Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

päris vägev oleks kui tuleks Kalmuse,Oti,Argo ja Arnoldi vahel vaidlussaade,aga kui Kalmus räägiks seal kõik ausalt välja ja teised valetaksid siis poleks sellest ikkagi mitte mingit kasu!varsti nõutakse veel sparringut ka,Kalmus võidaks ära ma usun :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatult palju on dopingu kasutamise õigustusi siin foorumis, kusjuures peamiseks egiidiks on see, et kõik ju niikuinii tarvitavad ja suurvõistluste medaleid võetakse ka ainult juice'i pealt.

See, et "kõik teevad, ma teen ka", ei ole ju pädev vabandus. Õnneks näitab ajalugu, et teisitimõtlejad ja novaatorid, kes julgevad käia oma sammu (siinkohal siis puhta spordi propageerimine), toodavad lõpuks ka tulemust.

Kunagi arvasid kõik, et Paradiis asub Tigrise ja Eufrati vahel, et Maakera on lapik, et Päike tiirleb ümber Maa etc. Kusjuures teisitimõtlejad pandi põlu alla või tõmmati tuleriidal tikku. Need üldsuse paradigmad on praeguseks juba ammu purustatud. Kopernikus ei mõelnud, et Maa on Universumi keskpunkt, nagu "kõik teised". Kusjuures selle eest taheti talle fataalne füüsiline noomitus teha.

Mingid põhimõtted võiksid kaasaegsel inimesel olla ikka kõrgemad, kui isikliku kasu saamise eesmärk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur skandaal? Kus kohas? Head mehed. See on pinnapealne virvendus. Sõbralik õlale patsutamine ja musutamine. See, et siin paar tegijamat julgevad arvamust välja öelda ja midagi kommenteerida? Enamus tegijaid on vait nagu sukad ja värisevad nagu haavalehed jne. Mingid anonüümsed kommid tulevad nn. värsketelt olijatelt, kel paar postitust foorumis hinge taga jne, aga mis tegelt ei maksa midagi.

Aga noh las mehed möllavad. Võib-olla see midagi muudab kokkuvõttes. Asi vajub põhja ja 2010 aasta algab puhtalt lehelt :lol:

Samas kindlasti ei saa see kunagi muutuma niikaua kuni leidub kasvõi üks pujään, kes ei julge lõpuni rääkida asjadest ja komejant jätkub ja "skandaalid" kerkivad aegajalt esile.

Ilmselt piisaks sellisest siseringi (ma ei mõtle "siseringi") kokkuleppest isegi, aga Eesti on pisike väiklane konnatiik ja niipea lõppu ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt piisaks sellisest siseringi (ma ei mõtle "siseringi") kokkuleppest isegi, aga Eesti on pisike väiklane konnatiik ja niipea lõppu ei näe.

Väiklased on ikkagi konkreetsed inimesed ja mitte Eesti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe eelnevaid poste ja mõtle uuesti. Pidasin silmas seda, et on siililegi selge, et keemia ei mõju hästi tervisele, vähemasti ilma arsti ettekirjutuseta.

Ei viitsi rohkem arutada seda.

Siil on lihtne loom, tema ei tea asjast ja ilmaelust midagi.

Esiteks ei ole väga nõus, ja teiseks, oled sa kunagi rääkinud mõne arstiga steroididest ? Et mis päästvat mõju sa ettekirjutusest loodad :lol:

Ehkki vaikselt olukord vist paraneb, olen kuulnud.

(Õudne kui pikk teema B))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et praeguses olukorras saab endale ausust ja otsekohesust lubada vaid see, kellel ei ole midagi kaotada - kelle jaoks kõik ongi kadunud juba.

Aga Mareki jutt tundub kui rusikatega vehkimine pärast kaklust.

Marek: oletame, et sul ei ole midagi kaotada ja sa räägid hetkel tõtt. Mida see teadmine muudab, kui su jutt Oti kohta vastab tõele? See, et ta on müünud/kasutanud. Palju selliseid mehi ikka tipus on, kes MITTE KUNAGI ei ole kasutanud? 0? Ja on keegi Oti suust üldse kuulnud "ma ei ole mitte kunagi ühtegi keelatud aineid kasutanud"? Mina ei ole. Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad või ei. Otil on ette näidata n negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on? See, et sa praegu Oti kohta minevikulugusid räägid, ei mõjuta mitte midagi. Loeb olevik. Aderi olevik on positiivne dopinguproov. Sinu olevik on eluaegne võistluskeeld.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub, et praeguses olukorras saab endale ausust ja otsekohesust lubada vaid see, kellel ei ole midagi kaotada - kelle jaoks kõik ongi kadunud juba.

Aga Mareki jutt tundub kui rusikatega vehkimine pärast kaklust.

Marek: oletame, et sul ei ole midagi kaotada ja sa räägid hetkel tõtt. Mida see teadmine muudab, kui su jutt Oti kohta vastab tõele? See, et ta on müünud/kasutanud. Palju selliseid mehi ikka tipus on, kes MITTE KUNAGI ei ole kasutanud? 0? Ja on keegi Oti suust üldse kuulnud "ma ei ole mitte kunagi ühtegi keelatud aineid kasutanud"? Mina ei ole. Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad või ei. Otil on ette näidata n negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on? See, et sa praegu Oti kohta minevikulugusid räägid, ei mõjuta mitte midagi. Loeb olevik. Aderi olevik on positiivne dopinguproov. Sinu olevik on eluaegne võistluskeeld.

