mingi võistluskeeld ka ?

EDIT: Millega ta siis vahele jäi ? ( mis aine )

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poleks uskunud, et jälle lisandub üks patune :D

Oh jummmmal küll jah. Ja ilusad sinised silmad muutusid häguseks halliks kui neiu iseseisvas elus maailma koledustega kokku puutus. :( Peagi aga tekkis samadesse silmadesse uus helk ja sära millel nimeks salakavalus. :);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Nüüd siis on alaliit üles pannud ka ametliku teate selle äärmiselt kahetsusväärse juhtumi kohta ning igal ühel on õigus välja öelda oma seisukoht. Hetkel ma veel seedin seda olukorda ja püüan korraks aja maha võtta ning kaasa mõelda kes, miks, kus ja kuidas. Niisama lahmima hakata ei ole mõtet. Minul endal on 11-14 detsembril 2009 Hispaanias maailma meistrivõistlused ning kindlasti olen arvestanud, et seal saadetakse mind võib-olla dopingukontrolli ning ei tahaks kuidagi suurvõistlustel Eesti Kulturismile ja mundrikandjana ka Eesti riigile häbi teha. Võistluseelses ettevalmistuses ei kasuta ma isegi kreatiini arvestades, et dopingukontrollid võidakse saata Hispaania naaberriiki Prantsusmaale ja selles riigis pidi kreatiin olema keelatud ainete nimekirjas(Üllatus-üllatus kõigile neile, kes näitavad näpuga Eesti parimate kulturistide poole ja süüdistavad dopingukasutamises. Selle näite põhjal peaksid Prantsusmaal kõikide teiste riikide sportlased keemkud olema, lisaks miljonid harrastajad ja ma ei pea silmas ainult kulturismi vaid ujujaid, sõudjaid, jalgrattureid-absoluutselt kõiki, kes kasutavad toidulisanditega kreatiini). Olen teinud ka alaliidule avalduse, et mind enne MM-i kasvõi kohe praegu dopingukontrolli saadetakse kui selleks leitakse võimalusi. Kummaline on see elukene- osade jaoks on vend Vähk pisikene atleedikene, kes on lausa olematu kulturist, sest tal ei ole väga suurt lihasmassi, aga samas jällegi niiöelda tavainimese seisukohast on vend Vähk kindlasti hull süstlamees ja sööb metakat nagu leiba ning selliste süüdistustega kipuvad hüppama tavaliselt joobunud inimesed rahvarohketes kohtades. Et siis mis meelel see keelel. Siinkohal pöördun kõigi huviliste poole palvega enne natuke mõelda kui midagi avalikult kirjutama hakata, sest ilmselt suur osa siinsetest kommentaaridest läheb kohe ajakirjanike toidulauale. Kulturism on huvitav spordiala ja sellega tegelevad fanaatikud. Iga inimese enda asi, kui kaugele ja milliste vahenditega tahab jõuda, aga kindlasti tasub jälgida reegleid. Olge sallivamad teiste suhtes!

Rahu!

post-50-1259576374_thumb.jpg Head lapsed- need kasvavad vitsata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal pöördun kõigi huviliste poole palvega enne natuke mõelda kui midagi avalikult kirjutama hakata, sest ilmselt suur osa siinsetest kommentaaridest läheb kohe ajakirjanike toidulauale. Kulturism on huvitav spordiala ja sellega tegelevad fanaatikud. Iga inimese enda asi, kui kaugele ja milliste vahenditega tahab jõuda, aga kindlasti tasub jälgida reegleid. Olge sallivamad teiste suhtes!

Rahu!

Ma ei saa üldse aru miks peaks üks leht tsiteerima mingit suvalist kasutajat, kes on teinud 3 posti. Samahästi võiks nad oma tarkade kommentaatorite ütlustest kõik uudised kokku klopsida.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et selline asi jälle juhtus, eriti just inimesega, kes on laiemale üldsusele tuntud. Samas eks väga paljud paar kuud tagasi imestasid, et Argo on ikka väga võimas.

