Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Fakt on see, et tippsprdiga käib doping käsikäes, jääd vahele, tunnista, antud juhul on Kalmus ainuke, kes tunnistada julgeb, respect selle eest! Samas pole Ott vahele jäänd, aga mina Kalmuse jutu peale, selle peale, kui südamest ta seda asja ajab igatahes usun seda, mis ta Kiivikase kohta räägib ja mina pean tast tulevikus pigem rohkem lugu ja Kiivikast vähem, olgu asjad tegelikult, kuidas tahes! Võitku ta kasvõi veel 11 EMV tiitlit juurde! Ainuke asi, mida kindlalt tõeks võib pidada, on soe tunne püksis, siis oled kas täis kusend või ära sittund ennast!

Btw... Hea teema, emotsionaalne vähemalt :lol:

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Re: Alessandro:

suhtkoht naelapea. Väga hästi kokku võetud.

____

Mulle tundub, et praeguses olukorras saab endale ausust ja otsekohesust lubada vaid see, kellel ei ole midagi kaotada - kelle jaoks kõik ongi kadunud juba.

Aga Mareki jutt tundub kui rusikatega vehkimine pärast kaklust.

Marek: oletame, et sul ei ole midagi kaotada ja sa räägid hetkel tõtt. Mida see teadmine muudab, kui su jutt Oti kohta vastab tõele? See, et ta on müünud/kasutanud. Palju selliseid mehi ikka tipus on, kes MITTE KUNAGI ei ole kasutanud? 0? Ja on keegi Oti suust üldse kuulnud "ma ei ole mitte kunagi ühtegi keelatud aineid kasutanud"? Mina ei ole. Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad või ei. Otil on ette näidata n negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on? See, et sa praegu Oti kohta minevikulugusid räägid, ei mõjuta mitte midagi. Loeb olevik. Aderi olevik on positiivne dopinguproov. Sinu olevik on eluaegne võistluskeeld.

____

Mul hetkel kujunenud sellised mõtted.

Marek Kalmus räägib nagu asjad olid/on. Yldiselt väga usutav. Kaklus tglt käib, pole läbi veel.

Ott Kiivikas ei hakka kunagi väitma, et ta on kasutanud midagi, kui väidab, sel juhul tuleks Eestis uus liiga teha, Kasutajate Liiga...

Hetkel mõjub kui Musta pori näkku kulturismi valdkonnas, mitte muusikute jms meeste... A vbla oli ka aeg.

Re: Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad

Praegu kasutamine pole tegelikult siiski siin selles arutelus väga oluline, siin on asi laiemas pildis. On kui ingel ja deemon,

lihtsalt ingel ei ole ingel. Mida siin yritatakse tõestada.

Ingel väidab igal võimalikul juhul pressis, et pole kunagi puutunud.. Samas vihjates, et deemon krõbistab rõõmsalt ja ta on paha ja tema on hea.

Pole ju inglil põhjust laiata, täna ja nyyd, olles ise puutunud? Profiil võiks madalam olla?

Mulle ei meeldinud see, et dopingu kasutamise info ( selle artikli subjekt) visati välja enne ametlikku teadet, miks nii? Pole ilus, seda enam, et inimesed teavad- tunnevad yksteist ja lävivad ju tegelikult. Miks pole sõbralikku ausat kokkuhoidu?

A- jah, sellised mõtted hetkel,

a.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle esimest päeva käid saals või, kes pumpap on punnis, kes istub ei saagi olla, kes mitu minutit sekundit teinud varem, kes hommikul teinud, kellel veri sees noh, muidugi milline hetke vorm..millise nurga alt pildistatud jne..sellega pildiga ei vala arnoldo küll õli tulle 8-)) jokeri oma oli pigem etem..

fitness.ee ei pea selle aasta lulturismi skandaali isegi mitte nädala uudiste vääriliseks või ??? rebane sul kärbiti saba või kes neid kokku paneb, mingi jutt asja kohta võiks ikka olla kokku pandud ju mis mailile tuleb, ka negatiivne uudis on uudis, või saan valesti aru toimetajad 8-)) Ma ei räägi süüdistamisest või nende otsimisest, lihtsalt ja lakooniliselt, eks ta raske ole sõnu leida, iga jutt on kellegile nõelaks p..s

Pildi järgi võrreldes on Ott nagu väike laps :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-17-1259873884_thumb.jpg

On aasta 2008, august.

