Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Marek: ma ei tea, kes sind filmis trepist alla viskas, aga teemat puhastasin hetkel mina. Esiteks läks jutt teemast välja, teiseks: selle jutuga võite te noori ja rumalaid innustada keelatud aineid proovima. Kui kodanik Fafamir tahab kodanik Bonsunale konkreetset küsimust konkreetse steroidi kohta esitada, siis palun tehku seda u2u või meili teel.

Kuna antud teema puudutab OTSESELT steroidide kasutamist, siis ei leia mina küll mingit märkimisväärset põhjust, miks peaks pead nö liiva alla peitma. Las rahvas räägib nagu asjad tegelikult on.

Ehk siis et, liiga agaraks ei maksa kah kustutamistega minna :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No üldiselt võibki rääkida. Aga kui jutt väga konkreetseks läheb (konkreetsed ained, kogused, tarvitamine jne), siis mina arvan, et võib kustutamisega agaraks minna küll. Kui mõni noorte iidol ise kirjutab, milline kogus millist ainet ei mõju halvasti tervisele, siis võib just see postitus olla nendele noortele viimaseks tõukeks enne halvale teele minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi pole rääkinud, et keemia halvasti ei mõju tervisele ...mitte ükski keemia ei tee head.

Aga las siis tarvitavad selliseid aineid ja koguseid, kuidas sisetunne ütleb :huh:, Sest kui noorel tarvitamise mõte peas juba on, siis ega ta nüüd postituste kustutamise tõttu seda tegemata ei jäta......

Kuigi mai tea, kas on kuskil teistes emakeelsetes foorumites võimalik adekvaatset ja tõest infot saada keelatud ainete kohta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No üldiselt võibki rääkida. Aga kui jutt väga konkreetseks läheb (konkreetsed ained, kogused, tarvitamine jne), siis mina arvan, et võib kustutamisega agaraks minna küll. Kui mõni noorte iidol ise kirjutab, milline kogus millist ainet ei mõju halvasti tervisele, siis võib just see postitus olla nendele noortele viimaseks tõukeks enne halvale teele minekut.

Võib küll, aga võib ka mitte, Seesama noor võib suurema tõenäosusega aga omaenda tarkusest katsetama hakata ja see oleks hullem. Ühesõnaga, pooldan siiski seda, et avalikult siin mingit keemiatundi läbi ei viidaks. Asjale jääks paha maik man. Ja jumala eest ärge nüüd hakake mulle kirjutama, et mis kuidas ja kuipalju. Sellist vastutust ma enda peale küll ei võta. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah igalpool juba pasundatakse uudist: "Argo Aderil lasub dopingukahtlus, Kiivikas on puhas"

Tsiteerides siis Õhtulehte:

"Et segadust ei tekiks, siis sain teate, et minu dopinguproov oli puhas," ütles Kiivikas. "Rohkem ma seda teemat praegu kommenteerida ei taha, sest kui pole selgunud B-proovi tulemust, ei saa me rääkida dopingusüüst."

Ütleme nii, et õiglasem oleks olnud Oti poolt seda teemat enne alaliidu ametlikku teadet Õhtulehes mitte kommenteerida :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, saan. Aga sinu küsimuse pointist küll mitte kahjuks.

Üritasin mõelda, mida see lause eesti keeles võiks tähendada ja pähe tulid ainult jaburad vastused. Ehk tõlgid selle lause mõtte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritasin mõelda, mida see lause eesti keeles võiks tähendada ja pähe tulid ainult jaburad vastused. Ehk tõlgid selle lause mõtte.

Loe eelnevaid poste ja mõtle uuesti. Pidasin silmas seda, et on siililegi selge, et keemia ei mõju hästi tervisele, vähemasti ilma arsti ettekirjutuseta.

Ei viitsi rohkem arutada seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe eelnevaid poste ja mõtle uuesti. Pidasin silmas seda, et on siililegi selge, et keemia ei mõju hästi tervisele, vähemasti ilma arsti ettekirjutuseta.

Ei viitsi rohkem arutada seda.

Paraku on kõik keemia, ka vesi, divesinikoksiid, H2O. :huh:

Ma usun,et seda tahtis vägivaldur öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njh, pidu on läbi, keegi mode teeb teemas puhastusööd. Eraser. :huh: Ma kardan, et see on see vend kes mind filmis trepist alla viskas. B)

Et sellist teemat arutada selleks sobiks koige paermini su enda kodukas.Sellist saiti oleks olnud ammu vaja juba.Siin saidi peal ei ole kunagi sellistest teemadest avalikult eriti raakida saanud.Loodan et see koduka asi sul kaima laheb ja laiemat kandepinda leiab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaadav on ka see, et asi läks küll pisut algsest teemast mööda ja liiga konkreetseks... Aga panin tähele ka seda, et inimestel tekkis tõsine huvi (keemia) teema vastu. Ja küsimused suunati koguaeg ühes suunas, et kuidas ja kui palju.

