Jump to content
nato

Vajan kiirelt abi!!

Recommended Posts

Tere,

Öelge palun kas on võimalik umbes 5 päevaga saada juurde jõudu ja vastupidavust. Nimelt on mind ees ootamas füüsiline test, koosneb see kätekõverdused, kõhulihased ja 3,2 km jooks. hetkeseis on kätek. 45 kõhul.28 ja jooks 19 min. Vaja oleks saad u 5 päevaga tulemus kätekad 55, kõhul.36 ja jooks 12-13 min. kas see üldse oleks reaalselt võimalik? ehk mingi toiduaine annaks jaksu juurde või...ma ei kujuta ette, igasugu nippid on teretulnud.

suured tänud ette kes viitsivad vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eriti ei usu.selleks,et tugevamaks,vastupidavamaks saada tuleb trenni teha ning seejärel taastuda.oletama ,et teed nüüd paar päeva kõvasti trenni siis lõptulemusena võid olla testipäeval nõrgem kui hetkel.

hiljemalt paar kuud varem oleks pidanud sellele mõtlema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean jahh et olen hullult hiljaks jäänud kuid sain teada alles eile et selline asi tulemas ja siis tegin ka proovitesti, mille tulemused on nagu näha....kontoritöölisele omased, loodan et ehk on mingi lüliti mida vajutada et suurem jõud aktiveeruks, kasvõi selleks üheks testiks, samas näitajate vahe pole oluliselt väga suur...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Matroxx sa oled vist kerge allaandija. Kui tulemused nagunii ei ulatu nendeni, mis peaksid olema siis igaljuhul võiksid teha proovi. 5 päeva jooksul tee neid harjutusi. Hommikul ja õhtul võiksid teha kätekõverdusi ja kõhulihaseid, päeval käi jooksmas ära. Jookse üle päeva aga kõhulihaseid ja kätekõverdusi võid küll iga päev teha. Viimane päev jäta puhkuseks, söö kõvasti ja ehk saad paremad tulemused, midagi ju kaotada pole. Kõik on puhtalt minu arvamus, ehk oskab keegi teine paremaid nõuandeid jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot ei tea kuidas mõjub jooksule, küll aga jõutrennis annab vastupidavust selgelt juurde Reflex Tri-Matrix ja toimib natuke ka AC-C ;) , kahtlane kas niipalju abi muidugi oleks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemusest võin öelda (endal see test kohustuslik 2x aastas), et isegi 10 päevaga on küll täitsa võimalik mõned kordused juurde saada, tasapisi harjuvad lihased enam-vähem ära. Iga päev natuke kordusi juurde ja pole probleemi.

5 päeva on natuke kahtlane aeg, sest kui nüüd üle pika aja rapsima hakkad, siis ei pruugi lihasvalugi selle aja jooksul ära kaduda, treenituse suurendamisest rääkimata. Ma loodan, et sa neid 45 kätekaid ja 28 kõhtu täna7eile maximumi peale ei teinud, siis on kohe kindel, et Sa ei jaksa 5 päeva pärast neidki teha ;):P;)

Aga ise soovitan rahulikult võtta, ära üle rapsi. Sörgi iga päev see 3,2km RAHULIKULT läbi, tee sinna otsa natuke kätekõverdusi ja kõhulihast (kindlasti mitte max pingutust, piisab 30 kk ja 25kl). Eelmine päev enne testi ära tee midagi = puhka. Ma olen kindel, et teed testil kindlasti rohkem kui 45 kätekõverdust ja 28 kõhuliha. Kui Sa oled noorem vanuserühm mehed, siis testi läbisaamiseks Sa piisavat treenitust selle 5 päevaga kindlasti ei saavuta. Selleks on ikkagi vaja ennast aastaringselt liigutada.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andrek sa eksid ;) ma ei anna kunagi alla ja eriti veel kõik mis trennigea seostub.algul tundus mulle lihtsalt,et pisut võimatu tundub 5 päeva jooksul tugevamaks või vastupidavamaks saada aga siiski ma usun et minimaalselt on see võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see lugu meenutab suuresti porgandi kasvatamist.

Kui ikka kevadel ei külva ning suvel ei hoolda ja alles sügisel seemne maha paned, siis samal sügisel pole suurt saaki oodata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust kõige efektiivsem asi, mida saab 5 päeva enne võistlust (vms) teha, on puhata ja süüa. Muu sinu tulemusi ei paranda enam - pigem vastupidi. Väsitad end 5 päevaga ära ja võistlusel ei jõua enam midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ma samamoodi usun et kõhulihased ja kätekõverdused on võimalik 5 päevase trenniga sinu soovitud summa ära teha.

Järgmised päevad teed trenni (kõhulihased, kätekõverdused), õhtul ja hommikul.

Teed nüüd 2 päeva järjest trenni, ühe päeva puhkad, siis teed jälle trenni ja eelviimase päeva samuti puhkad, usun et natuke ikka juurde annab.

Jooksmist nii kõvasti küll minu meelest muuta ei ole võimalik, pigem keskendu kõhulihastele ja kätekõverdusele, saad vähemalt needki paremaks.