OTT, vaatab, mõtleb: "Ei krt siin on midagi sees raudselt. Panen kirja, et meelest ei läheks. INTSULE: "BONSUNA SÜGISEL ESIMESENA KONTROLLI!" Nii, nüüd võin rahulikult edasi võimelda."

BONSUNA, pumpab, mõtlemisvõime puudub, veri on koos metaaniga kõik biitsepsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek: aga seleta lähemalt, milles see vandenõu sinu või Aderi vastu seisneb? Mida see "Tokko maffia" sulle tegi? Saatis dopingkontrolli? Mis selles ebanormaalset on? Kes ütles, et saatma peab suvalisi tüüpe dopingkontrolli? Minu arust on see normaalne, et kontrolli saadetakse need, kelle kohta on tõsisem kahtlus, et nad ei ole puhtad. Sinu suhtes oli see kahtlus kogu aeg, nüüd oli Aderi suhtes, ja selles ei ole midagi imelikku. Samahästi võiks varas politseinikku kohtusse kaevata, et kinni püüti just tema, mitte keegi teine.

"Tokko maffia" ei saaks teile midagi teha, kui te midagi keelatut kasutanud ei oleks, nii et minu arust on mõttetu teisi kõiges süüdistada.

Ott kõrvaldab dopingkontrollidega konkurente? Aga Ott ise annab ju negatiivseid proove. Ma saan aru, et maffiaks võiks kutsuda seda siis, kui Otti ei saadetaks kontrolli ja tema konkurente saadetaks, siis oleks tõesti asi kahtlane. Aga praegu tundub asi aus - kõvemad vennad käivad kontrollides, et veenduda et nad puhtad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: aga seleta lähemalt, milles see vandenõu sinu või Aderi vastu seisneb? Mida see "Tokko maffia" sulle tegi? Saatis dopingkontrolli? Mis selles ebanormaalset on? Kes ütles, et saatma peab suvalisi tüüpe dopingkontrolli? Minu arust on see normaalne, et kontrolli saadetakse need, kelle kohta on tõsisem kahtlus, et nad ei ole puhtad. Sinu suhtes oli see kahtlus kogu aeg, nüüd oli Aderi suhtes, ja selles ei ole midagi imelikku. Samahästi võiks varas politseinikku kohtusse kaevata, et kinni püüti just tema, mitte keegi teine.

"Tokko maffia" ei saaks teile midagi teha, kui te midagi keelatut kasutanud ei oleks, nii et minu arust on mõttetu teisi kõiges süüdistada.

Ott kõrvaldab dopingkontrollidega konkurente? Aga Ott ise annab ju negatiivseid proove. Ma saan aru, et maffiaks võiks kutsuda seda siis, kui Otti ei saadetaks kontrolli ja tema konkurente saadetaks, siis oleks tõesti asi kahtlane. Aga praegu tundub asi aus - kõvemad vennad käivad kontrollides, et veenduda et nad puhtad on.

Näib et sa ei tea sellest maailmast mitte midagi. Aga siin pole ka koht kus sulle hakata ajaloo tundi läbi viima. Sa oled selleks liialt tühi koht. Sorry aga nii on. Ma olen sellel teemal rääkinud , et oleksin saanud oma puhtust tõestada juba 2001 aasta jura korral aga puudus selles vastav rahasumma. Keegi ei tee sulle siin ilmas kingitusi ja nii see jäi. Lootsin tegudega seda tõestada, aga sain enne "maffiaga" võideldes vanaks. Kui sind asi huvitab siis uuri, internetis on peaaegu kõik olemas ja kui sul IQ ga on kõik ok siis loed sealt oma küsimustele vastused välja vaevata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest esitas Alessandro üsna loogilise arutluse. Pole mõtet teda seetõttu tühjaks kohaks nimetada.

