Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Tere loen fitness.ee foorumit juba aastaid aga pole enne registreerunud. Praegune olukord on minu arust alatu . Meedia pasundatakse täis mingit jama isegi enen kui alaliit on teinud midagi ametlikult teatavaks. leian ,et see MINA olen puhas aga jah kahju kui keegi patustas on ikka pisut ebaeetiline . Eriti teades mida Eesti meedia teeb. Sülitab inimese hinge ja kõige peale enne kui on üldse alust ja pärast avaldatakse pisikene 5 reaga nupuke ,et vabandame jne...

Foorumis rääkida arvamusust avaldada on üks asi aga ..... On ennegi olnud juhtumeid kus lüüakse asjatult risti ja pärast on ikka halb maik juures. Minu arust on alaliidu käitumine taunitav. Pärast meediasse selle jama lekkimist oleks alaliit pidanud tegema ametliku pressiteate mitte ,et naised saunas rääkisid. Kui see ei ole ala kahjustav siis mis veel on

See on puhtisiklik arvamus ega pretendeeri tõele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jehh, nagu teised kõik puhtad poisid....

100% kindlalt teavad ainult tarvitajad ise. St teavad, mida ise kasutavad ja võib-olla mõnd tuttavat veel. Mina ei tea kas sina kasutad ja sina ei tea kas mina kasutan :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvake mis tahate aga kaldun seda uskuma küll. Tean v -hästi oma naturaakset piiri. Kui ma poleks Otist 20cm pikem näeks ma oma nat parimas vormis temaga üsna võrdne välja. Meil on Eestis palju suhteliselt samade pot eeldustega kulturisti. Miks siis on enamsti olnud eesotsas Kiivikas ja Kalmus? Hiljem ka Vähk. Vastus lihtne, keegi teine ei ole selle nimel niipalju, regulaarselt vaeva näinud. Oti eest ei hakka rääkima aga isiklikult olen loobunud pea kõigest mis vähegi arengut sellel alal võis pidurdada. Ok, väike õlle ja sigaret on olnud vaat et alati viimase 20 aasta jooksul. Kuid ma pole kunagi tundnud , et need mind seganud oleks. Toitumine, ka kõige kehvemal f ajal olen valinud parima mis võimalik. Puhkus, enne jääb ära mis iganes, aga kui tahan kasvada siis on vaja magada.Treening, viimase 20 aasta jooksul pole ma kunagi läinud saali mõttega, et ah lähen teen midagi. Sealjuures on pikim puhkepaus selle aja jooksul olnud 4 päeva. Ma olen alati treeninud ja 90 treeningutest on olnud tugevad või maxi piiril. Ma lihtsalt naudin seda tunnet. Saan ma aga nautida seda vaid siis kui kaks esimest punkti on täidetud, ehk siis toitumine ja puhkus. Mulle on alati kummaline tundunud kuidas inimesed käivad ennast ööklubides välja elamas, ok tants, aga samas pannakse ikka kärakat nii, et mõistus tihti sile mis sile. Kuigi olen ka ise harva sellisese kohta sattunud, ei ole ma sealset püsiklientuuri kunagi mõistnud. Võõras maailm.

Kui vaatan saalides noori, ja ka juba staazikaid harjutajaid, nendega suhedes, siis tihti kuuleb, et pole nagu mingit arengut. Vastan, et vaadates sinu pinutamist siin siis oleks ka palju seda loota. Kui jutt veel toitumise peale läheb siis ei ole enam mitte midagi imestada, et areng nulliga võrdub. Sellised on muide esimesed tegelased kes kohe, kui kellelgi vähegi lihast rohkem on , keemikuks tembeldatakse. Mõne üksiku sellise tegelase olen aga suutnud treenima ja toituma panna nii, et ta ise ka varsti tunnistab, et varasemalt saalis vaid mune sügas.

SUHTUMINE PEAB OLEMA PROFESSIONAALNE, MINGI KAOOTILINE VAIMUSTUS MUSKLITEST TEID KUIGI KAUGELE ARENGUS EI VII. EI AITA SIIS KA KEEMIA, TEGELT ÜTLEKS, ET ERITI JUST SIIS VEEL, EI AITA TEID KA KEEMIA.

100% n6us!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nunuh. Paistab, et hakkab pihta see "mina ei tea, kuidas see juhtus" jutt, nagu siin juba ennustati. "Ostsin Venemaalt toidulisandi" jne.

Hea, et vähemalt Marek oli mees ja seekord tunnistas, et tõesti kasutas seda, millega vahele jäi. Ma ei kujuta ette, kuidas need tüübid, kes pärast vahele jäämist ja seda "ma-ei-tea-midagi" juttu oma tuttavatele, kes teavad, mida nad kasutasid, näkku vaatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate...

Hetkel on kogu see teema siin natuke kokku tõmmanud - nagu oleks näidatud janusele 16 aastasele õllereklaami, aga osta õlut ei tohi.

Muide väikelaste psüholoogia kohta üeldakse, et tuleb üelda mida tohib teha, mitte seda mida ei TOHI ja ega see vanusega ei muutu. Muidu tuleb kohe uudishimu kallale. Ise olen erinevate ainetega vägagi kursis, aga siin pasundama ei hakka. Samas pole enda elustiili juures leidnud vajadust kasutada, sest nööri annab teisest otsast rohkem pingutada.

