Jump to content
Ott Kiivikas

OTSE - Classic BB World Championship Madrid 2009 11-14.12.

Recommended Posts

Eile näitasid numbrid 83,6kg. Kui mind mõõdetakse 177cm nagu Poolas siis pean kaaluma 83kg. Ennem Poola võistlusi kodus, kui sool ei olnud veel väljas oli madalaim kaal 82,8kg. Vahepealsega liha ära ei ole kadunud ja üritan sama hea välja näha. Jube kui pikaks ikka seekord dieet veninud on ;) . Ahvatluseks toodi eile 6kg piparkooki :P, jube.

Ära hoia ennast tagasi! Mees peab sööma! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igas sadamas on vähemalt üks eestlane!!!!

Väga suure üllatusena võttis minuga paar päeva tagasi ühendust selline mees nagu Sten Tuudak ja teatas, et ta õpib Madridis ja kas ta saab kuidagi Eesti koondist klassikalise kulturismi MM-il abistada? Arvestades, et meie Mikuga oleme laval ning Indrek on ilmselt kohtunik, siis ei oleks ju olnud kedagi, kes tervet võistlust jäädvustaks fotokaamerasse. Kindlasti oleks Stenist palju abi kui me saaksime ta fotograafiks ning tuleks palju head materjali nendelt võistlustelt. Siinkohal juhin ka tähelepanu, et facebookiga on liitunud juba ka Ott Kiivikas, Arnold Tokko, Argo Ader, Marek Kalmus, Kirp, Fitness.ee, IFBB Estonia ja paljud teised!!! Lisaks väga palju rahvusvahelisi tegijaid!

Sten Tuudaki kohta leiate kindlasti materjali fitness.ee arhiivist. Tegemist on endise Eesti meistriga kulturismis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hispaania koondise koosseis täpsemalt

post-22-1259661678_thumb.jpg

Need nimed ei ütle kahjuks midagi, aga kindel, et hispaanlased loodavad kodusele võistlusel oma parimad mehed välja panna. Ootan huviga järgmist nädalavahetust ja ise ka mütsiga lööma ei lähe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valmistun.

Seda harjutust teen hetkel iga päev, aga umbes 5 minutit väga väikeste vahedega reie pealmisele ning 5 minutit väga väikeste vahedega reie tagumisele osale. Nii ta vaikselt areneb. Jalad on MM-il kindlasti üks minu trumpidest :)

post-50-1259748752_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valmistun.

Seda harjutust teen hetkel iga päev, aga umbes 5 minutit väga väikeste vahedega reie pealmisele ning 5 minutit väga väikeste vahedega reie tagumisele osale. Nii ta vaikselt areneb. Jalad on MM-il kindlasti üks minu trumpidest :lol:

post-50-1259748752_thumb.jpg

Triibutab, triibutab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänased, 04.detsembri 2009 õhtused pildid.

Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlusteni aega 1 nädal.

Pikkus: 175 cm

Kaal: 79,5 kg

Pildistatud Tartu Fittest jõusaalis.

Toidulisanditest: FAST Green Tea, Burner, Omega3, UNIVERSAL Ripped fast, N1T, fat burner for woman(oluliselt paremad kui meeste rasvapõletajad!), lisaks erinevaid multivitamiine.

Täna oli kokku 4 trenni: Hommikul kl 07:30 Bodypump, päeval kl 14:00 käisin jooksmas umbes 30 minutit, 17:30-19:15 jõusaal(universaaltreening- kõik lihased suuruse järjekorras baasharjutustega ning vahelduseks eriharjutusi), 19:30-20:35 bodypump. Lõpetuseks saun. Nüüd lähen ööklubisse :lol:

Pidasin oluliseks täna välja tuua ka oma treeningute mahu ja intensiivsuse. Midagi ei tule niisama tablette krõbistades. Minu dieet algas augustis ja lõppeb sellel aastal loodetavasti 14.detsembril. Ei oskagi öelda, mis saab järgmisest hooajast. Elame näeme.