Internet on suur ja lai. Kus need asjad täpselt olemas on?

Ks saab lollimalt veel küsida??? Ikka vaja puust ja punaseks teha? Ja mis puutub loogikasse siis neid esineb inimeste maaimas mitmeid. Vähemalt 3 peaks olema neist küll kõigile teada tuntud. Igaüks aga annab täiesti erineva tulemuse, seega loogika siin ei aita kedagi. :lol:

Ehk siis vaid nimetatud materjalide otsimises netis, see peaks küll kõigi erinavate loogigate puhul ükssama olema.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa enam midagi aru! Tehke lollile selgeks! Lihtsad küsimused võiksid saada lihtsaid vastuseid.Küsimused on tekkinud seda konkreetset teemat lugedes. Eriti huvitaks mind teemaalgataja vastused.

Kas rikuti kellegi isikuvabadust või reeglistikku seoses 2009. aasta Eesti MV dopingukontrollis? Kui jah, millisel moel?

Kas oleks pidanud kedagi teist kontrollima kui kahte absoluutkategooria võitjat ehk siis Otti ja Argot? Kui jah siis keda alternatiiviks? Miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajab tõesti muigama,et mees kes kolm korda patustanud,ajab sama rida et ta puhas :lol:B);) .40aastase kohta(või vana sa ka oled ),on sul ikka 10 aastase mõistus siin mingi vandenõu teooriat ajada.Loodaks,et siit teemast nüüd anekdoote ei tehta või midagi säärast,see veel puuduks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest esitas Alessandro üsna loogilise arutluse. Pole mõtet teda seetõttu tühjaks kohaks nimetada.

Internet on suur ja lai. Kus need asjad täpselt olemas on?

Oli üks lugu, kus president Tokko andis mõlemale (Kiivikas, Kalmus) dopingut (ise tunnistas üles). Muidugi tagantjärgi enam kindlaks ei tee kas mõlemad ka tarvitasid antud dopingut, aga vahele jäi, või siis võeti, ainult Kalmus.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...6701&st=500

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole Marekul midagi viga - täitsa tubli vana. Jube otsekohese ja terava ütlemisega aga kus suitsu seal tuld, eriti arvesse võttes, et Marek ei ole kõrvalseisja nendes asjades vaid aastaid samas seltskonnas liikunud. See ju vana "seadus", et kui tehakse "pättusi" siis peavad kõik asjaosalised seda tegema, sest asjast ei tohi teada kõrvalised isikud, kes saladusi ära kasutada saaks, et kelleltki midagi välja pressida - piltlikult öeldes, kõik nad samad paadis.

Aga mehed matsid Eesti kulturismi tõsiselt sopa sisse, kaotasite 2-3a kättevõideldud maine ühe nädalaga. Ja mitte sellepärast, et Argo kasutas aineid vaid sellepärast, et te kokku ei hoidnud kui kulturistide kommuun - musta pesu pestakse ikka kinniste uste taga. Pole minu asi õpetada, kahju on lihtsalt, sest kulturism on ka sport ja mõned meist näevad tõsist vaeva, et spordikultuuri Eestis paremaks muuta.

PS! Kui kronoloogiat vaadata siis eks neid sahinaid/vihjeid on rohkemgi olnud.. siinkohal võiks vanematele olijatele hr Mesi teematõstatust meenutada.. kelle suu kiiresti kinni suruti.

