Jump to content
barni

Paide lahtised Karikavõistlused toimuvad 12.12.09

Recommended Posts

Millegi pärast meenub mulle, et ma paar-kolm aastat tagasi tahtsin sinna Paide lahtisele võistlusele minna, aga siis sain teada, et sinna ikka välisvõistlejaid ei taheta väga, kuigi kirjas oli küll, et lahtine võistlus. Kuidas sellega nüüd lood on, huvitav? Ma tookord ei läinudki. Ja kas keegi teab, millal Tartumaa võistlus on? See oli vanasti ka talvel vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast meenub mulle, et ma paar-kolm aastat tagasi tahtsin sinna Paide lahtisele võistlusele minna, aga siis sain teada, et sinna ikka välisvõistlejaid ei taheta väga, kuigi kirjas oli küll, et lahtine võistlus. Kuidas sellega nüüd lood on, huvitav? Ma tookord ei läinudki. Ja kas keegi teab, millal Tartumaa võistlus on? See oli vanasti ka talvel vist.

19 ders. Tartu maakonna MV jõutõstmises. Lahtine võistlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on kindel? Olen huviline....

Kindel jh. Ja see on kolmevõistlus. Alguses pidi see ära jääma see aasta, aga siis leiti raha korraldamiseks ja nüüd toimubki 19. dets.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkulepe on, et keegi ei kasuta spets varustust (surumissärki ega trikood)

Kategooriad selguvad lõplikult kohapeal. Meil eelregistreerimist ei ole nii, et me veel ei tea kui palju võistlejaid tuleb. Püüame teha nii palju kategooriaid kui võimalik, et kõigile auhinnanänni jaguks.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel jh. Ja see on kolmevõistlus. Alguses pidi see ära jääma see aasta, aga siis leiti raha korraldamiseks ja nüüd toimubki 19. dets.

Selge, loodan, et varsti saab kuskilt ka detailsemat infi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aadress õtleb seda, et saab võtta lahti Regio atlase netist ja vaadata, kuhu see aadress jääb!

Ära lahmi lampi.

Kahtlen, kui inimene ei oska otsisõna sisestada - Paide Spordihall! Aga mure peaks olema nüüd lahendatud ja to barni: vaata, et 12.12 seal kohal oled!

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlen, kui inimene ei oska otsisõna sisestada - Paide Spordihall! Aga mure peaks olema nüüd lahendatud ja to barni: vaata, et 12.12 seal kohal oled!

ära sa gannibal nüüd sellepärast muretse!!

Räägi parem mis katis ise osaled seal kui tuled üldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.12. lamades surumine Paide linna Karikavõistlused lamades surumises -75kg,-82,5kg-90 kg,-100kg,-100kg Paide linna Ujula SA Paide Spordi ja Tervisekeskus Piret Reinfeld www.paide.ee .Järvamaa spordikalendris kirjas ,et toimub ka seekord linna Ujulas nagu on olnud eelnevatel aastatel.

Olnud võistluste tulemusi leiate http://www.paidetervis.ee/1/info/index.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
12.12. lamades surumine Paide linna Karikavõistlused lamades surumises -75kg,-82,5kg-90 kg,-100kg,-100kg Paide linna Ujula SA Paide Spordi ja Tervisekeskus Piret Reinfeld www.paide.ee .Järvamaa spordikalendris kirjas ,et toimub ka seekord linna Ujulas nagu on olnud eelnevatel aastatel.

Olnud võistluste tulemusi leiate http://www.paidetervis.ee/1/info/index.html

Nagu 2008 tulemustest näha siis noored ja täiskasvanud on koos. Kuidas sellel võistlusel!?

Eraldi võiks olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära sa gannibal nüüd sellepärast muretse!!

Räägi parem mis katis ise osaled seal kui tuled üldse?

Mina ei osalegi, mul muud huvid :) Aga ma vihjan siin, et tavaliselt enne võistlusi on siin plõksijaid küll, et lähen ja panen jne, kuid pärast võistlusi hakkavad vabandused tulema, miks ei saadud osaleda jne. Saalis on kõik kõvad mehed, 60 kg härjad suruvad mängeldes 100...140kg, kuid kui on vaja nö "joonele" panna, siis pole hooplejaid kusagil. Ma ei pea siin Sind silmas, lihtsalt olen vahetevahel täheldanud sellist tendentsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohal käidud ja -75 3. koht :rolleyes: Lootsin küll paremat tulemust, aga seegi hea. Esimene taoline võistlus, mistõttu võib rahule jääda. :D Suured tänud korraldajatele.

Muudetud kasutaja Tormi2K8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×