Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Pole mõtet kedagi sopaga üle valada niisama. Ja kui te tahate mingit mõju avaldada, ei ole vaja ropuks ja lamedaks minna. Ott oma hästikasvatatud käitumisega ei ole pasaga loopimist ära teeninud. Aga need mustad telgitagused, mida tal üha raskem varjata on, tikuvad vägisi välja ja rääkigem siis nendest. Asja tuum on ju selles, et samas mängus on mõnedel väljavalitutel märksa suuremad eelised kui teistel. Tellige, kes tahab endale Ameerikast steroide - see ei ole probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tokko tuli küll jah nö kunagi kapist välja selle jutuga, et on ise kasutanud jne. Aga mis sellest muutnud on? Miks midagi ei tehta siis?

Mida me siin nüüd siis ootame: Kalmus pani dopingut - julges tunnistada. Ader arvatavasti pani - pole omaks võtnud. Ootame nüüd, et Ott tuleks südant puistama või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi võiks ikka suure kella külge minna ja kogu tõde viimase kümne aasta jooksul EKFL-is toimunust peaks päevavalgele tulema. Kui keegi üldse mida saladuslikku teab?? See Kiivikase toidulisandite äriajalugu peaks ju antud situatsioonis siis samuti kõigile Eesti rahava kodanikele selgeks saama. Ärgu siis olgu kellegil enam saladusi, on kergem elada. Kui Bonsuna teab asju, mida enamik ei tea, siis päästku keelepaelad valla. "Kaua sa kannatad......" Need kaikad, mis sulle kodaratesse on loobitud tuleb loopijale tagasi visata....pigem juba sügavale ...sse lükata.

JÕUDU TÖÖLE!

hmm ... pealtnägijasse !!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtuleht tõi siis erinevad dopinguga vahele jäänud sportlased välja ja ka vabandused.

Vaataja valik, kas uskuda või mitte.

Üks ühine näitaja siiski on: keegi ei tunnista, et oleks teadlikult kasutanud!!!!

Argo Ader (kulturist, stanozolol): Šokis. Teadlikult pole midagi tarvitanud. Ei tea, kuidas aine organismi sai. Tellis USAst uue toidulisandi - äkki sealt?

Žanna Vladimirova (sprinter, stanozolol): Šokis. Teadlikult pole midagi tarvitanud. Ei tea, kuidas aine organismi sai. Ostis Sankt-Peterburgist taastumisvahendit Natural Sterol Complex. Äkki sealt?

Andrus Utsar (tõstja, stanozolol): Šokis. Teadlikult pole midagi tarvitanud. Ei tea, kuidas aine organismi sai. Ostis Poolast tundmatuid kapsleid - treener olla soovitanud kui häid vitamiine. Äkki sealt?

Jaanus Uudmäe (kolmikhüppaja, sibutramine): Šokis. Teadlikult pole midagi tarvitanud. Ei tea, kuidas aine organismi sai. Allergikuna ostis USAst kohalikku ravimit. Äkki sealt?

Kas märkate ühisjooni? No järsku teeks siit üldistuse - vältige igasuguseid välismaiseid tundmatuid medikamente! Või siis lihtsalt lõpetage valetamine ja tunnistage: jah, proovisin kergema vaevaga tippu jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, Oti ja Mareki ühist debatti oleks vaja otseülekandes kas raadios või televisioonis. Las siis lükkavad ümber või närivad läbi üksteise arvamusi eelnenud karjääri jooksul toimunust. Siis selguks alles neist kõige kõvem mees. Eeldusel muidugi, et räägitakse ära kõik, mis südamel on, ilma eelnevalt kokku leppimata.

Raadio jääks nõrgaks, teles, minugi poolest. Kahekesi vastamisi lauataga ja kolmas /saatejuht/ esitab küsimusi. Huvi oleks kindlasti suurem kui siin gmaster pakkus. Seda just seetõttu, et teema vägagi päevakajaline. Mingis lühiintervjuu vormis pole seda mõtet teha. Kui siis juba nii, et "verd" lendaks ja üks oleks lõpus võitja. Või teine variant, Ader, Kiivikas, Kalmus, Tokko. Saade peaks olema igaljuhul otseeetris, muidu oleks see mõtetu.