Kalmus on kulturismi patrioot.. selles ei saa kahelda vast keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ks saab lollimalt veel küsida??? Ikka vaja puust ja punaseks teha? Ja mis puutub loogikasse siis neid esineb inimeste maaimas mitmeid. Vähemalt 3 peaks olema neist küll kõigile teada tuntud. Igaüks aga annab täiesti erineva tulemuse, seega loogika siin ei aita kedagi. :lol:

Ehk siis vaid nimetatud materjalide otsimises netis, see peaks küll kõigi erinavate loogigate puhul ükssama olema.

Viimastel päevadel on antud teema oma sisu poolest küll juba väga kaugele läinud, kuid seda juhtub paraku iga sellise, kellegi jaoks valusa sündmusega. Emotsioonid keevad üle ja tüüpiliselt inimese üldisele iseloomule kasutatakse enda kaitseks rünnakut teiste vastu. Kahju on sellest, et meeletult suure hulga postituste/arvamuste hulgast leidub vaid käputais mõistlikke, konstruktiivseid, rünnakule mittesuunatud arvamusavaldusi. Ei pea olema geenius, et välja selekteerida objektiivselt mõtlevad, võimalikult palju aspekte arvesse võtvad foorumikasutajad. Ennast pean ma nende hulka just seetõttu, et ma pole tihedalt seotud Kulturismiga ja pole kursis selle ala telgitagustega. Sellega seoses on mul võimalik avaldada arvamust sõltumatult ja kõrvaltvaataja pilgu läbi.

Olen üsna nõus Alessandro arvamustega, sest mulle tundub, et tema vaatleb asja erapooletult, kedagi põhjuseta süüdistamata. Sama püüan teha ka mina.

Ainus, kes siin foorumi teemas hetkel vaenu ja samas ka ebaselgust külvab, on tunnustatud (ma arvan nii) treener Hr. Marek Kalmus. Igas valdkonnas, nii poliitikas, erasektoris kui ka minugi poolest kulturismis on omad telgitagused ja seal toimuv on tegijate siseasi ja kõrvaltvaatajatele jääb üle ainult siseringi inimeste juttu kas uskuda või mitte, teadmata tegelikku olukorda. Mina, kui lihvimata, juhendamist vajav jõusaalis käija, vajaksin just sellist treenerit, kes mind suunaks ja ütleks, kuidas õigesti teha. Praegu on situatsioon selline, kus kulturismiga mitte nii tihedalt seotud inimesed, kes otsivad just seda TÕDE ehk kuidas asjad tegelikult käivad, saavad vastuseks, et "otsi ise internetist" ja "kas saab veel lollimalt küsida" jne. Pedagoogiliselt täiesti vale ju. Marek, sul endal ka poeg kodus, peaksid ju teadma, kuidas endast nooremaid suunata ja õpetada, selle asemel, et solvad isiklikult neid, kes ei saagi kunagi teada, kuidas siis asjad kõivad selles atleetide maailmas. Selle asemel, et teha a'la 20 postitust, võiks siis tõesti midagi efektiivsemat välja mõelda. See on ju ilmselge, et kõik siinsed foorumlased tahavad/ootavad, et nende küsimustele vastataks ausalt ja otse ning ilma isiklike solvanguteta. INIMESED TAHAVAD KUULDA TÕDE, sest ega muidu need postitused a'la "ott on kaheoalgeline", "tokko maffia" ei lõpe kunagi ja karavan läheb samamoodi edasi pikalt pikalt ja tegelikult kogub aina tuure. Edaspidi on juba inimesi väga keeruline vastupidiselt arvama panna, sest millist juttu peaks siis uskuma.

Mõned siin väidavad, et Hr. Kalmus räägib nii nagu asjad on. Kuidas ta küll seda teeb? Ainult läbi enda õigustuste ja rünnakute. Kui küsitakse otse, et noh rääkigu siis sellest ja sellest, kuid siis saadakse solvavalt vastuseks, oled "sitavanka", "loll" ja mida iganes. Kus siin see "asjade" TÕDE siis on?