Word.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja on keegi Oti suust üldse kuulnud "ma ei ole mitte kunagi ühtegi keelatud aineid kasutanud"? Mina ei ole.

Mina olen! See oli mitu head aastat tagasi. Saateks oli kas "Pealtnägija" või "Täna õhtul Alex Lepajõe"...või oli see hoopis mingisugune teine saade, kus Lepajõe saatejuht oli (Surusid seal koos kangi ja Oti jutust tuli see fakt välja veel, et keskmine mees surub 110 kg :lol: ...tehke omad järeldused, mitu aastat tagasi see oli) Point on see, et ma olen televiisorist näinud saadet, kus mees veel pani käe südamele ja ütles, et tema pole keelatud aineid kasutanud.

;)

BTW...Lepajõe sai 110 üles :DB)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse eriti mittepuutuv küsimus: kas ei oleks lihtsam, kui iga kulturist võiks kasutada piiramatut arsenali. Asi on ju "missivõistlustes", nagu keegi eespool tabavalt kommenteeris.

Kasutage oma vitamiine, steroide ja muid jaksu ja figuuri ja isu tõstvaid asju ning kellelgi poleks aususe kohta ütlemistki enam. Ning ka kontrolli pole enam vaja selle üle. Või on oht, et osa kulturiste kasutab end lausa surnuks erinevatest ainetest?

Lihtsalt selline uitmõte tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemasse eriti mittepuutuv küsimus: kas ei oleks lihtsam, kui iga kulturist võiks kasutada piiramatut arsenali. Asi on ju "missivõistlustes", nagu keegi eespool tabavalt kommenteeris.

Kasutage oma vitamiine, steroide ja muid jaksu ja figuuri ja isu tõstvaid asju ning kellelgi poleks aususe kohta ütlemistki enam. Ning ka kontrolli pole enam vaja selle üle. Või on oht, et osa kulturiste kasutab end lausa surnuks erinevatest ainetest?

Lihtsalt selline uitmõte tuli.

Jah, see on tõesti lihtsalt mõte. Saa aru, igal mängul on reeglid. Nii ka sellel. Kasutada võib ju ühest küljest kui ´mängu´ kaasa ei mängi. Keegi tõenäoliselt keelama ei tule ja kätt ette ei pane. Kui rääkida kulturismist siis IFBB egiidi alla toimuvatel võistlustel peab sportlane arvestama võimalusega, et kontrollitakse reeglite täitmist. Nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5
KALLID FOORUMLASED, SIIS EI JÄÄGI MUUD ÜLE, KUI POISTELE JUHTMED KÜLGE JA OTSESAATESSE, VAATAME SIIS KES MIDA RÄÄGIB.

IGAL ÜHEL ON OMA SEISUKOHT JA MINA ANTUD HETKEL USUN KÕIGE ROHKEM HR. KALMUST, SIIS ADERIT JA KAHJUKS OLEN SUNNITU OTI VIIMASELE KOHALE SEADMA:(

nõustun täielikult! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Aastate eest nii umbes 4-5 küsisin läbi portaali rate.ee marek kalmuselt kas tema kaudu saab stero*de.

Ta vastas jaatavalt ja andis mulle isegi ühe telefoni numbri mida mul enam alles ei ole kust saab.Mingi venekeelt kõnelev mees oli see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Aastate eest nii umbes 4-5 küsisin läbi portaali rate.ee marek kalmuselt kas tema kaudu saab stero*de.

Ta vastas jaatavalt ja andis mulle isegi ühe telefoni numbri mida mul enam alles ei ole kust saab.Mingi venekeelt kõnelev mees oli see.

Mis sa sellega öelda tahad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Aastate eest nii umbes 4-5 küsisin läbi portaali rate.ee marek kalmuselt kas tema kaudu saab stero*de.

Ta vastas jaatavalt ja andis mulle isegi ühe telefoni numbri mida mul enam alles ei ole kust saab.Mingi venekeelt kõnelev mees oli see.

Tubli..

Mis siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahan sellega öelda et kalmus ise on ka vana äritseja.

olin tol ajal 13-14 ja ka marek teadis seda aga ikkagi andis mulle numbri kust oleksin saanud.

Pmst ta andis ju sulle nr'i , kellelt saad osta. Ise ta ju seega ei müünud. :lol: Aga ei mina tea...fakt on see, et sellest nüüd küll ei järelda, et tema äritses :D

Edit: Praegu oled profiili järgi 27....ja 4-5 aastat tagasi olid 13- 14 aastat vana B) Kiire arengu oled teinud, mees (ju saadud kraam töötas) ;)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahan sellega öelda et kalmus ise on ka vana äritseja.

olin tol ajal 13-14 ja ka marek teadis seda aga ikkagi andis mulle numbri kust oleksin saanud.

So? :lol:

Tore kui abivalmeid inimesi ikka leidub B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5
Tere!

Aastate eest nii umbes 4-5 küsisin läbi portaali rate.ee marek kalmuselt kas tema kaudu saab stero*de.

Ta vastas jaatavalt ja andis mulle isegi ühe telefoni numbri mida mul enam alles ei ole kust saab.Mingi venekeelt kõnelev mees oli see.

sellisse postituse peale ei viitsiks ma isegi närvi minna :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×