Paraku ajalugu näitab, et üksi keeld ei lahenda asja vaid teeb selle veel atraktiivsemaks ja inimesel tekib veel suurem huvi... Seega arvan, et antud teemat tuleks ikkagi käsitleda ja anda noortele ( huvilistele ) sellest ülevaade. Võib ju küll selle keemia teema lukku panna, aga siis saavutame selle, et noored hakkavad endale seda teadmata kogustes sisse kugistama.

Muidugi ei tasu siin hakata rääkima seda, et " Peeter" sina võta nii ja niipalju, ja sina " Juku" võta seda teistmoodi....

Minu point on selles, et teemat ei tasu karta, sellest tuleb rääkida ja kogemustega inimestel ka oma tarkusi jagada.

Vot nii on need lood... :huh:

Muudetud kasutaja alex009 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ju ma pole siis nii haritud :huh:.

ma mõtlesin rohkem ikka steroide keemia all ...aga olgu, siis mõne arust oleme me kõi ksiin maa peal keemikud.

Lisaks pole ka steroidid iseenesest halvad. Ma usun, et paljude inimeste elu ja tervis on päästetud meditsiinis just steroididega. Küsimus on kuritarvitamises ja sellisel juhul võib veega ka liiga teha. Seega mitte ained ei ole pahad, vaid nende vale kasutamine. Paljude ainete kasutamise üle otsustamine on seetõttu antud spetsialistide hoolde.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu point on selles, et teemat ei tasu karta, sellest tuleb rääkida ja kogemustega inimestel ka oma tarkusi jagada.

Vot nii on need lood... :huh:

Noh, järsku teeks nurga siis ka enesetapjatele. Et mis riistaga ja mis nurga all. Ilgelt hariv oleks ju teada saada kuidas 'kõige kiiremini minna'. Ja siis järgmiseks teeks roolijoodikutele, et mis autoga ja kui kiiresti on hea eest ära sõita (sest nagunii leidub inimesi kes ütleb et purjus peaga ongi hea sõita ja kui õieti oskad juua, siis see ei tee midagi paha ju ja kes vahele jäävad on ise lollakad). 'Kes tahab se saab, nii et räägime parem asjast' loogika järgijatele tahaks kah sisse sõita. Saage siis kuskohast tahate, vähemalt ei saa te seda kuramuse saasta siit.

Räägime asjast ja püsime teemas. Reeglid ei luba asjast palju rääkida ja asi korras - ärge tehke kärbsest elevanti.

Edit: Ja nelja postitusega meestel pole vaja üldse kisama hakata, miks ja kuskohas keegi kustutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeme nii,et edaspidi räägib igaüks enda nimel,ilma üldistamata,eks ole?

Nii et SINU lemmiktoit on ikkagi teine eestlane

Spekulatsioon nagu iga teinegi siin. :huh:

Muudetud kasutaja MMArtist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägime asjast ja püsime teemas. Reeglid ei luba asjast palju rääkida ja asi korras - ärge tehke kärbsest elevanti.

Edit: Ja nelja postitusega meestel pole vaja üldse kisama hakata, miks ja kuskohas keegi kustutab.

Mnjaaa.... Esiteks kisama ple siin keegi hakkand ja teieseks kas postituste arv määrab selle, kas inimene võib oma arvamust avaldada või mitte... B)

Igaljuhul, ku sinu käes on kirves siis ei anna see sulle mingit õigust sellega vehkima hakkata! Igaljuhul sain teada mis reeglid siin on ja inimesed saavad arutada ainult seda mis sinule meeldib... on nii? :huh:

Võib ära kustutada kui ei sobi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tõesti osutubki positiivseks B proov, siis on küll naljakas

Miks keegi ei julge tunistada, et pruukis, miks on vaja mingit jama ajada.

See kuidas Ader viimased 9 kuud kasvas, kas siis see ei tekitanud temas mõtet, et ilma dopinguta ei ole see reaaalne.

Ei mõista mina kedagi hukka, vaid puhas spekulatsioon.

Ma punnitan 6 kuud, et saada paar millimeetrit biitsepsile juurde, hea kui üldse midagi tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et see uudis, et Ader on vahele võetud mingi aine kasutamisega ei koti mitte kedagi siin.

Sellest see teema ju algaski, kõik nõudsid ja tahtsid vastust. Mis te nüüd mökitate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×