Jump to content
Lauri443

jalad krampi

Recommended Posts

Tere!

Mure siis selles, et kui vahepeal jooksmas käin siis lähevad jalad alt hüppeliigese juurest krampi. Et millest see tuleneda võib, kas valest jooksutehnikast või on viga jalanõudes?

Lihaskrambid on põhjustatud kas kaltsiumi, magneesiumi või vedelikupuudusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarbi vedelikku rohkem.

Sa mötle,mis ütled enne, eks. Rotteri vastus paistab loogiliselt äige. Vedeliku liigkasutamisega antud ainete kogus aga minuarust hoopis väheneb organismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks eelpool nimetatud kaltsiumi, magneesiumi või vedeliku puudus on ilmselt peamised lihaskrambi põhjused, kuid ei maksa ka alahinnata õigete jooksujalatsite valikut.

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mure siis selles, et kui vahepeal jooksmas käin siis lähevad jalad alt hüppeliigese juurest krampi. Et millest see tuleneda võib, kas valest jooksutehnikast või on viga jalanõudes?

Kui Otteri toodud ained on manustaud...

Siis j2rgmine asi, mida arendada on jooksutehnika. Loomulikkus, l6tvus, rytm... mis ongi k6ige raskemini saavutatavad.

Suvel harjuta paljajalu liival joostes, saad kiiremini k2tte.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalanöud unustage ära, möelge loogiliselt, mis valemiga kurat jalanöu voib jalga krampi ajada? Ullikesed. Kui hüppeliigesed, siss järelikult hüppad kohapeal ja see on vale, jooksta tuleb ja edasi, ise olen näinud inimesi, kes kohapeal hüppavad ja see on töesti valus vaatepilt. Piisab sellest kui teete televiisori lahti ja vaatate, kuidas normaalne inimene jookseb, jama on siis kui ei oska vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks kord läksin kossu mängima sneakersitega. Kui olin pool tundi pelanud, siis tundsin nagu oleksid liivaterad jalatsis. Kontrollisin sokid ja jalatsid üle, aga kõik korras, kuid sama ebamugav tunne jätkus. Kui olin üle tunni mänginud, siis tundsin, et midagi kleepub jalatsis ja mõistsin, et nüüd on küll midagi viltu. Eemaldanud sokid, avastasin enda talla alt verised nahatükid rippumas.

Pidin voodis terve nädala passima, suutmata sammu astuda.

Jalanõudest nii palju, et kui tossud väga vanad, siis materjal on väsinud ja oma elastsuse kaotanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oled sa proovinud joosta pikalt jalanõuga mis kusagilt hõõrub ja jalg koguaeg üritab hõõrumise vältimiseks mingis vales asendis olla. Yikes

Minul on sellist asja juhtunud küll. Kuna raha uute jalatsite jaoks ei raatsinud kulutada, siis asendasin jooksmise rattasõiduga. Jalanõudeks oli Nike Run.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vanasti kiskus sääremarja öösiti une pealt krampi . Siis oli kaks varianti, kas ärkasin ülesse ja vähklesin oma kaks minutit selle valu käes (ei aidanud pöia ette ega taha lükkamine ega mitte miski - tuli oodata kuni see kramp ise üle läheb) või õnne kombel ei äratanud see valu mind ülesse. Mõlemal juhul tuletas selle krambi mulle meelde hommikul see kui selle jala peale astusin. Pool päeva andis tunda.

Ptui ptui ptui !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sul jalg vales/ebaugavas jalanõus tund poolteist ebamugavas pingeasendis on või jala ikka krampi ajada küll.

"Tihti ei pööra tervisesportlased jalatsitele tähelepanu, mis võib kurjasti kätte maksta. Valed või ärakantud jalanõud ei hoia jalga õiges asendis ning ei paku piisa­valt põrutuskaitset. Jooksmise ajal on hetkelised koormused jalale võrdelised ligi kolmekordse keha­kaaluga, mistõttu vale jalanõu puhul on vigastused kerged tule­ma..."

oled sa proovinud joosta pikalt jalanõuga mis kusagilt hõõrub ja jalg koguaeg üritab hõõrumise vältimiseks mingis vales asendis olla. Yikes

Ära lasku ekstreemsustesse. ;) Kirsadega vaevalt mees jookseb, vai nüüdsed mehed papist, et isegi jooksutossud hööruvad meeletult. Jah nii voib küll juhtuda, aga sis tavaliselt lasen ikka jala ära hõõrduda. See oleks ikka halenaljakas vaatepilt , kui mees lonkab joostes, siis juba pigem könnin ja veel parem, jooksen paljajalu. Aga ma arvan, teema algataja on juba vastuse saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×