Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Kahtlustan, et kui USA's oleks müügil mistahes legaalne toode, mis sisaldab aineid, mida ei ole märgitud pakendile siis oleks seda tootev firma juba 10 korda kohtusse kaevatud.

Ameerikas kaevatakse iga pisemagi asja pärast kohtusse ja kui keegi tuleb ütlema, et seal on vabalt saadavad spordilisandid, mis sisaldavad lisaks pakendil märgitule veel keelatud aineid siis ma seda lihtsalt ei usu. Jah on teoreetiline võimalus, et selline asi tõesti juhtus - alati peab keegi esimene olema aga vähetõenäoline.

Pigem on siiski tegemist Ader'i hädavalega. Ega keegi suurelt kuulutama ei hakka, et pruukis midagi keelatut - selleks peaks ikka päris tobe olema. Kaotada liiga palju. Usun Ader'i toitumisalaseid teadmisi piisavalt, et mitte uskuda, et ta ei kontrolliks toidulisandi koostisosi.

Vaidleksin sulle vastu... USA-st saab nii mõndagi head. Loomulikult ei räägi me suurte toidulisandite kettide toodetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise mõtlen, et milline krdi tootja üldse hakkab nii kallist kraami märgatavas koguses oma lisandi sisse segama...

Argo võiks tõesti täpsustada, mis logod purgi peal olid:) Samas räägitakse, et uued turuletulijad topivad esimestesse toidulisandipartiidesse teinekord "head-paremat" sisse küll, kuid jätavad ilmselgelt tegeliku konsistentsi etiketil kajastamata. Seda siis selleks, et kasutajad lisandi imepärasest mõjust vaimustuksid ja ka teine-kolmas-neljas-viies kord seda ostaksid. Ja soovitaksid sõbrale ka.

Kas see on tõsi või linnalegend, ei tea öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ettepaneku kustutada ka temanimeline eesti rekord telliskiviviskes:)

M v??

Juhul kui sa tegid nalja, oli see väga sitt nali.

See, et ta vahele jäi, no jäi siis jäi. Ei pea teda elavate nimekirjast maha tõmbama..

Mida te teete inimest nii maha, eriti käib pinda kui mingi 2 postitusega vennad kõvasti sõna võtavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
M v??

Juhul kui sa tegid nalja, oli see väga sitt nali.

See, et ta vahele jäi, no jäi siis jäi. Ei pea teda elavate nimekirjast maha tõmbama..

Mida te teete inimest nii maha, eriti käib pinda kui mingi 2 postitusega vennad kõvasti sõna võtavad!

Kui 200 posti vabas teemas täis läbustatakse, siis oleks juba kõva mees?

Mis näitaja see postituste arv üldse on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stanakat kasutas ju ka meie teine Eesti meister, sedapuhku siis naiste sprindis

Kui ma kuulasin Doktor Margna kommentaari sprinteri jutu kohta, siis punkt 1 oli, et see aine ei satu organismi mingi valgupulbri kasutamise teel, vaid 100% süstlaga.

Meil on siis 2 võimalust kas uskuda Eesti parimat spordiarsti või Argo Aderit???

Jälle puhas spekulatsioon, mis tuginevad faktidele, ärge mind selle eest nüüd risti lööge:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga kui Ader tõesti tõtt räägib on ta loll ning ei kõlba treeneriks.nii tasemel mees peaks ikka teadma,mis asi mida sisaldab.isegi

kangi all värisevad pumpajad kes tüdrukute pärast pumpavad teavad mis mingi toidulisand sisaldab tavaliselt.nii arukalt mehelt nii

loll jutt.aga seda ainet saab ainult süstida ning arvatavasti on ader aineid ennemgi tarvitanud,kui tõesti ei ole siis müts maha,aga

vabandust tõesti kahtlus jääb.nii kogenud mees ikkagi ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 200 posti vabas teemas täis läbustatakse, siis oleks juba kõva mees?

Mis näitaja see postituste arv üldse on?

Mingisugune osa sellest on läbu, ei vaidle vastu.