MINA OLEKS SELLEKS VALMIS. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
< Kalmus pani dopingut - julges tunnistada...

julges või, ma nagu mäletan risti vastupidist 8-))

Olen eitanud ja eitan siiani oma esimest nö vahele kukkumist. /dop kasutamist siis/ Teisel korral kasutasin arsti poolt välja kirjutatud vererõhuravimit millel polnud mul kontrollis vastavat paberit esitada. Hiljem selle saates seda ei arvestatud. Sellised on ka reeglid, ehk siis ise süüdi. Aasta eest toimunut, mille eest eluaegse keelu sain lugege siit:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli see allikaks:

http://www.epl.ee/artikkel/182082

Kui see 1 k nii oli nagu väidad ju ta siis oli. Mõtlen veel tänini, et juba toona oli seal midagi kahtlast ja Sinu jutus võib tõde sees olla

Kahju tegi see meediamull Sulle endale kõige enam ja see on asja halvim pool.

Olen eitanud ja eitan siiani oma esimest nö vahele kukkumist. /dop kasutamist siis/ Teisel korral kasutasin arsti poolt välja kirjutatud vererõhuravimit millel polnud mul kontrollis vastavat paberit esitada. Hiljem selle saates seda ei arvestatud. Sellised on ka reeglid, ehk siis ise süüdi. Aasta eest toimunut, mille eest eluaegse keelu sain lugege siit:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mida v..u te jahute, mis pealtnägija ??? mida on vaja uurida, keda vaja uurida ?? Minu tagasihoidlik arvamus kes ma ka ei ole sellest teemast eemalseisja, et kui sind tõega süüdistatakse teos mida sa pole teinud siis tuleb jah tõde välja uurida..ja seda vangla hinnaga kas või..mõttetu kiibitsemine pani, ei pannud, pani, ei pannud, no kui test näitas siis ka pani, keegi ei pane neid aineid lisadesse ärage ajage ja uskuge jama, pannakse jah aga mitte neid. Ei maksa Otti ja Tokkod süüdistada kui pole alust, mäng peab ka selles suhtes aus olema..oi ma ei või

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mida v..u te jahute, mis pealtnägija ??? mida on vaja uurida, keda vaja uurida ?? Minu tagasihoidlik arvamus kes ma ka ei ole sellest teemast eemalseisja, et kui sind tõega süüdistatakse teos mida sa pole teinud siis tuleb jah tõde välja uurida..ja seda vangla hinnaga kas või..mõttetu kiibitsemine pani, ei pannud, pani, ei pannud, no kui test näitas siis ka pani, keegi ei pane neid aineid lisadesse ärage ajage ja uskuge jama, pannakse jah aga mitte neid. Ei maksa Otti ja Tokkod süüdistada kui pole alust, mäng peab ka selles suhtes aus olema..oi ma ei või

Kõik variandid võivad kasutusele tulla, see siis selle viimase lause kohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa väga huvitav on lugeda erinevate inimeste postitusi eriti Marek kalmuse omasid...see ju siililegi selge, et tippspordis oli on ja jäävad steroidid olgu siis tegemist mis tahes spordiga!!

Aga huvitab see et miks ott kiivikas siin eriti sõna ei taha võtta aga paljud teised kulturistid kirjutavad siin igasuguseid huvitavaid postitusi midagi kriibib poisil hinge??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus seisab endiselt siis . Miks Ott Kiivikas ise sõna ei võta ja igasuguseid jutte ümber ei lükka või ei seleta järelikult pole midagi seleta ja assjad ongi nii nagu se tõde siin vällja koorub . Järgmisena tuleks siis OTT ära lintsida ja lasta tal maitsta enda töö vilju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus seisab endiselt siis . Miks Ott Kiivikas ise sõna ei võta ja igasuguseid jutte ümber ei lükka või ei seleta järelikult pole midagi seleta ja assjad ongi nii nagu se tõde siin vällja koorub . Järgmisena tuleks siis OTT ära lintsida ja lasta tal maitsta enda töö vilju

Mis sa arvad, et Ottil ei ole muud teha kui siis foorumis koolilastega debatti pidada. Kasvage suureks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulle tahtsin ma öelda seda:

"KÄED EEMALE MIKK RAUDSEPAST!" :)

Kui inimese südametunnistus on puhas, ei ole probleemi - võib rahulikult siin foorumis ja varsti ka meedias toimuvat jälgida. Aga kui EI ole ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mina sooviksin Argolt selle imepulbri(-ja imeodava) n.ö. aadressi! 4 kg pakk ja ainult 350 krooni+ stanozlolilaks juurde! Tahtjaid oleks ilmselt murdu..

krt jh ära ole kade, ise leidsid sellise hinnaga sellise lisandi ja nüüd teistele ei räägi kust :) kaua me siin Americani Mass Blasti sõõme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×