Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Pigem sisselaske ...aga näide on hea :);):lol:

Turbo on mõlemaga seotud, aga see selleks. Loomulikult teab treener vähemalt midagigi keelatud ainetest. Eriti nii staažikas inimene nagu Argo Ader. Mis oli, see oli. Elu läheb edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks küsimus härra Kalmusele. Eeldades, et Argo ei teadnud, et seal sees midagi on ja tõesti sõi seda ja treenis. Kas selline mees ( pikaajaliste kogemustega ) ei peaks arusaama, et järsku on mingi jõud kuskilt juurde tulnud, et see asi on vist imelik, mis ma usast sain.

Ma usun, et mina oleks sellise asja ära küll tabanud. Mida Argo tundis mõtles ei tea. Kunagi sain ka rammumeeste võistlustel ühe suure,

4-5 kg poti mingit ameerika kama. Lisaks sellele , et oli väga hea maitsega, paranesid jõunäitajad ja suurenes kehakaal selle tarvitamise ajal ikka väga tublisti. Lausa lust oli treenida. Mis toode see oli ei mäleta, see oli juba rohkem kui 10 aastat tagasi.

PADA SÕIMAB KATELT:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On selge, et Eestis on kulturistid väga ebavõrdsetel positsioonidel. Nüüd neid positsioone kasutatakse ja raputatakse konkurente kandadelt. "Kahjuks" ebaõnnestus kunagi Taavi Kooviti maharaputamine. Kuni dopingutestid on vaid üksikute "privileeg", jääbki see poliitika relvaks. See poliitika toimib kahjuks hästi - ühed on järjest mustemad ja kellegi aupaiste pea ümber muutub üha heledamaks. Niisiis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti kohta nati, ei kaitseks, ega kahjuks... kui ta jääb MM-l 15 seast välja, siis keevitatekse 10 lk, foorumisse, et näetttt, puhtalt maailmas läbi ei löö ja kui nüüd konkurent jääb vahele, siis on Tokko/Kiivikas gäng kõik ära ostnud ja kinni plekkind! Mina, kui väikse õllekõhuga lihtsalt omaks lõbuks raskusi tõstev mittekulturist ütlen, et rohkem munavalget, jahukastet ja kõksugu süütuid GAINEREID, vaatame, millal järgmine eestlane auhinnakohti hakkab saama! Hakake parem rammumeesteks, seal on eestlased tegijad vähemalt! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, head foorumlased.

Viimastel päevadel on olnud Argoga juhtunu taustal suureks teemaks toidulisandid, nende kasutamine, kasulikkus või kahjulikkus jne

Kutsun Teid ülesse tegema selgitustööd oma sõprade, tuttavate ja tuttavate tuttavate seas, selgitamaks, miks sportlased, aktiivsed spordisõbrad, jõusaalis käijad kasutavad erinevaid toidulisandeid.

Inimesed, kes on lugenud viimaste päevade uudiseid, on kindlasti jälle mõtetega ja arutelutega kulturiste, jõusaalis käijaid ja toidulisandite kasutajaid enda teadmata hukka mõistma hakanud. Miks? Sellepärast, et nad ise ei tea toidulisandite mõju, kasutamise tagamaid jmt.

Meie ülesanne, kes me tegeleme aktiivselt spordiga, käime jõusaalis või teeme muud sporti ning kasutame kasvõi tavalist taastusjooki peale trenni, et intensiivsest trennist kurnatud lihaseid kiirelt taastada, on rääkida põhjustest, miks me neid toidulisandeid kasutame.

Kompenseerimaks vahele jäänud toidukorda, andmaks organismile peale trenni valke ja süsivesikuid, et lihas kasvaks ja treeningtulemus oleks maksimaalne, või kasvõi erinevate burnerite kasutamine enne trenni, trenni ajal ja peale trenni, mis annavad kena välimuse, mida kõik ju ihaldavad.

Meie teame, mida ja miks me kasutame, aga trennikauge inimene ei tea seda, ei oska erinevatel potsikutel ja pakkidel vahet teha ning lahterdab enda teadmatusest kõik "keemia" alla.

Siis võiks küsida - miks müüvad Sportland, Kaubamaja ja muud respekteeritud kauplused "keemiat". Vastust on - nad ei teegi seda!

