Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Nonoh, ei tea seda sinu üliõpilasteemat aga ajakirjanikega saab alati kokku leppida, et tekst mis ülesse läheb saab sinu poolt enne läbi vaadata. Kui seda ise teha ei viitsi või nö usaldad kirjatsura siis vastutad ise nende sõnade eest mis lehes ilmuvad.

Aga kunagi oli jah aeg kus kulturistid hästi läbi said ja sõbrad olid. Ehk tuleb see aeg veel tagasi. :)

Tunnistan ausalt- ma tegelikult tahaksin sinuga koos pelmeene süüa ja piima juua, aga hetkel ei saa- järgmisel nädalal võistlused. Kui tagasi olen, siis lähme laupäeva õhtul 1/2 KUUS pelmeene sööma ja sõprussuhteid taastama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnistan ausalt- ma tegelikult tahaksin sinuga koos pelmeene süüa ja piima juua, aga hetkel ei saa- järgmisel nädalal võistlused. Kui tagasi olen, siis lähme laupäeva õhtul 1/2 KUUS pelmeene sööma ja sõprussuhteid taastama :)

Meest sõnast, aga arvesta, et ma musitama-kallistama ei hakka sinuga, püüa ennast siis tagasi hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on päris paljude inimeste nimed korduvalt läbi jooksnud, kelle selgitusigi meeleldi loeks. Paistab, et eelneval 18lk foorumitekstil rulluvad lahti Eesti kulturismi telgitagused ja tõeslised skandaalid, asi pole ammu enam Argos!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda asja kõrvalt vaadates ja suhtumiste arenguid jälgides muutub järjest vähemusutavaks see, mida Ott Kiivikas teeb ja räägib. Seal on hakanud liiga palju õhku sees olema. Mees on ilmselgelt mures ja kibestunud. Kas on nii ebameeldiv kui kandadele astutakse või mis? Peab ikka väga palju veenmisjõudu olema uskumaks, et Ott mängib aumeeste mängu. Tema jutt esinemistel käib ikka servapidi asjast mööda või on vastused lihtsalt poolikud. Poliitiliseks kisub. Soovitan astuda Keskerakonda - siis pilt klapib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt aga oli Otil ju miskine periood, kui käis Soomes "maasikaid korjamas" ...areng oli hüppeline tol ajal.

Järsku oli maasikate sisse midagi süstitud ! ;):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore lugemine on olnud siin- on jõutud nii öelda asja tuumani. Paraleelselt keemia ja naturaalse maailmaga on asjad ka muusika maailmas ysna sarnased-popmuusika mis ei ole kindlasti parem undeground muusikast-võiks isegi öelda et undegroundis just tõeliselt tegijad ongi(kuna vendadele meeldib teha seda mis endale meeldib mitte ei mõtle mis teistele peaks meeldima)kindlasti on nende lüürika inteligentsem,muusika palju osavamalt,andekamalt tehtud-loeme siis neid keemikuteks-seega kui progressi pole siis tuleb seda tekitada ,mitte nagu orav rattas liikuda-niiet loodame et siin maamunal saavad extremistid naturalistid ja muud huiistid kõik ilusti ära elatud-kõigile on oma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott on vapsee uhkeks ja õhku täis läinud. Nii ülbeks ka nüüd minna ei maksa.

Kui võtta intervjuu:

Figureerite viimasel ajal tõesti meedias väga mitmel rindel. On see pigem edevus või on eesmärk elatist teenida?

Teie küsimused on sellised, et meie jutt ilmselt pikalt enam ei kesta! Ma teen asju, mis tunduvad mulle huvitavad.

Mis seal küsimuses nüüd siis häda oli? Pealegi tundub, et elatist teenitakse siin foorumlaste ja fitshopi klientide pealt kui arvestada fitnessi hindu ja tuua võrluseks näiteks sportlab.

Praegu jääb arusaamatuks Oti käitumine ning uhkeldamine. Tegi see teda siis kuidagi paremaks nüüd? Ja võta teadmiseks Ott, et väga väga paljud nö. jõusaali inimesed peavad Marekit palju kõvemaks meheks kui seda oled sina. Miks peaks tema kade olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi võiks ikka suure kella külge minna ja kogu tõde viimase kümne aasta jooksul EKFL-is toimunust peaks päevavalgele tulema. Kui keegi üldse mida saladuslikku teab?? See Kiivikase toidulisandite äriajalugu peaks ju antud situatsioonis siis samuti kõigile Eesti rahava kodanikele selgeks saama. Ärgu siis olgu kellegil enam saladusi, on kergem elada. Kui Bonsuna teab asju, mida enamik ei tea, siis päästku keelepaelad valla. "Kaua sa kannatad......" Need kaikad, mis sulle kodaratesse on loobitud tuleb loopijale tagasi visata....pigem juba sügavale ...sse lükata.