Sinu (M.Kalmus) ühest intervjuud sisaldavast artiklist võis välja lugeda selgelt, miks sa viimane kord keelatud ainet kasutasid oma ettevalmistuses. Point oli selles, et pole ju mõtet olla stardijoonel vormelitega, kui sul endal on jalgratas. Oled sa näinud, et kuskil võistlustel (ma ei pea silmas demonstratsioone, kus rajal vormel, sportauto ja mootorratas) oleks selline situatsioon olnud kus jalgrattur läheb vormelitega võidu sõitma. Jalgrattur läheb ikka jalgrattavõistlustele!!!!!! Sellepärast seal sinu poolt väljaöeldu sisaldaski minu jaoks ainsat arusaamatust, et miks sa teiste võistlejate eeskujul (ok, olukord sundis) samuti läksid ebaausat mängu mängima. Kas tõesti oli olukord nii lootusetu, et kui pääsen kontrollist, siis on kõik hästi ja kui ei pääse, siis olgu see jumala soov. Kui sa tahakid "maailma parandada", siis selline käitumine tekitab just vastupidise reaktsiooni. Ma ei läheks ealesti vargile sellepärast, et niikuinii kõik varastavad, kõik ju sõidavad punase tule ajal üle ristmiku, ma siis sõidan kaa.... Mul on võimalus valida mõni teine tee, kuidas rikkaks/ilusaks/edukaks saada. Iga probleemi lahendamine saab ikka alguse inimesest endast. Kasutagem siis seda võimalust, ega halamine ei aita ju.

On üks tiibeti vanasõna: Pole ju põhjust muretseda asjade pärast, mida sa ei saa muuta, ning nende asjade pärast, mida sa saab muuta, pole vaja üldse muretseda.

Samamoodi öeldakse, et JA EGA MUUTUSKI TULEMATA JÄÄ, KUI ME TEEME ÕIGEID ASJU JA MEIL JAGUB PIISAVALT KANNATUST!

Ma ei ole kindel, kas suutsin kedagi sarnaselt endaga mõtlema panna, kuid vähemalt andsin ma omaltpoolt panuse ning mul jätkub ka piisavalt kannatust, et asjadesse, mis praegu väga segased, selgust saada.

Parimat

Silver

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelge jumala eest mida soovite. Eks asjaosalised ise tea millele ma olen vihjanud. See, et Argo jäi hetkel vahele, on tema probl, tõsi. Sportlane vastutab alati ise oma testi tulemuse eest kui kontroll on läbi viidud reeglite päraselt, Kui seda pole tehtud, on seal mingid apsakad olnud protseduuride käigus siis palun, rahamehed saavad ennast väikse vaevaga patustanu seisusest õigeks maksta. Ka need on reeglid. Minul toona seda raha polnud. Kui oleks olnud kuulaks ka need mõned üksikud 2 posti mehed siin Kalmuse juttu natuke teises "valguses". Võib ju rääkida igasugu imelugusid kuidas aine organismi ehk sattus ja see ka võis ju nii olla aga vastutad iikka ise selle eest. Ma ei tao omale vastu rinda, et on mingi vandenõu, on olnud ainult ülbe ja samas kohati lohakas hoolimatu suhtumine oma sportlastesse OMA liidu poolt. Miks see nii on olnud, seda teavad nad ise kõige paremini. Viimane Argo juhtum neist on kõige ehedam näide sellest. Mis maksaks see kui ma siin midagi "oletaks". Sittagi. See, aga et ma Kiivikale tema oma löögi tagasi suunasin on siin mõned mehed kurjaks teinud ja hakanud mind ajuhaigeks pidama. Olgu siis nende arvates nii.

Minu eelmise aasta juhtum, MA EI KAHETSE MITTE MIDAGI, ET JUST NII TEGIN NAGU TEGIN. Kui see kellelegi ei meeldi siis tema asi. Ei paku pinget.

