Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

On levimas päris intrigeerivad kuuldused, et EMV-l võetud DOPINGUTESTIDE vastused on saabunud aga EKFL ei ole nende avalikustamisest nagu huvitatud või nii!?

Kuigi näiteks EKFL juhatuse esimeest on kuuldud rääkimas, nagu oleks olnud üks kahest dopinguproovist positiivne!

Teadaolevalt andis EMV 2009 võistlustelt proovi 2 võistlejat.

Kas kuuldused vastavad tõele või on see stiilinäide järjekordsest EKFL "dopinguvastasest võitlusest" - kinnimätsimisest, püüdu kedagi lasta paista inglikesemana kui ta seda tegelikult on?

KALLIS RAHVAS, MIS ARVATE SELLISEST SUSSERDAMISEST?

Salakõrv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kontrollimisest on alaliit vist loobunud, aga kui kellelgi suur huvi on, siis võib igal ajal mind kontrolli saata. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kontrollimisest on alaliit vist loobunud, aga kui kellelgi suur huvi on, siis võib igal ajal mind kontrolli saata. :P

Meie tipptegijad, sina kaasaarvatud, v6iksid olla regulaarselt kontrollitud... ka hooajav2liselt.

Miks? Meie noortele on vaja positiivseid eeskujusid.

Ah, et tippu ilma supertaastumisvahenditeta ei saa? Tippu on yleyldse raske saada, yksk6ik, mis alal. Tekitades aga arusaama, et kulturismis on k6igile k6ik v6imalik (ja kiiresti...), tarbi ainult 6igeid aineid ;)

Igasugune tulevase kulturismis andeka sportlase leidmine muutub v2ga raskeks, kui s6num, mida Eesti tipud annavad, on pigem kergema vastupanu teed minek.

H2vitame oma potentsiaali juba eos. Panustame mittestabiilsetele tegijatele.

Mul ei ole vaja teada, kas dopingu proov oli positiivne. Minu jaoks on olulisem, et see sportlane enam ei v6istleks amat88ride ridades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kontrollimisest on alaliit vist loobunud, aga kui kellelgi suur huvi on, siis võib igal ajal mind kontrolli saata. ;)

Imre, sa ADAMS-iga pole liitunud? Need kontrollivad võistlusvälisel ajal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On levimas päris intrigeerivad kuuldused, et EMV-l võetud DOPINGUTESTIDE vastused on saabunud aga EKFL ei ole nende avalikustamisest nagu huvitatud või nii!?

Kuigi näiteks EKFL juhatuse esimeest on kuuldud rääkimas, nagu oleks olnud üks kahest dopinguproovist positiivne!

Teadaolevalt andis EMV 2009 võistlustelt proovi 2 võistlejat.

Kas kuuldused vastavad tõele või on see stiilinäide järjekordsest EKFL "dopinguvastasest võitlusest" - kinnimätsimisest, püüdu kedagi lasta paista inglikesemana kui ta seda tegelikult on?

KALLIS RAHVAS, MIS ARVATE SELLISEST SUSSERDAMISEST?

Salakõrv.

Olen esitanud päringu dopinguproovide ja nende tulemuste kohta alaliidule, sest ka mind nimetet asi huvitab. Vastust pole saanud, kuigi 3. oktoobrist on varsti 2 kuud möödas. Iseenda jaoks olen teinud järelduse (kuna vastust pole), et vähemalt üks proov oli positiivne ja nüüd oodatakse ehk B-proovi tulemust. Kuid see vaid hüpotees. Nädalajagu tagasi panin küsimuse üles EMV foorumis, kuid kuigi asjaga kursis olevad kodunikud teemat vaatasid, ei reageerinud nad mitte kuidagi ...

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kordustest oleks teatavasti 99,9% raha raiskamine - kes seda teemat natuke jagab /nagu mina/. :P Seepärast arvan, et vaikus on tingitud mingitest muudest saladuslikest põhjustest aga las suured juhid räägivad ise nüüd.

Lisaks, just eile hommikul küsisin msn i kaudu Hr Tokkolt, et mis nende proovidega on , et aega niikaua läinud juba. Mõni uus testimisviis. Vastuseks sain, et kannatust, et tulemused selguvad dets lõpuks. Kui selle järgi võtta siis jõuaks juba ka kolmanda kordustesti ajaliselt läbi uurida. ;)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, sa ADAMS-iga pole liitunud? Need kontrollivad võistlusvälisel ajal :P

Hea küsimus.

Mulle on selle kohta mingisugune materjal isegi saadetud, aga mul on nii palju tegemist teinekord ja ei ole tõesti aega neid tabeleid täita ja iga oma sammu kirja panna. Oleks mul sekretär, kes seda ADAMS programmi täidab, siis oleks teine asi. Oleks see nii, et helistatakse ja mine anna proovid 24 tunni jooksul ära, aga enne pead igasuguseid pabereid täitma ja palju muud sellist. Mul ei ole kontrollide vastu kunagi midagi, aga ilma nende fucking tabelite täitmiseta paluks. Ma ei taha isegi kuulata kellegi juttu, et see ei ole ju mingi probleem jne. Mul on neid lisakohustusi niigi viimasel ajal päris palju. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea küsimus.

