Jump to content
PaKaalu

Lõuatõmbed lailihasele

Recommended Posts

Uue hooajaga tekkis kohe mure, et ei jõua enam lõutõmbeid teha. Vanasti tegin 10-8x4 pluss 10kilone ketas vöö küljes ilusti ära. Nüüd aga ei jõua enam 6 korda ka teha ilma kettaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uue hooajaga tekkis kohe mure, et ei jõua enam lõutõmbeid teha. Vanasti tegin 10-8x4 pluss 10kilone ketas vöö küljes ilusti ära. Nüüd aga ei jõua enam 6 korda ka teha ilma kettaga.

and? oled end käest lasnud siis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uue hooajaga tekkis kohe mure, et ei jõua enam lõutõmbeid teha. Vanasti tegin 10-8x4 pluss 10kilone ketas vöö küljes ilusti ära. Nüüd aga ei jõua enam 6 korda ka teha ilma kettaga.

No ja mis su mure nagu on ? Pealkiri on et lõuatõmbed lailihasele.Tahad abi kuidas saaks vormi tagasi,et uuesti samapalju tõmmata ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töötle ennast lõuatõmbe plokiga taas vormi! Jõuad pikkamööda keharaskuseni plokil ja sealt liigud edasi. Ning siis hyppad taas rippesse ja teed omi lõuatõmbeid. Küsimust ei olnud teemapostitaja esitanud, kuid mina sain küll aru et tüüp tahab abi kuidas vana vorm kätte saada. Mitte midagi keerulist. Proovige vähe sisukamaid postitusi teha vigisemise asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu eelnevalt ka mainitud, pead selja tõsiselt ette võtma. see kindlasti ei tähenda seda, et ülejäänud keha teisejärguliseks peaks jääma.

tööriistad- harjutustepank alt leiad seljale palju harjutusi

ntx http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/selg/117.html

ja http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/selg/127.html

ja loomulikult: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/selg/140.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad lõuatõmbenumbreid suurendada? tõmba lõuga.

Ma tõmbasin 100tk trennis. Aitas. Ja kuidas veel.

Peale sellist treeningkava tegin ka oma uue lõuatõmberekordi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsiks ka selle kohta, olen mingi 2 kuud teinud lõuatõmbeid nii palju, kui jõuan, kuid arengut pole üldse olnud. Kas peaks negatiivseid tegema ? plokil tuleb raskust küll korralikult juurde, samas ainult mingi 6 tükki jõuan tõmmata, samas kaalu ka mingi 3 kilo tulnud selle ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsiks ka selle kohta, olen mingi 2 kuud teinud lõuatõmbeid nii palju, kui jõuan, kuid arengut pole üldse olnud. Kas peaks negatiivseid tegema ? plokil tuleb raskust küll korralikult juurde, samas ainult mingi 6 tükki jõuan tõmmata, samas kaalu ka mingi 3 kilo tulnud selle ajaga.

Natuke segane jutt... plokil raskust tuleb juurde aga AINULT 6 tükki jõuad tõmmata? No võta siis raskust vähemaks ja tõmba rohkem?

Või võrdled plokitõmmet ja lõuatõmmet?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke segane jutt... plokil raskust tuleb juurde aga AINULT 6 tükki jõuad tõmmata? No võta siis raskust vähemaks ja tõmba rohkem?

Või võrdled plokitõmmet ja lõuatõmmet?

plokki lõuatõmmetega jah. Plokil tuleb raskust juurde, see plokk mis ongi lailihase jaoks, see mida paljud selja taha tõmbavad. Lõuatõmbed ise on siiani 6 juures, mõtlengi, kas teha edasi plokki, või hakata sundima neid lõuakaid, tehes negatiivseid ja kuidagi raskust juurde võttes vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
plokki lõuatõmmetega jah. Plokil tuleb raskust juurde, see plokk mis ongi lailihase jaoks, see mida paljud selja taha tõmbavad. Lõuatõmbed ise on siiani 6 juures, mõtlengi, kas teha edasi plokki, või hakata sundima neid lõuakaid, tehes negatiivseid ja kuidagi raskust juurde võttes vms?

No minumeelest ongi nii et mida väiksem korduste hulk on, seda raskemini juurde tuleb. Ma ei saa aru mis sa sunnid ja mis sa pressid.