Küll aga on meie kõigi ühine pingutus teavitamaks olukorda ja toidulisandite ohutusest, et kulturism spordialana ei saaks halva hinnangu osaliseks ning inimesed, kes oma eesmärkide nimel kasutavad toidulisandeid, et endale võetud eesmärke täita, ei satuks põlu alla.

Vaadates Rahvusringhäälingu Spordiveebi gallupit, näeme, et pea 20% vastanutest arvab, et kulturismi kui spordiala populaarsus on langenud ning üle poole vastanutest ei ole kulturismi spordiks pidanudki.

Meie võimalus on seda suhtumist muuta.

Olgem aktiivsed tegema "teavitustööd", seletamaks, et toidulisandid ja nende kasutajad ei ole kurjast. Selgitamaks, mida toidulisandid meile annavad ning ehk eelkõige seda, et nagu nimestki on lugeda, tegemist on "toidu"lisanditega, s.t. kõik algab toitumisest, purkidest ja pakikestest saavad aktiivsed sportalsed selle, mis tavatoidust puudu jääb.

Foorumlased,

ühise eesmärgi nimel!

Olgem kõik eeskujuks oma sõpradele ja tuttavatele, kutsugem neid spordisaali, talvel suusatama või ujulasse ujuma, sulgpalli mängima või muud aktiivset liikumist tegema, et meiesuguseid oleks rohkem!

Meie oleme eeskujuks!

Tõnu

Projekti "6 kanget" osaleja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
burnerid ei toimi

nonäed. ja ongi Sinu võimalus anda oma otsene ja aus tagasiside burnerite koha pealt.

värvilisi reklaame on kõik näinud - oluline on see, et keegi teeks "inimkatse" ja kommenteeriks ning annaks tagasiside.

loomulikult ei saagi me arvata, et ainuüksi Burneri tarbimisest ideaalvormi saaks, aga see annab oma lisandväärtuse.

Võtame kasvõi hea eeskujuna Kaido Leesmanni "projekti" alla 100 kg teemal.

Sama on ka http://6kanget.muscle-fitness.ee/ projekt, et erinevad mehed võtavad endale ülesande ja annavad tagasiside, kuidas neil läinud jne

asi on eeskujus ja järgi proovimises

Tõnu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ööpäev olnud juhtumist kurb, sest sõbraliku, edasipüüdliku ja ausa näoga Märjamaal õppinud poisiga juhtunu on lihtsalt uskumatu. Kuna olen ka vanemas eas jõutõstmisse tõsiselt suhtuma hakanud(kehtivaid Eesti veteranide rekordeid - 15), siis olen tarvitanud koormuste kandmiseks aastaid GNLD looduslikke toidulisandeid, seda väikest viisi antioksüdantide, vitamiinide, mineraalainete, kasulike rasvhapete ja proteiini näol. Sõitsin möödunud aastal nimme Argot kuulama Pärnusse, kes oli võetud firma tiiva alla. Avalikust esinemisest jäi meelde Argo meeletu treeningkoormus ja ka GNLD toit, mis söögile lisandus. Seda oli võistluseelselt 149(!) tabletti ja kapslit + liitreid Aloe-Vera´t ööpäevas. See oli tugi, mis usutavasti vastas koormusele, kusjuures ilma dopinguhirmuta!Mõtlesin, et oleksin oma klassi maailmameister sellise toega, sest minu võimalused jäävad 20-25 korda sellele alla. Penskar juba. Täna aru ma ei saa, miks oli sellele lisaks veel vaja tellida mingit odavat puru Ameerikast ?! Kindel rumalus! Aga usun kindlalt, et tahtlikult asi ei ole sündinud! Inimene õpib kogu elu, sureb ikka lollina.