Mulle on selle kohta mingisugune materjal isegi saadetud, aga mul on nii palju tegemist teinekord ja ei ole tõesti aega neid tabeleid täita ja iga oma sammu kirja panna. Oleks mul sekretär, kes seda ADAMS programmi täidab, siis oleks teine asi. Oleks see nii, et helistatakse ja mine anna proovid 24 tunni jooksul ära, aga enne pead igasuguseid pabereid täitma ja palju muud sellist. Mul ei ole kontrollide vastu kunagi midagi, aga ilma nende fucking tabelite täitmiseta paluks. Ma ei taha isegi kuulata kellegi juttu, et see ei ole ju mingi probleem jne. Mul on neid lisakohustusi niigi viimasel ajal päris palju. ;)

Samal arvamusel on paljud erinevate alade sportlased üle maailma muide. Inimesed kes selle nn süsteemi reeglid tegid nähtavasti pole ise kunagi tippsportlased olnud. Peale selle võidakse ntx suurvõistlustel lampi õõsel kell 24 sinu hotellituppa sisse tungida ja sinult enne otsustavat, ntx finaalipäeva proovi nõuda. Sportlane peaks ikka saama vähemalt öösel puhata, seda enam enne otsustavat võistluspäeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tulemused avalikustatakse kui need on lõplikult selgunud ja kinnitatud, seniks kuni EKFL ei ole saanud lõpliku vastust (Eesti Antidopingu liidust) ei saa ka midagi varem teavitada.

Loodan ,et vastus on ammendatav (Ja igasugune spekulatsioon, mingist kinnimätsimisest ootab niikaua kui tulemused selguvad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti 2 kuud võistlustest möödas ja tulemusi ikka ei ole? Paneb ju spekuleerima või mis? :huh:

Arusaadav, kuid olgu öeldud, et siiani ei ole ka näiteks teada maailmamängude dopingukontrollist, mis toimusid juuli keskel, st. kui testist midagi peaks leitama, siis võtab see tunduvalt kauem aega. Ja enne seda ei saa alaliit kellegi suhtes ka midagi ette võtta ega ka teavitada lõplike tulemusi. Lisaks sellele on sportlasel näiteks kelle A proov on positiivne võimalus taotleda B -proovi, see omakorda võtab aega, seega ei ole see protsess nii lihtne kui võib - olla kõrvalvaatajale tundub.

Siin mängitakse osadel aladel veel 2008 Pekingi medaleid ümber, kuna lõpuks on kõikide vaidlused ja kahtlused lõpuks saanud lahenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti 2 kuud võistlustest möödas ja tulemusi ikka ei ole? Paneb ju spekuleerima või mis? :huh:

Aga kui ennustaks - kaks proovi, üks positiivne, kui suur on tõenäosusprotsent õigesti vastata - kas 50 % või 100 % ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui ennustaks - kaks proovi, üks positiivne, kui suur on tõenäosusprotsent õigesti vastata - kas 50 % või 100 % ?

Et teeme ennustusvõistluse? Kõige täpsemini ennustaja (tulemus + nimi) saab auhinnaks siis mille? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis siis nagu paremaks saab kui RAHVAS teada saab.

Minul on küll igaljuhul jumala po...i kelle test on positiivne või negatiivne.

Sellin on minu arvamus............

Aga kui sa oled võistleja ja poodiumile ei saa, sest dopingupatune on sinu kohal. Ja siis antakse sulle kabinetivaikuses medal või saadetakse Smart postiga. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis siis nagu paremaks saab kui RAHVAS teada saab.

Minul on küll igaljuhul jumala po...i kelle test on positiivne või negatiivne.

Sellin on minu arvamus............

Täiendaks Ralfi veel, et tegemist on kahe persooniga, keda tunneb ka Eesti üldsus laiemalt, mitte vaid ala harrastajad. Negatiivne uudis (proovide positiivne vastus) omaks suhteliselt laia kõlapinda ning ei reklaamiks kulturismi just mitte kõige soodsamas valguses ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiendaks Ralfi veel, et tegemist on kahe persooniga, keda tunneb ka Eesti üldsus laiemalt, mitte vaid ala harrastajad. Negatiivne uudis (proovide positiivne vastus) omaks suhteliselt laia kõlapinda ning ei reklaamiks kulturismi just mitte kõige soodsamas valguses ...

Selle peale tuleb varem mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa oled võistleja ja poodiumile ei saa, sest dopingupatune on sinu kohal. Ja siis antakse sulle kabinetivaikuses medal või saadetakse Smart postiga. Aitäh.

Seda ka muidugi ja Teil on igati õigus..................vahel lihtsalt ajab see inimeste üleliigne vingumine vihale kuigi nendest vingujatest võibolla üksik on selline kes käib sellistel võistlustel.

Aga jah loomulikult niisuguste keelatud ainete kasutamine on paha ja peab olema piisavalt tark et ei jääks vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ka muidugi ja Teil on igati õigus..................vahel lihtsalt ajab see inimeste üleliigne vingumine vihale kuigi nendest vingujatest võibolla üksik on selline kes käib sellistel võistlustel.

Aga jah loomulikult niisuguste keelatud ainete kasutamine on paha ja peab olema piisavalt tark et ei jääks vahele.

Ikka piisavalt tark, et ei kasutagi üldse. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×