JÕUDU TÖÖLE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott on vapsee uhkeks ja õhku täis läinud. Nii ülbeks ka nüüd minna ei maksa.

Kui võtta intervjuu:

Figureerite viimasel ajal tõesti meedias väga mitmel rindel. On see pigem edevus või on eesmärk elatist teenida?

Teie küsimused on sellised, et meie jutt ilmselt pikalt enam ei kesta! Ma teen asju, mis tunduvad mulle huvitavad.

Mis seal küsimuses nüüd siis häda oli?

Eks ka ajakirjanikule kehtivad viisakusreeglid ja inimesel on õigus vestlus lõpetada, kui tunneb et teine asja väga isiklikuks või isegi solvavaks ajab.

Ma oleks antud olukorras samamoodi vastanud ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ka ajakirjanikule kehtivad viisakusreeglid ja inimesel on õigus vestlus lõpetada, kui tunneb et teine asja väga isiklikuks või isegi solvavaks ajab.

Ma oleks antud olukorras samamoodi vastanud ilmselt.

Ja mis sa selle peale kostad, et Ott ikkagi õhku täis ja ülbeks läinud?

Mina igatahes võtsin küll praegu teistsuguse hoiaku Oti suhtes selle intervjuu põhjal.

+ see

Kümme aastat on kadedad rivaalid mind süüdistanud, üks neist oli Marek Kalmus (korduvalt dopinguga patustanud kulturist – toim).

OTT, äkki avaldad ka need teised "pahad poisid", kes sind süüdistanud on. Ootan huviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, Oti ja Mareki ühist debatti oleks vaja otseülekandes kas raadios või televisioonis. Las siis lükkavad ümber või närivad läbi üksteise arvamusi eelnenud karjääri jooksul toimunust. Siis selguks alles neist kõige kõvem mees. Eeldusel muidugi, et räägitakse ära kõik, mis südamel on, ilma eelnevalt kokku leppimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis sa selle peale kostad, et Ott ikkagi õhku täis ja ülbeks läinud?

Mina igatahes võtsin küll praegu teistsuguse hoiaku Oti suhtes selle intervjuu põhjal.

+ see

Kümme aastat on kadedad rivaalid mind süüdistanud, üks neist oli Marek Kalmus (korduvalt dopinguga patustanud kulturist – toim).

OTT, äkki avaldad ka need teised "pahad poisid", kes sind süüdistanud on. Ootan huviga.

Ma kostan selle peale, et ma ei tee selliseid järeldusi artiklite põhjal :) (ei kamentaari)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle ott, tõmba tagasi, oled nyyd rahul, kalmusele keerasid, nyyd aderile ja mulised ka siin.

kas sa kujutad ette, kui paljud sulle hetkel peksa annaksid, et nyyd keera volüümi vaiksemaks.arvan, et sa ei taha pimedas tänavas kalmuse või aderiga kohtuda, see ei oleks hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, Oti ja Mareki ühist debatti oleks vaja otseülekandes kas raadios või televisioonis. Las siis lükkavad ümber või närivad läbi üksteise arvamusi eelnenud karjääri jooksul toimunust. Siis selguks alles neist kõige kõvem mees. Eeldusel muidugi, et räägitakse ära kõik, mis südamel on, ilma eelnevalt kokku leppimata.

Arvad et kulturism on nii tähtis ala? ;)

Alo TV vbl viitsiks üle kanda, muud võtavad asja ikka üsna huumoriga. :)

PS. Keegi ei keela seda asja kasvõi fitnessi kontoris teha kaameraga ja pärast siia üles panna, esitage üleskutse;)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie väikese "konnatiigi" kulturistid peaks hoopis teineteist toetama ja sõbrad olema, sest ega teid ju siin palju ei ole :) Aga selle asemel keeratakse teineteisele võidu p....e!

Muudetud kasutaja Bulk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnistan ausalt- ma tegelikult tahaksin sinuga koos pelmeene süüa ja piima juua, aga hetkel ei saa- järgmisel nädalal võistlused. Kui tagasi olen, siis lähme laupäeva õhtul 1/2 KUUS pelmeene sööma ja sõprussuhteid taastama ;)

...et varjatud reklaam oleks tõhusam siis täpsustaks kohta ja aega...kell pool kuus pubis POOL KUUS. Pelmeenid ja Marekule Saku Tume minu poolt. Imrele mahl ka. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×