Ma arvan, et see siiski näitab kasutaja teadmiseid (kindlasti on ka erandeid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutamisest ja vahele jäämisest ei viitsi enam rääkida, aga minu arust mees, kellel mingi eneseväärikus ja au säilinud on, ei peaks sellisel juhul valetama. Ükskõik millise hinnaga see tõde on. Kahjuks jah tänasel päeval tihti räägitakse asjadest nii, nagu endale kasulikum on, mitte nii nagu tegelikult on. Kahju kui enda nimi raha, edu ja kuulsuse nimel maha müüakse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga näiteks fitnessi poes müügil oleval Proteiin no1 sisaldab metaani, mida pole samuti märgitud pakendile

Ja kust kohast selline info?

Üks eesti populaarsemaid ja odavamaid valgupulbreid on paksult metaani täis? Huvitav mida kõik internetist teada ei saa... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga näiteks fitnessi poes müügil oleval Proteiin no1 sisaldab metaani, mida pole samuti märgitud pakendile

Järjest hullemaks läheb! :D:(

Ok, ma ka toetan jaburate kuulujuttudega seda väikest konnatiiki: Nimelt Pärnu mehed Raivo ja Ain on tulnukad ja nad ehitavad Kimberi klubis lendavat taldrikut. Aia taga on neil viie udaraga tulnukkits, kellest lüpstakse välja dopingurikast kitsepiima.

Uskumatud teemad on siin täna üles võetud, aga samas huvitav teada, mis tegelased siin koos on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjest hullemaks läheb! :D;)

Ok, ma ka toetan jaburate kuulujuttudega seda väikest konnatiiki: Nimelt Pärnu mehed Raivo ja Ain on tulnukad ja nad ehitavad Kimberi klubis lendavat taldrikut. Aia taga on neil viie udaraga tulnukkits, kellest lüpstakse välja dopingurikast kitsepiima.

Uskumatud teemad on siin täna üles võetud, aga samas huvitav teada, mis tegelased siin koos on :)

See info on Sul kahjuks vananenud. Taldrik sai valmis ja Ain lendas sellega .... (ma ei ütle, kuhu) :( Lehma kohta info puudub ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ader teadis, et eestikatel võetake dopingu proovi. Ta võistles oma kategoorias üksi. Minu arust on ta niigi küllalt suur mees. Mis pidi siis selle tõuke andma, et seda keelatud ainet manustada? Eestikate medal küll vaevalt nüüd see motivaator oli. Oleks siis veel Otile ära pannud absoluudis aga ei midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga näiteks fitnessi poes müügil oleval Proteiin no1 sisaldab metaani, mida pole samuti märgitud pakendile

mnjaa.. nendel no1 kottidel, mis ma ostnud olen, on küll kirjas. Äkki sa ei saanudki metaaniga proteiini? :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga näiteks fitnessi poes müügil oleval Proteiin no1 sisaldab metaani, mida pole samuti märgitud pakendile

Süüdistad tootjat valgukotti peeretamises ning selle deklareerimata jätmises?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asjal( toidulisandite tööstusel) on RAHAD taga,mis ulatuvad väga väga suurtesse summadesse siis keeratakse ka need toidukontrollid omale sobivaks. Raha maksab kulla inimesed. Firma annab toidukontrollide juhtidele pappi ja asi korras. Ärge olge nii sinisilmsed. Mis viga neil väikses koguses dianaboli ja muud stuffi sisse lükata.

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui asjal( toidulisandite tööstusel) on RAHAD taga,mis ulatuvad väga väga suurtesse summadesse siis keeratakse ka need toidukontrollid omale sobivaks. Raha maksab kulla inimesed. Firma annab toidukontrollide juhidele pappi ja asi korras. Ärge olge nii sinisilmsed. Mis viga neil väikses koguses dianaboli ja muud stuffi sisse lükata.

Just just.. Ott Kiivikas on ka öelnud, et on leitud toidulisanditest keelatud aineid. Seda võidakse teha selleks, et toodet paremini müüa. Hiljem korjatakse need ained välja, aga jutud jäävad ikka ringlema toidulisandi heast mõjust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just just.. Ott Kiivikas on ka öelnud, et on leitud toidulisanditest keelatud aineid. Seda võidakse teha selleks, et toodet paremini müüa. Hiljem korjatakse need ained välja, aga jutud jäävad ikka ringlema toidulisandi heast mõjust.

Pihtas-põhjas :) Nii need lood on, igasugu välismaistes bodybuilding foorumites ka sellest räägitud. Tavalisest valgupulbrist annab günekomastiat saada. Pluss hulk muid asju.

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×