Jump to content
j6ujunn

jõutrenn hommikul..

Recommended Posts

Terv!

Mõtlesin hakata treenima varem kuna meeldib nii..Kas ntx treenida hommikul alates 7-8 hommikul on normaalne või on see liiga vara ja halb tervisele.Kui ärkamine on u . kell 5.Siis plaan ntx 8 jõusaali vms.Olen kuulnud et mõned vennad nii teinud.Kas on selles vahet mis kell või on ika vahe??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka samamoodi käinud, mulle küll kuidagi halvasti ei mõjunud, aga vahel lihtsalt liialt uimane olla. Tuleb korralikult üles ajada ennast enne trenni, et ikka jõuaks endast maksimumi anda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,sa pead olema ikka 100% ärkvel,mitte uimane,st sellinne et tõused voodist ja lähed padjakaga saali jõudu tegema.Võib juhtuda õnnetusi uimasuse tõttu.

Tegelikult ei tohiks olla erilist vahet,kui vara alustad treenimisega AGA olen kuulnud et liiga hilja õhtul ei ole soovitatav trenni teha !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise kunagi regulaarselt oma trenne alustanud kell 6 ja 7 hommikul. Pole mingit vahet mis kell trenni teha kui su reziim on paigas. Kui aga olla 24 üleval siis vavalt sa nii kaua vastu peaksid. Kõige varasem kellaaeg mis ma olen trenni teinud on kell 5 hommikul. Tähendas see aga seda, et kell 21 magama õhtul ja pool neli ülesse. On olnud igasugu aegu aga trennid pole ära jäänud kunagi. Praegu aga juba kümme viimast aastat treenin 4-5-6 ajal päeval. (õhtul) Hommikuti vahel ainult teen aeroobse.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib hommikuse trenni puhul see, et kui oled ilusti üles ärakanud siis saad anda endast maksimaalse, sest sa oled ilusti välja puhanud. Aga kui ma peale kooli lähen, siis pole nii särtsakas tunne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuse jõusaali puhul mulle meeldiS see, et siis päeval oli hea olla, selline "midagi kordasaadetud" tunne, aga viimasel ajal miskipärast peale hommikust trenni olen nii kutu, et ainult magaks terve päeva ;). Ei tea kas mingi sügis/talv väsimus või mingi kamm...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oen proovinud küll hommikul jõutrenni teha, kuid jõudu palju vähem kui õhtupoole, olen tähele pannud, et olen kõige energilisem peale 5 õhtul. Aeroobset olen ka teinud, isegi kohe peale ärkamist läinud kepikõndi tegema, äratab väga hästi üles, olengi viimased nädalad mitu korda nii teinud, et hommikul aeroobne ja õhtul jõukas, tundub, et selline reziim sobib mulle väga hästi. Kuigi praegu juba hiline hommik, siis võtan ennast kokku ja lähe teen ühe tunnise ringi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 vist vara, 8 juba nii ja naa, aga kell 9 minul ideaalne, kui kell 5 tuled üles. See vast erineb inimesest, mina rohkem vajan aega ja kohv kuulub asja juurde, sest on juhtunud, et isegi saalis unine tunne. Teist varianti ka olen proovinud, löuna ajal maganud ja öhta trenni läinud, et üht teisele eelistada nagu ei oskagi, sest mölemad trennid tulevad ideaalselt välja, vörreldes väsinud peast trenni tegemine. Et on ka tehtud päris magamata olekus :P , nagu saates öeldakse"ärge seda kodus järgi tehke" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuse trenniga on nii, et kui suudad end sundida kaks nädalat ärkama vara ja lippad trenni, siis edaspidi hakkab keha juba enne ärkamist ette valmistama füüsiliseks tegevuseks...

Muidugi hommikujooks jms (aeroobne trenn) on igati soovitatav - nagu eelnevalt postitatud, siis päev läbi on selline TEHTUD! tunne =)...

Hommikune jõusaal võib aga tõepoolest kurnavaks muututda ja päeval ei suuda suurt teha midagi - tõepoolest proovimise asi, arvan, et kui endal enesetunne hea, küll siis mõjub positiivselt ka...

Kogemusest saan öelda, et kui hommikul olen sörgi teinud, siis õhtune jõusaal on väga palju parem ja tööjuures olen maru reibas ka =)...

Mihkel =)

Muudetud kasutaja Mihkelk6iv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2h alles pärast ärkamist soovitatakse raskejõustikuga tegeleda. Selle ajaga peaks taastuma nö selgroo määre.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2h alles pärast ärkamist soovitatakse raskejõustikuga tegeleda. Selle ajaga peaks taastuma nö selgroo määre.

2 tundi ongi kak ras paras aeg. Ma alati hommikul silmad lahti kisun siis kütan hea hunniku mune ja putru sisse ja 2 tundi peale seda jõusaali :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×