Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Sport Bodybuilding Team!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Ootan kõiki kulturismi - ja fitnessihuvilisi spordiklubisse Reva - Sport <STRONG>15. detsembril algusega kell 17.00.

</STRONG>Kogunemisele on oodatud kõik need huvilised, kes plaanivad oma tuleviku siduda kas kulturismi või fitnessi võistlustel võistlemisega.

Eriti oodatud on noored vanuses <STRONG>15 -19 aastat</STRONG>, loomulikult võivad tulla ka vanemad. Eelmine hooaeg näitas,  et saime tänu sellele üleskutsele juurde ka uusi naisvõistlejaid bodyfitnessi.

Esimeseks võimaluseks end lavalaudadel näidata avaneb 03.04. kui toimuvad Reval - Spordi lahtised karikavõist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle teema alla vastan kõigile neile kellel tekkib asja vastu huvi ja kes sooviksid saada lisainformatsiooni toimuva kohta.

Loodan, et kasutate seda head võimalust - sest mina oma nõuannete eest mingit tasu teilt ei võta (samas ootan ka inimesi, kes tõesti südamest tahavad selle alaga tegeleda ja ka võistleda), niisama naljameestel palun mitte tülitada.... ;)

Klubi omaltpoolt on teinud ka kõik need aastad nii, et kes klubi Eesti tasemel võistlustel esindavad ,need ka tasuta trennis käivad, seegi väike motivatsioonipakett noortele, kelle võimalused on piiratud (olge mehed ja tehke trenni ning teid aidatakse)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saada kedagi ära, ka neid kes tegelikult treenivad mujal - eeldus on muidugi see, et te saaksite aeg ajalt ennast näitamas/konsulteerimas käia ja võistlutel esindate Reval - Sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saada kedagi ära, ka neid kes tegelikult treenivad mujal - eeldus on muidugi see, et te saaksite aeg ajalt ennast näitamas/konsulteerimas käia ja võistlutel esindate Reval - Sporti.

No mina sain siit omale vastuse kätte, kahjuks ei tule siis :P

Aga teistele jõudu ja jaksu, ning inforohket päeva ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti mitte. Ma olen ka 22 :P Mõni ju alustab palju kõrgemas eas.

Sügisel peale kaalumist arutasime tüdruktega grimmitoas, et mina +163 cm katis oma 28 aastaga täitsa plika veel, aega areneda küll ;) Nooremana poleks ma seda ala nii hästi arvatavasti talunud ka, siis oli veel lisaks sada muud huvi ju.

Meestel tundub küll veidi keerulisem olevat näiteks sellises vanuses esmakordselt lavale tulla, aga kui võtta maailmas tipus olevaid naisi, nii kulturism kui bodyfitness, siis keskmine vanus ei ole mitte 20ndad, vaid 30ndate keskpaik! 20ndad on levinud paljunemise iga ja siis ongi naistel kaks varianti- kas lükata asi karjääri lõppu, või teha kohe ära ja rihtida oma tippvorm sinnapaika, mil lapsed juba koolis vms. Viimane muidugi etteplaneerituna on suhteliselt riskantne- ei tea ju, mis kehast rasedus(te(ga järele jääb-armid, veenilaiendid, tsellu... lisaks lapsevanemaks olemisega seotud kohustused, mis vahel trennile vb 101% keskenduda ei lase (eriti kui lapsed veel väiksemad).

Muidugi, nö vanemas eas alustades peaks ikkagi nö sportlik põhi all olema, või siis teine variant- väga hea geneetika, "raam" ja eeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ka algajad on oodatud? Olen jõusaaliga tegelenud vaid paar kuud ja vorm ei ole veel eriti hea.

Algajaid ootame treeningutele ikka, selleks on meil juba praegu toimivad noorterühmad (võtke ühendust Risto Ojapõlluga risto@treening.ee), sinna kogunemisel ootan eelkõige neid, kes tunnevad, et nad on enda arvates juba valmis järgmisel kevadel lavalaudadele astuma. Teised kes alustavad treeninguid saame sell võistlejate rühmaga liita hiljem, kui näeme et tase on juba selline, et võiks proovida võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Etteruttavalt küsiks, et mis täpselt 15. detsembril Revalis päevakorras on?

Esimesel kohtumisel teen ühe sellise loengu - eelmine kord oli peale seda juba loobujaid... :rolleyes: See selgitab võistlusspordi olemasolu ja ala individuaalsust. Lasen täita ka ühe ankeedi. Ma füüsilisi katseid ei hakka tegema, sest need võivad anda küll lähteandmed, kuid inimese sisu selgub ajapikku! Selgitan ka erinevate alade vahesid (bodyfitness, fitness ja kulturism). Jagan ka kodused ülesanded ja lepime kokku edasise kooskäimise korra.

