Jump to content
Infinity

Jalapress ühe jalaga?

Recommended Posts

Et sügisest saati olen teinud jalapressi ühe jalaga, tunnetab paremini vms.. kas oleks mõtekas teha mõlema jalaga korraga kuna ühe jalaga tehes võib põlved *** keerata?

Kui alates sügisest oled teinud ühe jalaga siis nüüd võiks küll vahetada üks jalg kahe vastu, või üldse hakkata kükkima! Keha harjub liiga ära muidu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui alates sügisest oled teinud ühe jalaga siis nüüd võiks küll vahetada üks jalg kahe vastu, või üldse hakkata kükkima! Keha harjub liiga ära muidu! ;)

Mida kuradit ta harjub, kui paned raskusi aina juurde??? Minuarust harjutuste vahetus on rohkem ajule mitte kehale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et sügisest saati olen teinud jalapressi ühe jalaga, tunnetab paremini vms.. kas oleks mõtekas teha mõlema jalaga korraga kuna ühe jalaga tehes võib põlved *** keerata?

Asja võlu on vahelduvuses- vahel teed kahe jalaga max raskusega, vahel 1 jalaga veidi kergemaga jne... varieeri!

Põlved keerab p..ssse vale tehnika, mitte harjutus ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen nüüd siis kahe jalga pressi, ja üks teemaväline küsimus: kui ma nt teen triitsepsile prantsuse surumist, siis kui kaua võiks teha et harjutust vahetad? kuu ?

Minu meelest võiks iga trenn proovida erinevaid harjutusi. Ei pea olema x-kogus aega ühe harjutuse juures ning siis minema järmise juurde ja teha seda x-kogus aega.

Näiteks triitsepsi puhul: tee üks trenn prantsuse surumist, teine kord rööbaspuudel surumist, kolmandal korral kaablimasinaga midagi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest võiks iga trenn proovida erinevaid harjutusi. Ei pea olema x-kogus aega ühe harjutuse juures ning siis minema järmise juurde ja teha seda x-kogus aega.

Näiteks triitsepsi puhul: tee üks trenn prantsuse surumist, teine kord rööbaspuudel surumist, kolmandal korral kaablimasinaga midagi jne.

Kas see toimib ka?

Kuskilt kõrvu jäänd, et teed umbes kuu ühtesid ja samu harjutusi ja siis vahetad? Parandage kui eksin. :huh:

Muudetud kasutaja Infinity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kuu ühtesi harjutusi ei ole mingi kindel fakt. Kava võid vahetada siis kui tunned, et soovid vaheldust. Treeningud mõjuvad kõigile erinevalt. Pead katsetama ja saad teada, kas sulle sobib see igal trennil harjutuste vahetamine või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×