See teema on minujaks lukus. SIIN vähemalt ma enam sõna võtta ei viitsi. Küll aga jälgin huviga arutelu edasi. Seega 2 posti mehed, provakatsioon ei jõua kohale. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... INIMESED TAHAVAD KUULDA TÕDE, sest ega muidu need postitused a'la "ott on kahepalgeline", "tokko maffia" ei lõpe kunagi ja karavan läheb samamoodi edasi pikalt pikalt ja tegelikult kogub aina tuure. Edaspidi on juba inimesi väga keeruline vastupidiselt arvama panna, sest millist juttu peaks siis uskuma.

...

Ma ei ole ka kulturismiga seotud isik. Ei kuulu ei koalitsiooni ega opositsiooni selles konnatiigis. Pealegi pole ma üldse selles konnatiigis. Naaber tiigis pigem ja sealgi hoopis teises tiigis :lol:

Tõest. Usun, et keda huvitab TÕDE, see on omad vastused ka leidnud. Vastuseid on siin ju piisavalt. Õiglus? Kaldun arvama, et ainuke meetod mingigi õigluse saavutamiseks on osaliste (eriti nende, kes seda õiglust nõuavad) ausad ja õiglased omapoolsed sammud. Õiglus ei ole alati nii ühene. Õiglusel on tihti sama palju nägusid, kuipalju on selle nõudjaid. Tõestada, et keegi pole absoluutselt täiuslik... see vist ei vaja suuremat energiat. Selle väite võiks võtta pigem eelduseks.

Ainult need, keda huvitab intriig, keda huvitab kohtumõistmine, et teema püsiks meedia orbiidis, neid ei huvita maharahunemine. No ja siis ka need, kellel on isiklik huvi, kas siis majanduslik või isiklik - halb reklaam on reklaam, antud juhul täiesti tasuta ja teatud kontekstis mõnele ehk isegi hea reklaam. Ja kõige selle taustal on see ju kõik tasuta moosikiht meedia laual. Sealt veel omakorda motiive teemat elus hoida. Siit tasukski otsida põhjusi, miks teema justkui jätkub.

Aga vahest tasuks ka peatuda sellel, et mis edasi? Kas on ka õpitud sellest korrast, või vajatakse veel järgmist vastasseisu, et järeldusi teha?

Antud juhtumil kuuleb süüdistusi nö. mõlemalt poolt - miks? Ja lisaks kõigele meediasse paisatuna - ei suudeta isklikul tasandil suhelda, vajatakse meedia abi. Meedia ei ole aga ei tõe ega õigluse atribuut. Meedial on omad huvid.

Vahest siiski leiduks kasvõi see "pelmeeni-saal", kus asjaosalised saavad ilma meedia vahenduseta üksteisega kontakti leida. Ja pärast võiks teha meediale avalduse,et... asjad nii ja nii ning järgmine kulturismi üritus toimib sel ajal seal ja seal. Ja kui vaja, vahest tasuks mõelda ka uue juhatuse valimise peale? Vahest leiduks see/need keegi(d), kes suudaks tekkinud vastuolusid leevendada. Tegijad ühendada ja edaspidi taoliste vastasseisude Liidu siseselt lahendamine ja meediale otsustest teada andmine. Tavaliselt need inimesed on alati olemas. Kas on aga tahtmist neid leida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

See teema on minujaks lukus. SIIN vähemalt ma enam sõna võtta ei viitsi. Küll aga jälgin huviga arutelu edasi. Seega 2 posti mehed, provakatsioon ei jõua kohale. B)

Väga mõistlik mõte! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mõte on: who gives a f?!!! Aga millegi pärast ikka huvitab see kaka inimesi, lugesin teemat ja täiesti kylmaks jätab. Need kes tarka mõtet avaldasid, tänud, oli huvitav B)

Nb! Kõik lavamehed on teinud, saage juba aru krt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×