Aga soovin igati sümpaatsele inimesele alati head kõiges ja kõikjal ning jään temale ikka pöialt hoidma! (see ei tähenda seda, et minulegi meeldiks võistelda nö. teadlike või mitteteadlike zombidega). Tooksin juurde mõtte sel aastal jõutõstmises juhtunuga, kus ühe Soome veterani eelnev positiivne dopingutest oli põhjuseks hiljem Ostravas toimunud MM-ile sõidu ärajätmiseks riigi sportlastele alaliidu poolt. Mõistetav ja korrektne samm, mis näitab, et sealpool ei ole üksikuid hunte, mida nad muide ka 70 aastat tagasi väärikalt tõestasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik teavad, et see sai sinna suu kaudu ilmselt :)

Aga kui keegi tõesti pani "joogi sisse" midagi, siis oleks huvitav teada, kes? Samas poleks ülikeeruline vahetult ennem võistlusi mõnel sabotööril puistada sõrmeotsatäis pulbrit võõrasse sheikerisse....

Esiteks, ma ei usu, et sellisel kujul see üldse sinna jõuab kuhu jõudma peab. Teiseks, selline kogus on liiga väike, et dopingukontroll positivset tulemust näitaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kopeerin siia ühe kodaniku, kes paistab dopinguprobleemidega hästi kursis olevat, kommentaari Delfist. Lisan igaks juhuks veel, et minu eesmärgiks ei ole mitte vee sogamine või kirgede kütmine, veel vähem kellegi peale näpuga osutamine, kuid igal probleemil on alati mitu tahku ning ühestki neist ei saa mööda vaadata. Niisiis :

Asi haiseb igatepidi, 01.12.2009 20:00

Adral on m6ttetu hakata halama, kuidas teda on tanki pandud. Dopinguproov positiivne, tuleb olla vaikselt raputada endale tuhka pähe, kahetseda ja hakata käbe karistust kandma.

Alaliidust meenub, kui käis viimane dopingusõda Marek Kalmusega - alaliidu juht Arnold Tokko tunnistas fitnessifoorumis, et minevikus ta mitte yksnes ei tarvitanud anaboolseid steroide, vaid tegutses lausa edasimüüjana. Aga seda tegevat heaks see, et ta seda endale tunnistab kui eksimust ja "enam ei tee" kalmus jäi toona suure kisaga teist korda vahele steroidide tarvitamisega, v6ttis selle omaks ja rääkis oma s6nul suu puhtaks. Tema tunnistus sisaldas näiteks seda, et et dopingut tarvitas ta ka koos Ott Kiivikasega, nad vestlesid sellest sundimatult võistlusreisil yhes toas viibides jne. Samas on Kalmuse väited juriidiliselt kontrollimata ja seega kehtetud.

Toona tuli probleemi põhiolemusena üles see, et alaliidu esimees Arnold Tokko ja tolles tülis puhta mehena k6vasti dopingupatuse Kalmuse suhtes sõna võtnud Ott Kiivikas on tegevad koos ettev6ttes Robocop, mis toidulisandeid maale tarnib. Seetõttu, kui Tokko viskus tollal kuulipildujapesale oma kehaga Otti kaitsma, siis ei saanud seda väga siiraks kangelaslikkuseks pidada - ott oli igal plakatil Robocopi reklaaminägu.

Täna on taas näha, kuidas Kiivikas on yks esimesi näpunäitajaid ja moraalilugejaid ning Tokko karjub kaasa nagu kopsud võtavad. See tekitab kurja mulje, et meestel on probleeme iseenda sydametunnistusega ja et kõva häält üritatakse kasutada survepesurina, millega oma südametunnistust puhastada mineviku inetuist plekkidest.

Viimane tüli lõppes sellega, et Tokko, olles tunnistanud, et oli minevikus dopingu kasutaja ja diiler, pidas alaliidu juhi ametit rõõmsalt edasi, Olümpiakomitee ignoreeris alaliitu rõõmsalt edasi, Ott - nüüd küll ilmselt dopinguga ammu mitte tegemist tegev - võistleb ja müüb koos Tokkoga toidulisandeid rõõmsalt ja ausalt edasi ja hoiab kätt kodumaise fitnessi pulsil. Ja - kuna teadupärast on endised alkohoolikud need kõige suuremad karsklased või endised patused kõige printsipiaalsemad jumalasulased - nii võitlevad ka Tokko ja Kiivikas, ehkki omadel põhjustel, igasuguse dopingutondi vastu kirve ja rehaga. Siiski tahaks juhtida tähelepanu sellele, et kui tahta võita usaldusväärsust pikas perspektiivis, tuleks mõelda orienteerumisele näpuga näitamisest ja endale vastu rinda tagumisest preventiivsele ja ennetavale tegevusele. Pole palju kuulda olnud alaliidu ennetavast dopingualasest tegevusest, mõtteviisi muutmisest, seminaridest, koolitustest, arvamusartiklitest- ja arvamusavaldustest jms. siis, kui keegi parajasti POLE vahele jäänud.

