Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Krt hakkas just üks normaalne kulturist tekkima ja kohe võeti maha, keegi ei viitsi pisikesi mehi enam vaatama tulla, rahvas tahab näha kulturiste! :lol:

Kalmuse keeld tühistada ja koos Aderiga lavale. Siis võib hakata rääkima kulturismist. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehkki kulturismimaailma öö on pime, ei pea ROBOCOPi pood valguse pärast muretsema. Peakorteri akende alla on kogunenud rahvamass tõrvikutega. Tuul lööb helgid võbelema, väikekulturistide tontlike varjude seast tungivad teravalt esile hangud ja vikatid. "Mehed, sissepääs pole enam kaugel!" kisendab keegi. Ruumides püüab näost kaame kogu värisevil sõrmil meeleheitlikult 112 numbrit valida. Kinni. Kogu aeg kinni. Kas tõesti pole mässajate vastu kuskilt abi tulemas? Peace :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otil on ette näidata null negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on?

Ühesõnaga on ajakirjanik Alesandro postituses lause vägivaldselt ristivastupidiseks muutnud! n tähendab tema arust nulli :lol:

haha täiesti mööda !!! ajakirjanik või asi. ometigi gümnaasiumis on juba teada mida n, matemaatiliselt tähendab. MÜSTIKA :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehkki kulturismimaailma öö on pime, ei pea ROBOCOPi pood valguse pärast muretsema. Peakorteri akende alla on kogunenud rahvamass tõrvikutega. Tuul lööb helgid võbelema, väikekulturistide tontlike varjude seast tungivad teravalt esile hangud ja vikatid. "Mehed, sissepääs pole enam kaugel!" kisendab keegi. Ruumides püüab näost kaame kogu värisevil sõrmil meeleheitlikult 112 numbrit valida. Kinni. Kogu aeg kinni. Kas tõesti pole mässajate vastu kuskilt abi tulemas? Peace :lol:

Mis edasi sai? Päris põnevaks kiskus... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, ma ei saa kah jätta sõna sekka ütlemata kui teised on juba oma tarkust üles näidanud. Isiklikust seisukohast on kulturism ja säärane raskejõustik hea sport, mulle meeldib ja ma väga austan neid, kes raskejõustikut harrastavad. Sirvisin kergelt üle selle laimu ja teoreetika. Tõtt-öelda, ega väga ei huvitagi, mis toimub ja kuidas kõlab tõde. Miks peakski? Minu elu ju sellest ei lõppe, ma ei tunne ka, et minu peps kuidagi kiheleks teiste asjadest. Mul on oma elu, mida ma elan ning ei kavatse sellega teistele koormaks olla. Ega lase teistelgi olla- tunduvalt lihtsam on. Praktiline lahenduste leidmine on tõhusam kui kurtmine või kaastunde otsimine. Mina elan teadmistega, et- kõik muutub, inimesed on äraostetavad, ainult endale võib kõige rohkem loota, igaüks on oma õnne sepp, ootusi rikub reaalsus, valel on lühikesed jalad, tõde on karm, raha tähendab võimu, võim aga rikub- ja kõige selle mõistmine ja arvestamine ei paku mulle protsesside lahtimõtestamisel küll mitte mingisugust üllatust, sest see kõik on ühiskonda saatnud ja saadab veelgi.

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×