Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Just just.. Ott Kiivikas on ka öelnud, et on leitud toidulisanditest keelatud aineid. Seda võidakse teha selleks, et toodet paremini müüa. Hiljem korjatakse need ained välja, aga jutud jäävad ikka ringlema toidulisandi heast mõjust.

Miks mitte siis kontrollida seda toodet mida Argo nt sõi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just just.. Ott Kiivikas on ka öelnud, et on leitud toidulisanditest keelatud aineid. Seda võidakse teha selleks, et toodet paremini müüa. Hiljem korjatakse need ained välja, aga jutud jäävad ikka ringlema toidulisandi heast mõjust.

Kah nõus :) eks ole ka selliseid juhuseid. Lihtsalt ilmestab seda, et see on ikka mega äri, mida aetakse. Samas on konkurents ka äärmiselt tihedaks aetud, eks sellepärast peab enda toote juures ikka mingi eelise leidma, miks klient seda peaks ostma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stanakat kasutas ju ka meie teine Eesti meister, sedapuhku siis naiste sprindis

Kui ma kuulasin Doktor Margna kommentaari sprinteri jutu kohta, siis punkt 1 oli, et see aine ei satu organismi mingi valgupulbri kasutamise teel, vaid 100% süstlaga.

Meil on siis 2 võimalust kas uskuda Eesti parimat spordiarsti või Argo Aderit???

Jälle puhas spekulatsioon, mis tuginevad faktidele, /kus ###### sul see fakt siin on, uuri natuke selle aine kohta ja näed isegi et Hr Mardna lihtsalt eksis tol korral kui seda nii väitis olevat./ ärge mind selle eest nüüd risti lööge:)

Keegi ei keela sul siin sõna võtta aga tihti näitad oma paugutamisega vaid enda rumalust. Nagu ka nüüd. Risti hakkab sind veelvähem keegi lööma, pole nii "maitsev" sa ühti.

Küsiks sa lihtsal, et kas siis on asjad nii või naa? Sinu jutusta aga õhkub alati üsna varjamatuid vihjed samalajal. Nagu ka nüüd. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte siis kontrollida seda toodet mida Argo nt sõi ?

Sest see lisand jäi USA-sse vms. Eesti toll ei lase minu teada palju asju läbi. Vaevalt, et ta selle lisandi Eestisse tõi. Kui ta seda üldse tarbis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugu missugune, eriti naljakas on neid moraalijüngreid lugeda, ise ka heaks ei kiida, aga see pole üldse minu ega kellegi teie asi mida Argo tegi, parasjagu teeb ja jääb tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte siis kontrollida seda toodet mida Argo nt sõi ?

Argo sõi lihtsalt kõik ma poti tühjaks ja pesi selle ka korralikult pärast puhtaks, et näiteks seal nisujahu hoida. Teist sama tootepurki aga pole mõtet testida, sest igasse partiisse ei pruugi lisaaine olla sisse "sattunud". :)

Muide Hr Mardna on ka kunagi väitnud, et on ka selline võimalus, kuidas keelatud ained lubatud toidulisanditesse satuvad. NTX /nii on ta öelnud kusagil intervjuus/ Et üks firma kus toodetakse nii keelatud aineid kui ka lubatus toitulisandeid kasutab toodete tegemisel ühtesid ja samu tootmislinte seadmeid. Lihtsalt seadmed pole peale keelatud ainete tootmist piisavalt korralikult enne lubatud lisandite tootmist puhtsaks pestud. Ka selline on võimalus kuidas keelatud ained toidulisanditesse sattuda võivad. /lisas ka et selliseid juhtumeid on olnud ja uurimise käigus nii selgunud/.

Umbes sellise intev andis Dr Mardna 2001 aastal kui spekuleeriti temal kuidas võis keelatud aine Kalmuse organismi sattuda, kui ta ise kaljukindlat väidab, et teadlikult ta pole midagi sellist omale sisse söönud joonud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et USAs "satuvad" keelatud ained lisandite sisse, see ei ole ju nii lihtne, et lihtsalt panen ja müün, on olemas 100 erinevat kontrolli ja kui tehase töötajad peaskid sellest veel teadma(mis oleks 100% loogiline, sest ega omanik üksi ei käi salaja kuskil tootmisliini juures näpuotsaga pulbrit sisse poetamas kuskile), siis on vahelejäämisrisk väga suur ja vahelejäämine tähendaks katastroofi firmale, vähemasti USAs kindlasti.

Aga kui ma eksin ja on levinud jutud, et tõesti puistatakse lisandite sisse midagi, siis oleks sellest kindlasti teadlik ka hr Ader ja pidi arvestama selle võimalusega, tellides mingi vähetuntud tootja kama jumalteabkust.

Või äkki ntx Whey Gold Stanadard, mis kirp mulle müüs, sisaldab ka stanakat või metakat? Krt usun, et mitte, hüppelist arengut pole seda tarvitades märganud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida kõrgem tase,seda rohkem hakkab käsi sinna steroidide poole tõusma,kõvad mehed on need suudavad kiusatusele järgi anda.

mõnes mõttes jah häbiväärne.

täitsa hullu paned või???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ader teadis, et eestikatel võetake dopingu proovi. Ta võistles oma kategoorias üksi. Minu arust on ta niigi küllalt suur mees. Mis pidi siis selle tõuke andma, et seda keelatud ainet manustada? Eestikate medal küll vaevalt nüüd see motivaator oli. Oleks siis veel Otile ära pannud absoluudis aga ei midagi...

