Jump to content
Ott Kiivikas

OTSE - Classic BB World Championship Madrid 2009 11-14.12.

Recommended Posts

Tänud operatiivse info eest, olen ka ise päev otsa netist eemal, kui võimalik saatke sms -peale võistlust, siis tean kuidas teil läks.

Mul on täna Aunaste saate lindistused päev otsa eks ma seal istun siis pöidlad pihus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulime just hommikusöögilt. Selline tore rahulik seltskond oli koos ning toiduvalik oli ka päris hea. Põhiliselt sõime puuvilja ning osa rahvast sõi ka riisi ning sinki. Avastasin ka, et osa rahvast oli öösel juurde tulnud ja praegu on minu kategoorias kevadine euroopa esikolmik. Need mehed mudugi tulid kõige säravamate medalite järgi ning neil on ka päris palju kogemusi. Eks paistab, mis meil sinna lavale õhtuks kohale tuleb :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, see netiühendus siin paneb täiega ajudesse! Üritan vahelduva eduga pilte üles panna, aga ei puuksugi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis fotograaf ka kohal. Hetkel naised näitavad enda paremaid külgi hr. Otsusele.

Ootan huviga Vähi ja Mikku lavale. Kui te lives miskit hästi ei näe (vaja korrigeerimist), võin sellele tüübile siin samas valinoomituse teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõlemad eestlased vähemalt poolfinaali said. Mõlemad olid väga head.....loodame parimat, kuigi vastased on ka kodutööd teinud hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Mul ei ole praegu und(arusaadav) ja tekkis mõte, et äkki oli päeval hotelli võrk üle koormatud. Praegu on kiirus suhteliselt hea ning panen siis kiiresti uued pildid üles kui võimalik. Eile oli raske lahing ning ega tänagi kergem ei ole. Minu kategooriast jäi välja selle aasta euroopa meister! Samuti jäi finaalist välja näiteks +180 cm kategooriast see mees, kes kevadel Taavi Kooviti järel teiseks tuli. Tase läheb järjest tugevamaks! Mikk oli tubli ja mees praegu nohiseb ja magab rahulikult. Meil oli eile abis ka Sten Tuudak, kes õpib Madridis ja tuli eestlastele appi pildistama. Finaaliks on Mikul ja Stenil mõlemal kaamerad ja teeme nii palju pildimaterjali kui võimalik! Mul on endale tehtud ka üks kingitus- nimelt ei ole ma siiani harjutanud oma uut(!!!) vabakava ja iseendaga leppisin kokku, et kui mingi ime läbi peaksin finaali saama, siis teen finaali hommikul täiesti uue vabakava. Ka uus lugu on mul vabakava jaoks organiseerijatele juba esitatud: Vangelis: Chariots of fire. Otsuse-taat kiitis selle vana 80-date loo heaks ning seekord tuleb laval vibulaskjat, odaviskajat jne. Ideed on olemas, et sellest suurest massist eristuda...mul ju kunstniku eriharidus, kes veel ei teadnud. Ok, hakkan pilte üles panema!

post-50-1260677497_thumb.jpg Eelfinaali hommikul hotellis. Otsuse-taat pildistas ja kiitis vormi heaks :lol:

post-50-1260677525_thumb.jpg Seekord on selg oluliselt paremas ja teravamas vormis kui tavaliselt!

post-50-1260677553_thumb.jpg Tegelikult ei tulnud me Hispaaniasse mitte lennukiga, vaid minu autoga! Kes ei tea, siis mul on Eestis samasugune Land Rover (Sama aasta ja sama värv :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel mõned pildid enne ürituse algust:

post-50-1260678418_thumb.jpg

post-50-1260678448_thumb.jpg

post-50-1260678484_thumb.jpg

post-50-1260678571_thumb.jpg See mees teatas mulle eile esimesena, et ma olen finaali pääsenud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin just teise kaamera pildid arvutisse lugema ja nüüd kirjutan veel paari sõnaga võistlustest. Organiseerimine on olnud päris hea, aga võistlejate tarvis on suure maja peale ainult 1 WC ning pesemisvõimalusi ei olnud spordihoones üldse. Õnneks oleme juba piisavalt kogenud, et selliste asjadega arvestada. Kui mul meeles on, siis paari tunni pärast teen pildid ka kulturistide võistluseelsest toidulauast- värske tomat, keedetud munad, keedetud maitsestamata kanafilee jne. See teema on paljudel fitness.ee tegelastel siiani segadust tekitanud, et kas tõesti ainult selliseid asju süüakse? Nii see täpselt on! :lol:

Soomlaste esinumber finaali kahjuks ei pääsenud ja kuigi tal olid viimasel kohalikul võistlusel tehtud lootustandvad terava vormiga pildid, sellist vormi me eile kahjuks ei näinud. Ilmselt puudusid pika hooaja kogemused, mis nüüd alt vedasid. Sellisel tasemel võistlusteks on vaja palju kogemusi ja kannatust. Ok, Steni tehtud pildid on kohe väiksemad ja nüüd saan jätkata piltide lisamisega! Kui siin päeval vaikne on, siis ilmselt jälle ei ole netti :lol:

Muidu oleme kõigeks valmis! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd panime ka teise kaamera tööle ja mõned pildid lavatagusest elust.

post-50-1260679482_thumb.jpg

post-50-1260679534_thumb.jpg

post-50-1260679590_thumb.jpg

post-50-1260679662_thumb.jpg

post-50-1260679695_thumb.jpg Küsimus: Mis on pildil? Vastus: Indrek Otsus, kes liigub kiiresti nagu välk :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi toon välja sellise pildi:

post-50-1260680636_thumb.jpg

Korea võistleja valmistub lahinguks. Huvitav oli jälgida, et selline rahulik mees tegi lava taga soojenduste ajal sellist häält nagu keegi tapaks siga mingi väikese noa või kahvliga. Muidu tore mees :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahate ikka võistluspilte ka vaadata? Hea küll, paneme üles :lol:

post-50-1260681784_thumb.jpg Üks naiste vabakavadest...sisuliselt sportvõimlemine.

post-50-1260681820_thumb.jpg Naised

post-50-1260681856_thumb.jpg Kohtunikud hindavad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

CLASSIC BODYBUILDING -175 CM:

post-50-1260682972_thumb.jpg

Selle pildi toon eriliselt esile. Minust kahele poole jäid kaks hispaanlast, kes olid nii ülbed, et siiamaani tige nende peale. Ikka vaja kodupubliku ees kõvatada ja siis jõmmid konkreetselt lükkasid mind küünarnukkidega taha. Nii palju ma ennast tunnen, et kui ma äkki tigedaks lähen, siis võin lolluseid teha. Meie kategoorias oli terve hunnik kohalikke ja ainult üks pääses finaali. Loodan, et ka sellele ühele näitan koha kätte. Krdi ülbikud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×