SL Õhtuleht üllatas ka täna "kenijaalse" artikliga, kui 75% sellest sisaldas kommentaare siit samast foorumist ja teemast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Nüüd siis on alaliit üles pannud ka ametliku teate selle äärmiselt kahetsusväärse juhtumi kohta ning igal ühel on õigus välja öelda oma seisukoht. Hetkel ma veel seedin seda olukorda ja püüan korraks aja maha võtta ning kaasa mõelda kes, miks, kus ja kuidas. Niisama lahmima hakata ei ole mõtet. Minul endal on 11-14 detsembril 2009 Hispaanias maailma meistrivõistlused ning kindlasti olen arvestanud, et seal saadetakse mind võib-olla dopingukontrolli ning ei tahaks kuidagi suurvõistlustel Eesti Kulturismile ja mundrikandjana ka Eesti riigile häbi teha. Võistluseelses ettevalmistuses ei kasuta ma isegi kreatiini arvestades, et dopingukontrollid võidakse saata Hispaania naaberriiki Prantsusmaale ja selles riigis pidi kreatiin olema keelatud ainete nimekirjas(Üllatus-üllatus kõigile neile, kes näitavad näpuga Eesti parimate kulturistide poole ja süüdistavad dopingukasutamises. Selle näite põhjal peaksid Prantsusmaal kõikide teiste riikide sportlased keemkud olema, lisaks miljonid harrastajad ja ma ei pea silmas ainult kulturismi vaid ujujaid, sõudjaid, jalgrattureid-absoluutselt kõiki, kes kasutavad toidulisanditega kreatiini). Olen teinud ka alaliidule avalduse, et mind enne MM-i kasvõi kohe praegu dopingukontrolli saadetakse kui selleks leitakse võimalusi. Kummaline on see elukene- osade jaoks on vend Vähk pisikene atleedikene, kes on lausa olematu kulturist, sest tal ei ole väga suurt lihasmassi, aga samas jällegi niiöelda tavainimese seisukohast on vend Vähk kindlasti hull süstlamees ja sööb metakat nagu leiba ning selliste süüdistustega kipuvad hüppama tavaliselt joobunud inimesed rahvarohketes kohtades. Et siis mis meelel see keelel. Siinkohal pöördun kõigi huviliste poole palvega enne natuke mõelda kui midagi avalikult kirjutama hakata, sest ilmselt suur osa siinsetest kommentaaridest läheb kohe ajakirjanike toidulauale. Kulturism on huvitav spordiala ja sellega tegelevad fanaatikud. Iga inimese enda asi, kui kaugele ja milliste vahenditega tahab jõuda, aga kindlasti tasub jälgida reegleid. Olge sallivamad teiste suhtes!

Rahu!

post-50-1259576374_thumb.jpg Head lapsed- need kasvavad vitsata :)

Ausalt öeldes ei jõua enam su juttu kuulata kui puhas sa oled. Ma imestaks hoopis kui sa alla 80 kilosena aineid tarvitaks. Ja mis kreatiini juttu sa ajad. Wada nimekirjas kreatiin keelatud ainete nimekirjas ei ole, ükspuha kus laboris seda proovi tehakse. Ja üleüldse tehakse mingist mõtetust asjast hull poleemika. Ainuke jama on see, et teiste võistlejate seisukohast pole see aus. Alati ruigavad need kes midagi sellest ei tea. Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada. Mitte, et ma seda propageeriks. Pooled Eestlased on terve nädalavahetus juua täis, suitsetavad, ja tarvitavad narkotsi aga kui sportlane on 20 aastat vaeva näinud ja tahab edasi arengut näha millele ta on pool elu pühendunud siis on ta vaenlane nr. 1 Mõelge vahest läbi teise inimese silmade ka. Ma ei räägi praegu Argost vaid tippsportlastest üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahetsusväärne juhtum muidugi , aga seda ,et teda kõik oma õela ja üleoleva jutuga materdama peaks, selleks pole nagu veenvat põhjust jah ta kasutas dopingut ja talle on kindel karistus ,aga teie jutt siin ei vii kedagi edasi :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei jõua enam su juttu kuulata kui puhas sa oled. Ma imestaks hoopis kui sa alla 80 kilosena aineid tarvitaks. Ja mis kreatiini juttu sa ajad. Wada nimekirjas kreatiin keelatud ainete nimekirjas ei ole, ükspuha kus laboris seda proovi tehakse. Ja üleüldse tehakse mingist mõtetust asjast hull poleemika. Ainuke jama on see, et teiste võistlejate seisukohast pole see aus. Alati ruigavad need kes midagi sellest ei tea. Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada. Mitte, et ma seda propageeriks. Pooled Eestlased on terve nädalavahetus juua täis, suitsetavad, ja tarvitavad narkotsi aga kui sportlane on 20 aastat vaeva näinud ja tahab edasi arengut näha millele ta on pool elu pühendunud siis on ta vaenlane nr. 1 Mõelge vahest läbi teise inimese silmade ka. Ma ei räägi praegu Argost vaid tippsportlastest üldse.

Ei tea midagi... :) Minu arvates on vend v2hk kadestamisv22rse energiaga tegija. Armastab olla fookuses...no ja siis? :(

2rge nyyd palun kisage, et ma tahan Eesti kulturismi taset alla viia... :D , kuid mulle t6esti meeldiks n2ha rohkem neid alla 80 kiloseid hea vormiga mehi v6istlemas.

Miks mitte? Ka see on kulturism.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas te suhtuksite maratonijooksjasse, kes end näiteks pool distantsi laseks autoga sõidutada ja siis seletaks, et olen aastaid treeninud, enam kiiremaks ei lähe, aga võita tahaks ikkagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik on see, et kui ta tahtlikult kasutas seda ainet siis miks ta lavale läks, teistest oli ta ju peajagu üle.

Ps!Mina isklikult vaataksin enne laval 100 kiloseid jurakaid, kes on võib - olla midagi kasutanud kui 80 kiloseid kuivikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×