Selle kokkuvõtteks paistavad kulturismiliidu lambad kõik praegu mustad, mõned on lihtsalt mustemad kui teised. Oleneb, mis külje keegi parajasti ette pöörab. Ei maksa siis imestada, kui ühel päeval on Eestis rohkesti meesiluuisutajaid, vettehüppajaid, polomängijaid või curlingumeeskondi, kuna kulturismi- ja fitnessiliiduga keegi tegemist teha ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mardna siis ütles, et kulturismis pole võimalik ilma dopinguta häid tulemusi saavutada. Loogilise süllogismi puhul on lahenduseks see, et need eestlased, kes on saavutanud häid tulemusi (suurvõistlustel) tarvitavad samuti dopingut........

Praegusel kujul on see dopingu vastu võitlus, mille lipulaevaks Eesti alaliit ennast peab, muidugu huumor ruudus. See on pigem etendus ja raha raiskamine. Veel suurem huumor on see, et sellesse väga suurte aukudega sõelda alati keegi takerdub. Selline tabavusprotsent on ikka enneolematu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, head foorumlased.

Viimastel päevadel on olnud Argoga juhtunu taustal suureks teemaks toidulisandid, nende kasutamine, kasulikkus või kahjulikkus jne

Kutsun Teid ülesse tegema selgitustööd oma sõprade, tuttavate ja tuttavate tuttavate seas, selgitamaks, miks sportlased, aktiivsed spordisõbrad, jõusaalis käijad kasutavad erinevaid toidulisandeid.

Inimesed, kes on lugenud viimaste päevade uudiseid, on kindlasti jälle mõtetega ja arutelutega kulturiste, jõusaalis käijaid ja toidulisandite kasutajaid enda teadmata hukka mõistma hakanud. Miks? Sellepärast, et nad ise ei tea toidulisandite mõju, kasutamise tagamaid jmt.

Meie ülesanne, kes me tegeleme aktiivselt spordiga, käime jõusaalis või teeme muud sporti ning kasutame kasvõi tavalist taastusjooki peale trenni, et intensiivsest trennist kurnatud lihaseid kiirelt taastada, on rääkida põhjustest, miks me neid toidulisandeid kasutame.

Kompenseerimaks vahele jäänud toidukorda, andmaks organismile peale trenni valke ja süsivesikuid, et lihas kasvaks ja treeningtulemus oleks maksimaalne, või kasvõi erinevate burnerite kasutamine enne trenni, trenni ajal ja peale trenni, mis annavad kena välimuse, mida kõik ju ihaldavad.

Meie teame, mida ja miks me kasutame, aga trennikauge inimene ei tea seda, ei oska erinevatel potsikutel ja pakkidel vahet teha ning lahterdab enda teadmatusest kõik "keemia" alla.

Siis võiks küsida - miks müüvad Sportland, Kaubamaja ja muud respekteeritud kauplused "keemiat". Vastust on - nad ei teegi seda!

Küll aga on meie kõigi ühine pingutus teavitamaks olukorda ja toidulisandite ohutusest, et kulturism spordialana ei saaks halva hinnangu osaliseks ning inimesed, kes oma eesmärkide nimel kasutavad toidulisandeid, et endale võetud eesmärke täita, ei satuks põlu alla.

Vaadates Rahvusringhäälingu Spordiveebi gallupit, näeme, et pea 20% vastanutest arvab, et kulturismi kui spordiala populaarsus on langenud ning üle poole vastanutest ei ole kulturismi spordiks pidanudki.

Meie võimalus on seda suhtumist muuta.

Olgem aktiivsed tegema "teavitustööd", seletamaks, et toidulisandid ja nende kasutajad ei ole kurjast. Selgitamaks, mida toidulisandid meile annavad ning ehk eelkõige seda, et nagu nimestki on lugeda, tegemist on "toidu"lisanditega, s.t. kõik algab toitumisest, purkidest ja pakikestest saavad aktiivsed sportalsed selle, mis tavatoidust puudu jääb.