Sellega on nüüd nii, et kui teie seas on tähelepanelikke ja foorumlasi, siis suve lõpus sai siin üks teema ülesse võetud ja selle tagajärjel muutus ühtkomateist. Kes nüüd natuke oskab loogiliselt mõelda, tõmmata paraleelid päevakajalise teemaga, see hammustab ka asja lahti miks just nii läks nagu läks. Aga kuna keegi pole seda siiani teinud, siis näitab see väga hästi seda kui pinnapealsed on teie teadmised antud ala kohta üldse. Mõeldakse minimaalselt , lahmitakse ja sõimatakse, põhjusel, et nähakse vaid omaenda ninaotsa, või seda mida ajakirjandus või see leht siin hetkel kirja on pannud.

Rohkem infot selle ja veel paljude teiste EKFL-i tegemiste kohta, läbi tema lühikese ajaloo juba ühes teises kohas ja natuke teisel ajal. OLGEM TÄHELEPANELIKUMAD, SEST KA AINUÜKSI SIINSEST FOORUMIST VÕIB ÜSNAGI PALJU VÄLJA LUGEDA KUIDAS EKFL-IS ASJU AETAKSE. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid inimesed, ärge mõistke kedagi hukka. Meil kellegi ei ole sellist õigust, küll aga on õigus oma arvamusele. Ainult Ader ise teab oma südames, kuidas asjad tegelikult olid ning mõistlik oleks see teema siin ammendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et USAs "satuvad" keelatud ained lisandite sisse, see ei ole ju nii lihtne, et lihtsalt panen ja müün, on olemas 100 erinevat kontrolli ja kui tehase töötajad peaskid sellest veel teadma(mis oleks 100% loogiline, sest ega omanik üksi ei käi salaja kuskil tootmisliini juures näpuotsaga pulbrit sisse poetamas kuskile), siis on vahelejäämisrisk väga suur ja vahelejäämine tähendaks katastroofi firmale, vähemasti USAs kindlasti.

Aga kui ma eksin ja on levinud jutud, et tõesti puistatakse lisandite sisse midagi, siis oleks sellest kindlasti teadlik ka hr Ader ja pidi arvestama selle võimalusega, tellides mingi vähetuntud tootja kama jumalteabkust.

Või äkki ntx Whey Gold Stanadard, mis kirp mulle müüs, sisaldab ka stanakat või metakat? Krt usun, et mitte, hüppelist arengut pole seda tarvitades märganud :)

Tõsi ta on, et firmale on risk suur aga võita on ka palju, seepärast ka selliseid asju on juhtunud. Mida rohkem raha lõhna seda suuremalt riskitakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid inimesed, ärge mõistke kedagi hukka. Meil kellegi ei ole sellist õigust, küll aga on õigus oma arvamusele. Ainult Ader ise teab oma südames, kuidas asjad tegelikult olid ning mõistlik oleks see teema siin ammendada.

Väga õige ! Nagu Louie Simmons on öelnud: "Who are you to judge me and who am I to judge you." Ehk siis tõlkes: "Kes oled sina, et minu üle kohut mõista ja kes olen mina, et sinu üle kohut mõista."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See lisanditesse keelatud stuffi lisamine tundub kahtlane, aga ega keegi poleks arvanud, et NPNK kaardireklaam on tulemas sama logoga mis enne tänavatele spreiga lastud - maksid trahvi ära - summat ei mäleta, aga üks turundus guru väitis surmkindlalt et jäid nad sellega plussi.

Sama lugu nende Nike skorpioni seeriaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidleksin sulle vastu... USA-st saab nii mõndagi head. Loomulikult ei räägi me suurte toidulisandite kettide toodetest.

Noustun,usas on voimalik poest naiteks GNC'st ja Vitamineshoppe'ist osta toidulisandeid mis annavad sulle testides postiivse tulemuse.Elan ise siin ja tean mida siis myyakse ja vabalt saadavat on.Pealegi ,et tulla turule oma toidulisanditega selleks ei pea toestama FDA'le (food and drug administration) et su toode teeb seda mida sa ytled et see teeb.Vastupidi FDA peab seda ise toestama sulle et see ei tee seda mida sa ytled et see teeb.Googeldage naiteks sellisedi tooteid nagu spawn,masterdrol,havoc,epistane,sus500.Taolisi tooteid on veel ja veel mida on voimalik osta nii poest kui ka netist tellides.Nii et usas toidulisanditest on voimalik saada positiivne testi tulemus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See info on Sul kahjuks vananenud. Taldrik sai valmis ja Ain lendas sellega .... (ma ei ütle, kuhu) :) Lehma kohta info puudub ...

T2nu k6ikv6imalikule elektroonikale, mis paikneb selle talerka pardal, on meil k6igil v6imalus ka selle lendu j2lgida. Panen lingi oma blogisse.

Minuni tulnud viimase info p6hjal otsiti sobivat skafandrit, et tulnukatydrukule tehtav kniks oleks piisavalt seksapiilne...

Pysige moodsad...nagu kirp ytleb....kuid eelk6ige pysige lainel.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ma olen vilets juht," lausus Tokko.

Ma olen seda kogu aeg arvanud, aeg oleks vahetuseks, et etteotsa saaks inimene, keda huvitaks ala areng laiemalt, mitte üks konkreetne inidiviid ja tema heaolu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nagu iga teistki toidulisandit, manustas Ader seda iga päev. Täpsustuseks: Ader tellis neli kilo Geineri-nimelist toodet, mis maksis 350 krooni. Mida mees aga väidetavalt ei teadnud, on fakt, et Geiner sisaldab keelatud ainet stanozololi. Kurikuulsat anaboolset steroidi, millega jäi omal ajal vahele näiteks sprindiäss Ben Johnson.

http://sport.postimees.ee/?id=195124

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×