Kirjuta siis tulemustest lõpuks meile ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tobe olukord! Soovitan: jaluta iga päev mõni tund, pärast seda venita lihaseid, tarbi piisavalt vedelikku, söö mõõdukalt, aga häid (tervislikke) asju, maga nii palju kui jaksad (korrapäraselt), mõtle positiivseid mõtteid. Viie päevaga ei tee trenniga mitte kui midagi ära kui varem ei ole ennast liigutanud. 3,2 kilomeetri aeg 19 minutit (pea 6 minutit kilomeetri kohta) räägib iseenda eest - pikema sammuga inimene teeb selle vaat et käies ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kunagi sama teema, aga aega oli tiba rohkem. Piinasin siin spetsialiste samade küsimustega ning tänu nende heale nõule suutsin ennast kuu ajaga täielikust nullist sellisesse vormi viia, et tegin testi 262 punkti peale. ;) Enne seda ei olnud keskkooli kekatundidest saati mitte midagi teinud ja sellestki oli möödas juba 10 aastat... (Peab küll ära mainima, et NATO testiks valmistumise väikeseks kõrvaltoimeks oli asfaldil jooksmisest saadud periostiit, millega maadlesin pärast 2 aastat)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Öelge palun kas on võimalik umbes 5 päevaga saada juurde jõudu ja vastupidavust. Nimelt on mind ees ootamas füüsiline test, koosneb see kätekõverdused, kõhulihased ja 3,2 km jooks. hetkeseis on kätek. 45 kõhul.28 ja jooks 19 min. Vaja oleks saad u 5 päevaga tulemus kätekad 55, kõhul.36 ja jooks 12-13 min. kas see üldse oleks reaalselt võimalik? ehk mingi toiduaine annaks jaksu juurde või...ma ei kujuta ette, igasugu nippid on teretulnud.

suured tänud ette kes viitsivad vastata.

2 esimest küll, kuid jooksu nii lühikese ajaga kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tobe olukord! Soovitan: jaluta iga päev mõni tund, pärast seda venita lihaseid, tarbi piisavalt vedelikku, söö mõõdukalt, aga häid (tervislikke) asju, maga nii palju kui jaksad (korrapäraselt), mõtle positiivseid mõtteid. Viie päevaga ei tee trenniga mitte kui midagi ära kui varem ei ole ennast liigutanud. 3,2 kilomeetri aeg 19 minutit (pea 6 minutit kilomeetri kohta) räägib iseenda eest - pikema sammuga inimene teeb selle vaat et käies ära.

Tahad öelda, et kui norm on 12 min 3.2km kohta, siis seitsme lisaminutiga jooksed veel 2,8 km?;)

See on ju pea topeltmaa.

Parim nali, et räägid veel positiivsest mõtlemisest....

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Öelge palun kas on võimalik umbes 5 päevaga saada juurde jõudu ja vastupidavust. Nimelt on mind ees ootamas füüsiline test, koosneb see kätekõverdused, kõhulihased ja 3,2 km jooks. hetkeseis on kätek. 45 kõhul.28 ja jooks 19 min. Vaja oleks saad u 5 päevaga tulemus kätekad 55, kõhul.36 ja jooks 12-13 min. kas see üldse oleks reaalselt võimalik? ehk mingi toiduaine annaks jaksu juurde või...ma ei kujuta ette, igasugu nippid on teretulnud.

suured tänud ette kes viitsivad vastata.

Mind huvitab, et kui raske ja pikk oled, ning kas oled viimasel ajal jooksmisega tegelenud?

Kas pingutasid kõvasti, kui 19minutit ajaks said?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lükka stimulante alla kofeiini,tauriini,hordiini ja teisi egutavaid ekstrakte + mingi NO+creatiin lisand , aitab kindlasti, aga jah kas on selle hankimine 1x seda väärt...

Tahad et ta südameataki saaks või ;):P ?

P.S. mis se hordiin veel on?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa jooksed 3,2km ajaga 19 min, siis vastupidavus on sul 0. Ainuke asi, mis aitab on endast kõik välja pingutada ja ennast ribadeks joosta. Ehk saad 18 minutiga joostud. Kui tahad harjutada, siis muud polegi kui käi jooksmas, tee kätekõverdusi jne. Jooksu võid teha nt 4km ja rahulikus tempos. Kätekõverdused 45 pealt 55 peale on suht reaalne ära teha, kui harjutad hommikul ja õhtul. Samamoodi kõhukatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab, et kui raske ja pikk oled, ning kas oled viimasel ajal jooksmisega tegelenud?

Kas pingutasid kõvasti, kui 19minutit ajaks said?

Tänan seniseid vastajaid ning olen endiselt positiivselt häälestatud, kuna inimvõimed on piiritud, ju siis peabki kasutama viimsetki jõuraasukest.

Muidu olen tavaline kontorirott. 189 cm ja 73 kx, seega suht kleenuke. aktiivselt mingi spordiga ei tegele, kuid eeldused on head :-). Täna jooksin uuesti, sain 2 min parema aja kuid olin ka vaimselt rohkem ettevalmistatud. <viimane test tuli välk selgest taevast, nimelt peale tööpäeva kell 20 tegin kõik asjad ära, sealt ka tulemused.

arutelu on põnev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×