Foorumlased,

ühise eesmärgi nimel!

Olgem kõik eeskujuks oma sõpradele ja tuttavatele, kutsugem neid spordisaali, talvel suusatama või ujulasse ujuma, sulgpalli mängima või muud aktiivset liikumist tegema, et meiesuguseid oleks rohkem!

Meie oleme eeskujuks!

Tõnu

Projekti "6 kanget" osaleja

Väga asjalik ja põhjalik üleskutse. Viimasest vahejuhtumist sai kulturism spordialana päris tugeva tagasilöögi, aga igale mõõnale järgneb tõus. Meil on siin praegu küll palju vaidlemist ja etteheiteid, aga juba praegu võib öelda, et 2009 aasta on olnud Eesti kulturismile päris edukas, sest sellel aastal on jõudnud rekordiliselt palju sportlaseid rahvusvahelistel võistlustel finaalkohtadele ja hetkel on meil meeste kulturismis euroopa 4. koht ja maailma juuniorite 3. koht, lisaks klassikalise kulturismi euroopa 1. koht ja euroopa 4. koht ning välisvõistlused ei ole veel selleks aastaks läbi!

Rohkem sallivust ja selgitustööd neile, kes sellest spordist midagi ei tea ning suhtuvad eelarvamusega kõikidesse jõusaalifännidesse.

Toredat kolmapäeva kõigile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, tere OTT! Mina olen sind aastaid süüdistanud ja kade olen ma ka hirmsasti veel. :) Eestis on laval absoluudis sinu kõrval 99% meestest need kes sind igal võimalusel seljataga keemikuks nimetavad-peavad. Pigem olen ma kallis mees sind rohkem ikka kaitsenud ja rääkinud sinu tõenäolisest puhtusest. Isegi nii, et oled arvatavasti ainuke kulturist Eestis kes suure tõenäosusega midagi keelatut kasutanud ei ole. Olen seda teinud avalikult siinsamas lehel ja alati kui kiibitsejad on minu käest küsinud, reaalis, et mis sa arvad, kas OTT ka, või siis lausa otse välja öeldult , et raudselt Ott ka paneb, sind alati kaitsenud selles osas, et pigem oled sa puhas.

Tõsi, mingi aeg olid mul omad kahtlused ka sinu suhtes, kuid otseslt pole ma sind dopingukasutamises kunagi süüdistanud. /välja arvataud üks vimka, mille tagajärjel Hr Tokko häälepaelad ja südametunnistus vähemalt avanesid mingil määral./

Aga kui ajakirjanduses juba nii mainisid siis mis seal ikka. Vastan samaga.

Tänasest päevast ma sind sitavankat enam su puhtuses ei toeta. Tiksu sel laval 2x aastas ja ole või 50x meister ja kujuta endale ette , et kõik su peale hirmus kadedad on.

MIDA ROHKEMAT TAHTA MEHELT KES OMA ÄRITEGEMIST ALUSTASKI JUST KEELATUD AINETE MÜÜGIGA EESTIS JA KELLE ENDA SUURIM ARENGUHÜPE JUST SELLESE PERIOODI JÄÄB. / see on ka alati olnud väike kahtluse koht minu poolt, sinu puhtuses, ainuke aga kui sa mölised ja ennast seal kuningaks pead siis, palun, ütlen selle välja/ ÄRA TULE RÄÄKIMA, ET SA POLE SELLISE ÄRIGA KUNAGI TEGELENUD. SA POLE KA KUNAGI SEDA TUNNISTANUD, ERINEVALT SU SÕBRAST TOKKOST. Lükka ümber ka see minu väide, et ma olen ise korduvalt sinult kunagi keelatud aineid ostnud siis oled sa ikka tõesti paras... ja paneb ka kõik sinu teised väljaütlemised , eriti just dopinguteemal suure kahtluse alla.

Kena päeva!

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=357315

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me pole küll hea sõbrad Marek aga siiski ma toetan sind selle alalduse avaldamises!!!!

Olen ise ka selle poolt, et kui ise ikka puhas poiss ei ole, siis pole ka mõtet teisi laimata.