Tee lõuatõmmet kasvõi eraldi päeval 100 lõuatõmbeni ja kasvab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lõuatõmmetega on raskusi, kuna näiteks alles alustati taas treeningutega, siis võiks kava ni iseadistada, et enne lõuatõmmete trenni oleks elnenud puhkepäevad. Ja loomulikult esimese harjutusena teha justnimelt lõuatõmbeid, mitte mingisuguseid jõutõmbeid kangiga vms. Et soodustada lõuatõmbe trenni, vaadata, et biitsepts oleks puhanud ja vaim samuti võimalikult ergas. Kui kava koostad endale, siis saad ju eesmärgiks võtta selle justnimelt, et lõuatõmbed edeneks hästi, miskit sellist aluseks võtta siis:

1. suvaline lihasgrupp

2. suvaline lihasgrupp, ilma biitseptsita

3. puhkus

4. puhkus

5. lailihas, enne trenni erguti sisse

6. suvaline lihasgrupp

7. puhkus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ikka selle jaoks teha,et lailihast treenida !

Miskipärast vaata, et enamus teevad seda valesti, st et raskus on liiga suur, pea on ettekallutatud, mõni on kössis kangi all ja siis proovitakse seda endale vastu kukalt tõmmata. Milleks ennast lõhkuda? Parem tehke normaalse tehnikaga rinnale tõmbeid, treenib rohkemaid seljalihaseid. Juba anatoomilselt tundub kahtlane selline kukla taha tõmme, millal on sul reaalselt elus vaja end niimoodi turjaga kuskile üles sikutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miskipärast vaata, et enamus teevad seda valesti, st et raskus on liiga suur, pea on ettekallutatud, mõni on kössis kangi all ja siis proovitakse seda endale vastu kukalt tõmmata. Milleks ennast lõhkuda? Parem tehke normaalse tehnikaga rinnale tõmbeid, treenib rohkemaid seljalihaseid. Juba anatoomilselt tundub kahtlane selline kukla taha tõmme, millal on sul reaalselt elus vaja end niimoodi turjaga kuskile üles sikutada?

Või siis teha 'normaalse' tehnikaga kukla taha tõmbeid, treenib veel "rohkemaid" seljalihaseid?

Või kas valikus on ainult:

1) Vigase tehnika ja liiga suurte raskustega kuklataha tõmme kössis seljaga

2) Normaalse tehnikaga rinnale tõmme

Lai pealthaare, sõrmed nagu konksud ja selg sirge, pole ju siin keerulist midagi! :)

Aga jah, mina isiklikult teen pealthaardega lõuatõmbeid ploki asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis kellelegi sobib ...mulle kukla taha tõmbed ei istu, kuna on väga ebamugav teha. Ja mulle tundub, et see ei sobi ka paljudele, kes seda teha ÜRITAVAD.. kuna tehnika läheb lõpus ikka nii vigaseks, et valus on vaadata...

Kindlasti ei ole kukla taha tõmbamine asendamatu harjutus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kindlasti oled sina üks nendest, kes selle harjutuse õige tehnikaga hakkama ei saa. Minule isklikult väga meeldib see harjutus ja tehnika ka raske pole, tunnetan selle harjutusega lailihast kõige paremini. Teine variant on lõuatõmbeid laia haardega teha ja ega selle harjutuse tehnika eelmisest ei erine. Ei saa tõesti aru mis seal rasket on ja kuidas sa üldse saad öelda, et see paljudele ei sobi, oled neilt küsinud või? Kui näed kedagi viletsa tehnikaga harjutust sooritamas mine ja aita mitte ära targuta, kui endale see harjutus ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine variant on lõuatõmbeid laia haardega teha ja ega selle harjutuse tehnika eelmisest ei erine. Ei saa tõesti aru mis seal rasket on ja kuidas sa üldse saad öelda, et see paljudele ei sobi, oled neilt küsinud või

Loll on loll.

Las mõni kompetentne treener näitab sulle, kuidas teha plokitõmbeid rinnale - ja kuidas kukla taha.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära seleta nii palju, sulle tundub ebamugavana see harjutus - ära tee siis. Aga see, et sa räägid, et paljudele see ei sobi on vale. Minule näiteks sobib ja ma kirjutasin, et mina saan selle harjutuse õige sooritamisega väga hästi hakkama. Kes see loll siis hoopis on ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära seleta nii palju, sulle tundub ebamugavana see harjutus - ära tee siis. Aga see, et sa räägid, et paljudele see ei sobi on vale. Minule näiteks sobib ja ma kirjutasin, et mina saan selle harjutuse õige sooritamisega väga hästi hakkama. Kes see loll siis hoopis on ???

Kui Sa ennast paljudeks pead siis on loll küll väga hästi äratuntav!?

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×