Hetkel jääb mulje, et teeb halba, aga no mis teha - proffide reaalsus - nagu ok: Sõõrumaa töötab palju - aga no eks töötaks ise ka selle raha eest.

Point väga lihtne: kui sa muidu ei arene ei arene ka ,,vitamiinidega´´ ja kui muidu areng on ok siis kuhu kiiret? Muidu oletegi/olemegi nagu 0 EEK portfelliga suurinvestorid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nunuh. Paistab, et hakkab pihta see "mina ei tea, kuidas see juhtus" jutt, nagu siin juba ennustati. "Ostsin Venemaalt toidulisandi" jne.

Hea, et vähemalt Marek oli mees ja seekord tunnistas, et tõesti kasutas seda, millega vahele jäi. Ma ei kujuta ette, kuidas need tüübid, kes pärast vahele jäämist ja seda "ma-ei-tea-midagi" juttu oma tuttavatele, kes teavad, mida nad kasutasid, näkku vaatavad.

Seda minagi, ma ei mõista kedagi hukka, ega midagi, aga oled mees, et kasutad, ole siis niipalju mees ka, et tunnistad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen mõned aastad siit foorumist toitumisalast infot kogunud. Töö kõrvalt leian veidi aega: kükkida, lõuga tõmmata, kangi suruda... et ennast hästi tunda. Isegi mina tean TÄPSELT, mis RAVIM on stanazolol, mida see "teeb" ja kuidas see organismi satub.

20+ aastat treener/kulturist räägib sellist juttu: "Olen käinud Mihkel Mardna juures täpsemalt uurimas, mis ainega tegu ja kuidas see võis organismi sattuda"

:huh:B);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aderil kindlasti keerulisem seda tunnistada, sest ta ju spordiklubides treener, kust ta võib kinga saada, mis talle kindlasti ei sobiks. Kui tõesti tuleb ka B-proov positiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nunuh. Paistab, et hakkab pihta see "mina ei tea, kuidas see juhtus" jutt, nagu siin juba ennustati. "Ostsin Venemaalt toidulisandi" jne.

Hea, et vähemalt Marek oli mees ja seekord tunnistas, et tõesti kasutas seda, millega vahele jäi. Ma ei kujuta ette, kuidas need tüübid, kes pärast vahele jäämist ja seda "ma-ei-tea-midagi" juttu oma tuttavatele, kes teavad, mida nad kasutasid, näkku vaatavad.

Esimese vahelejäämisega on vist aastane võistluskeeld IFBB-s. Teistkordse vahelejäämisega eluaegne võistluskeeld. Või ma eksin? Kui see on nii, siis saan täiesti aru milleks sellist "jama" ajatakse ja miks Marek rääkis asjast ausalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin miskit tarka rohkem öelda ei oska. Mõni aeg tagasi oli Argo siin ilus, tark ja osav inimene ning nüüd materdatakse mõnuga. Minu jaoks oli, on ja jääb Ader, Kalmus, Kiivikas, Vähk ning paljud teised Suurteks Inimesteks. Head teod ununevad ikka kergelt ära kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njh B) .

Ma eriti ei usu, et Ader on nii rumal ja oleks kuuri ajastusega puusse pannud.

Aga kui rääkida neist USA lisanditest, siis pole üldse välistatud, et sealt igast jama võib saada. Üle aasta tagasi ostis üks sõber ka Usa lisandeid, mida kasutades ikka päris tublisti end kosus. Kui aga lisandid otsas olid, oli enamus massi ja jõudu kadunud, ning gyno ka veel takka otsa.

Aga see oli küll natuke naljakas, kuidas Ader kommenteeris, et winnyst midagi ei tea :huh: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See muidugi eriline üllatus ei ole, et isegi Eesti tasemel pole võimalik võistlustel midagi erilist ära teha, ilma et kordagi mõnda nö. keelatud ainet tarbinud poleks. Kui aga keegi "oskab" vahele jääda, siis see väike üllatus on. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See muidugi eriline üllatus ei ole, et isegi Eesti tasemel pole võimalik võistlustel midagi erilist ära teha, ilma et kordagi mõnda nö. keelatud ainet tarbinud poleks. Kui aga keegi "oskab" vahele jääda, siis see väike üllatus on. :huh:

On tegelikult ka selliseid tegelasi kellel sellised geenid, et paneb ikka imestama. Ja siis on sellised, kes saavutavad, selle taseme muuded asjadega( ei pea silmas Aderit). Tahan lihtsalt öelda, et pole mõtet öelda, et ilma aineteta läbi ei löö. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui rääkida neist USA lisanditest, siis pole üldse välistatud, et sealt igast jama võib saada. Üle aasta tagasi ostis üks sõber ka Usa lisandeid, mida kasutades ikka päris tublisti end kosus. Kui aga lisandid otsas olid, oli enamus massi ja jõudu kadunud, ning gyno ka veel takka otsa.

Ühes USA dok filmis näitas kui lihtne on ise lisandeid toota ja müüa. Pane sisse mida tahad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On tegelikult ka selliseid tegelasi kellel sellised geenid, et paneb ikka imestama. Ja siis on sellised, kes saavutavad, selle taseme muuded asjadega

Millisest tasemest räägime, kas näiteks sellisest, millega võib võita Eesti meistritiitli absoluutkategoorias või pigem sellisest, millega u. 6.-7. koha? :huh:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×