See kui keegi 10 aastat tagasi kellegi tappis, ei tee veel temast 10 aasta pärast paipoissi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, tere OTT! Mina olen sind aastaid süüdistanud ja kade olen ma ka hirmsasti veel. :) Eestis on laval absoluudis sinu kõrval 99% meestest need kes sind igal võimalusel seljataga keemikuks nimetavad-peavad. Pigem olen ma kallis mees sind rohkem ikka kaitsenud ja rääkinud sinu tõenäolisest puhtusest. Isegi nii, et oled arvatavasti ainuke kulturist Eestis kes suure tõenäosusega midagi keelatut kasutanud ei ole. Olen seda teinud avalikult siinsamas lehel ja alati kui kiibitsejad on minu käest küsinud, reaalis, et mis sa arvad, kas OTT ka, või siis lausa otse välja öeldult , et raudselt Ott ka paneb, sind alati kaitsenud selles osas, et pigem oled sa puhas.

Tõsi, mingi aeg olid mul omad kahtlused ka sinu suhtes, kuid otsestl pole ma sind dopingukasutamises kunagi süüdistanud. /välja arvataud üks vimka, mille tagajärjel Hr Tokko häälepaelad ja südametunnistus vähemalt avanesid mingil määral./

Aga kui ajakirjanduses juba nii mainisid siis mis seal ikka. Vastan samaga.

Tänasest päevast ma sind sitavankat enam su puhtuses ei toeta. Tiksu sel laval 2x aastas ja ole või 50x meister ja kujuta endale ette , et kõik su peale hirmus kadedad on.

MIDA ROHKEMAT TAHTA MEHELT KES OMA ÄRITEGEMIST ALUSTASKI JUST KEELATUD AINETE MÜÜGIGA EESTIS JA KELLE ENDA SUURIM ARENGUHÜPE JUST SELLESE PERIOODI JÄÄB. / see on ka alati olnud väike kahtluse koht minu poolt, sinu puhtuses, ainuke aga kui sa mölised ja ennast seal kuningaks pead siis, palun, ütlen selle välja/ ÄRA TULE RÄÄKIMA, ET SA POLE SELLISE ÄRIGA KUNAGI TEGELENUD. SA POLE KA KUNAGI SEDA TUNNISTANUD, ERINEVALT SU SÕBRAST TOKKOST. Lükka ümber ka see minu väide, et ma olen ise korduvalt sinult kunagi keelatud aineid ostnud siis oled sa ikka tõesti paras... ja paneb ka kõik sinu teised väljaütlemised , eriti just dopinguteemal suure kahtluse alla.

Kena päeva!

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=357315

Tere Marek!

Lugesin selle Õhtulehe loo läbi ja kindlasti on selles kirjutises momente, mida asjaosalised saavad vaidlustada ja mis kindlasti ka vihale ajavad. Samas võin öelda, et viimastel päevadel on minugagi ühendust võtnud mitmed meediaga seotud inimesed ja see on täiesti uskumatu, kuidas nad on valmis sõnasid ja lauseid muutma nii, et seda pinget selle spordiala ümber veel üles kruvida. Ja mitte ainult meedia. Paar nädalat tagasi täitsin ühe Fittestis treeniva üliõpilase küsimustiku kulturismi kohta. Vastasin üldiselt, kuidas me treenime, kuidas meie elustiil mõjutab suhteid ja nii edasi. Uskusin, et see on selline töö, mis kantakse kusagil auditooriumis ette ja nii ta jääbki. Juba järgmisel päeval oli see kirjutis Fitshop poe laual ja Kirp luges seda rõõmsalt ning näitas mulle ka. Tunnistan ausalt, et see, mis "töötlust" minu mõtted olid saanud, ei kannata kriitikat. Isegi vihastada ei osanud enam. Minu tekstist oli alles jäänud alla 10 % ning see kuradi üliõpilane oli kirjutanud hoopis oma mõtetest-arusaamadest jättes märkimata, milline osa tekstist on minu tekst ja milline osa on tema tekst. Selles loos oli ka välja toodud dopinguteema ja näiteks oli vana pannud julgelt Marek Kalmuse nime!!! Ma ei tea, kas sa oled seda teksti näinud, aga poistele ma ka ütlesin, et selliste s.tapeade pärast lähevadki teinekord tõsised spordimehed tülli kui nende sõnasid muudetakse või nende nime all pannakse üles kõik, mida kohtlane mõttelend esile tõstab. Sama seis on ka praegu. Enne kui hakata Otti või mind või kedagi veel tuleriidale saatma, võiksid uurida, kas need kõik on ikka sõna-sõnalt Oti laused. Usun, et tead isegi, mis ajakirjanduses toimub. Sex ja vägivald müüvad paremini kui lugu sõbralikest kulturistidest, kes laupäeva õhtul Tartu söögikohas 1/2 kuus pelmeene söövad ja piima joovad.