Loodan ,et sellest infost oli abi - kaasa võtta ikkagi sportlik riietus ja vahetusjalanõud, sest ega trenni ei ole keelatud teha :D

Edasi plaanime teha mõne loengu nii toitumise kui treeningu oma - ja loomulikult treeningualse praktilise osa ettenäitamise. Kuid tahan, et inimesed kes kohale tulevad, saaksid aru, et tegemist on tõsise treeningrühmaga ja ma ei taha oma kallist aega raisata neile, kes käivad 3 korda ja kaovad ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis ootan huvilisi kohtumisele, kaasa võtta spordiriided, kes tahab saab trenni ka teha. Administraatori juures öelda, et noorterühma kogunemisele Ott Kiivika juurde. Koguneme jõusaalis - seal on olemas ka sellised istumisekohad ootamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimesel kogunemisel oli kohal 6 inimest ,neist 5 naist!!!

Sellist proportsiooni osalejate osas ei oleks osanud isegi unes näha, paistab ,et poiste soov kulturistiks saada - on peale viimase aja sündmusi ära kadunud.

Tean ,et oli ka inimesi, kes võtsid kontakti, kuid kohale ei jõudnud. Järgmine kord kohtume teisipäeval 22.12. kell 17.30 Reval - Spordis (teeme toitumisloengu, kes soovivad võivad peale seda trenni teha).

Neile, kes selle rühmaga liituvad (ehk on otsustanud võistlusspordiga tegeleda) on ka klubi poolt eripakkumine 350.- krooni kuu (sisaldab piiramatu ajaga külastusi).

Kui tekkib personaalseid küsimusi võite kirjutada ott@kulturism.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimesel kogunemisel oli kohal 6 inimest ,neist 5 naist!!!

Sellist proportsiooni osalejate osas ei oleks osanud isegi unes näha, paistab ,et poiste soov kulturistiks saada - on peale viimase aja sündmusi ära kadunud.

Tean ,et oli ka inimesi, kes võtsid kontakti, kuid kohale ei jõudnud. Järgmine kord kohtume teisipäeval 22.12. kell 17.30 Reval - Spordis (teeme toitumisloengu, kes soovivad võivad peale seda trenni teha).

Neile, kes selle rühmaga liituvad (ehk on otsustanud võistlusspordiga tegeleda) on ka klubi poolt eripakkumine 350.- krooni kuu (sisaldab piiramatu ajaga külastusi).

Kui tekkib personaalseid küsimusi võite kirjutada ott@kulturism.ee

Lihtsalt ütlen administraatorile, et osalen selles rühmas ja saan 350.- kuu. Midgi muud seal tõestada pole vaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma helistasin Reval Sporti ja sealt öeldi, et neil puudub selline info ja nad saavad teha soodustust kui on olemas nimekiri selles rühmas osalevatest inimestest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimesel kogunemisel oli kohal 6 inimest ,neist 5 naist!!!

Sellist proportsiooni osalejate osas ei oleks osanud isegi unes näha, paistab ,et poiste soov kulturistiks saada - on peale viimase aja sündmusi ära kadunud.

Tean ,et oli ka inimesi, kes võtsid kontakti, kuid kohale ei jõudnud. Järgmine kord kohtume teisipäeval 22.12. kell 17.30 Reval - Spordis (teeme toitumisloengu, kes soovivad võivad peale seda trenni teha).

Neile, kes selle rühmaga liituvad (ehk on otsustanud võistlusspordiga tegeleda) on ka klubi poolt eripakkumine 350.- krooni kuu (sisaldab piiramatu ajaga külastusi).

Kui tekkib personaalseid küsimusi võite kirjutada ott@kulturism.ee

Kas ma võin ka tulla :D ?

...see oli vist ei :)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma võin ka tulla :D ?

...see oli vist ei :)

Ega ma ära ei aja kedagi - küsimus on ikka selles, kas olete valmis tulevikus võistlema???

Ma ei ole sind pikka aega näinud - ehk oled vahepeal korralikult paisunud?

Ma ootaksin eelkõige ise noori mehi, kes on kasvu eas ja kes arenevad kiiresti, see on õige aeg alustada ja seal on ka võistlejatele seatud kriteeriumid teised.

Vanus 15 - 19

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×