Kõike paremat kõikidele jõusaalihuntidele. Kui mind ei ole fitness.ee-s, siis järelikult olen jõusaalis või bodypumpis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma kogu sellest Eesti kulturismist raamatu kirjutaks kuidas tegelikult kõik asjad on, käivad ja liiguvad siis ma saaks vist müügiedu pealt rikkaks. Küll aga teatavasti raha ei tee õnnelikuks (sellega lohutavad ennast vist ainult vaesed:)

Muudetud kasutaja M.M. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teil on midagi yksteisele ytelda, siis tehke seda palun silmast silma...

...ja ilma emotsioonideta. S88ge enne korralikult k6ht t2is :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Marek!

Lugesin selle Õhtulehe loo läbi ja kindlasti on selles kirjutises momente, mida asjaosalised saavad vaidlustada ja mis kindlasti ka vihale ajavad. Samas võin öelda, et viimastel päevadel on minugagi ühendust võtnud mitmed meediaga seotud inimesed ja see on täiesti uskumatu, kuidas nad on valmis sõnasid ja lauseid muutma nii, et seda pinget selle spordiala ümber veel üles kruvida. Ja mitte ainult meedia. Paar nädalat tagasi täitsin ühe Fittestis treeniva üliõpilase küsimustiku kulturismi kohta. Vastasin üldiselt, kuidas me treenime, kuidas meie elustiil mõjutab suhteid ja nii edasi. Uskusin, et see on selline töö, mis kantakse kusagil auditooriumis ette ja nii ta jääbki. Juba järgmisel päeval oli see kirjutis Fitshop poe laual ja Kirp luges seda rõõmsalt ning näitas mulle ka. Tunnistan ausalt, et see, mis "töötlust" minu mõtted olid saanud, ei kannata kriitikat. Isegi vihastada ei osanud enam. Minu tekstist oli alles jäänud alla 10 % ning see kuradi üliõpilane oli kirjutanud hoopis oma mõtetest-arusaamadest jättes märkimata, milline osa tekstist on minu tekst ja milline osa on tema tekst. Selles loos oli ka välja toodud dopinguteema ja näiteks oli vana pannud julgelt Marek Kalmuse nime!!! Ma ei tea, kas sa oled seda teksti näinud, aga poistele ma ka ütlesin, et selliste s.tapeade pärast lähevadki teinekord tõsised spordimehed tülli kui nende sõnasid muudetakse või nende nime all pannakse üles kõik, mida kohtlane mõttelend esile tõstab. Sama seis on ka praegu. Enne kui hakata Otti või mind või kedagi veel tuleriidale saatma, võiksid uurida, kas need kõik on ikka sõna-sõnalt Oti laused. Usun, et tead isegi, mis ajakirjanduses toimub. Sex ja vägivald müüvad paremini kui lugu sõbralikest kulturistidest, kes laupäeva õhtul Tartu söögikohas 1/2 kuus pelmeene söövad ja piima joovad.

Kõike paremat kõikidele jõusaalihuntidele. Kui mind ei ole fitness.ee-s, siis järelikult olen jõusaalis või bodypumpis :)

Nonoh, ei tea seda sinu üliõpilasteemat aga ajakirjanikega saab alati kokku leppida, et tekst mis ülesse läheb saab sinu poolt enne läbi vaadata. Kui seda ise teha ei viitsi või nö usaldad kirjatsura siis vastutad ise nende sõnade eest mis lehes ilmuvad.

Aga kunagi oli jah aeg kus kulturistid hästi läbi said ja sõbrad olid. Ehk tuleb see aeg veel tagasi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×