Vaadake pilte ja sööge sardelli ja tundke elust rõõmu :lol:

post-50-1259958103_thumb.jpg Vabaseis on hetkel võimsam natuke. See on ka üks minu trumpidest, millega loodan kohe esimesel päeval MM-il lõigata. Küljelt poosid on paremaks läinud, aga peab veel kõvasti harjutama.

post-50-1259958135_thumb.jpg Triibutab küll, aga võiks natuke parem olla.

post-50-1259958176_thumb.jpg Selga olen hakanud treenima tõsisemalt. Uuesti olen oma treeningutesse lisanud bulloveri suure hantliga, lisaks erinevaid tõmbeid ja venitusi.

post-50-1259958208_thumb.jpg Lopsakam kui varem. Nüüd on ka jalad külje pealt teravamaks läinud, kannikas lõikab ka triipe.

post-50-1259958236_thumb.jpg Natuke võiks veel teravust olla. Muidugi oleks head kaamerat vaja läinud.

post-50-1259958259_thumb.jpg Kõhul ei ole nagu midagi võrrelda- see mul võistlusteks ikka selline.

post-50-1259958285_thumb.jpg Päris võimas. Ise olen rahul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänased, 04.detsembri 2009 õhtused pildid.

Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlusteni aega 1 nädal.

Pikkus: 175 cm

Kaal: 79,5 kg

Pildistatud Tartu Fittest jõusaalis.

Toidulisanditest: FAST Green Tea, Burner, Omega3, UNIVERSAL Ripped fast, N1T, fat burner for woman(oluliselt paremad kui meeste rasvapõletajad!), lisaks erinevaid multivitamiine.

Täna oli kokku 4 trenni: Hommikul kl 07:30 Bodypump, päeval kl 14:00 käisin jooksmas umbes 30 minutit, 17:30-19:15 jõusaal(universaaltreening- kõik lihased suuruse järjekorras baasharjutustega ning vahelduseks eriharjutusi), 19:30-20:35 bodypump. Lõpetuseks saun. Nüüd lähen ööklubisse :lol:

Pidasin oluliseks täna välja tuua ka oma treeningute mahu ja intensiivsuse. Midagi ei tule niisama tablette krõbistades. Minu dieet algas augustis ja lõppeb sellel aastal loodetavasti 14.detsembril. Ei oskagi öelda, mis saab järgmisest hooajast. Elame näeme.

Vaadake pilte ja sööge sardelli ja tundke elust rõõmu :D

post-50-1259958103_thumb.jpg Vabaseis on hetkel võimsam natuke. See on ka üks minu trumpidest, millega loodan kohe esimesel päeval MM-il lõigata. Küljelt poosid on paremaks läinud, aga peab veel kõvasti harjutama.

post-50-1259958135_thumb.jpg Triibutab küll, aga võiks natuke parem olla.

post-50-1259958176_thumb.jpg Selga olen hakanud treenima tõsisemalt. Uuesti olen oma treeningutesse lisanud bulloveri suure hantliga, lisaks erinevaid tõmbeid ja venitusi.

post-50-1259958208_thumb.jpg Lopsakam kui varem. Nüüd on ka jalad külje pealt teravamaks läinud, kannikas lõikab ka triipe.

post-50-1259958236_thumb.jpg Natuke võiks veel teravust olla. Muidugi oleks head kaamerat vaja läinud.

post-50-1259958259_thumb.jpg Kõhul ei ole nagu midagi võrrelda- see mul võistlusteks ikka selline.

post-50-1259958285_thumb.jpg Päris võimas. Ise olen rahul :lol:

Tänud ilusa suure ja punase nime eest :lol:

Aga vorm on sul tõesti supper ja ootan huviga seda võitlust-kergelt siin ei saa keegi miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et see on natuke rohkem kui kohaliku konnatiigi kõige väiksema konna vorm. Võin ju ennast ka 100 kiloseks rasvapalliks süüa ja Eesti lavalaudadel mõnele hullule muljet avaldada, aga selliseks kuivikuks ajamine on palju raskem, aga huvitavam. Mütsiga lööma ei lähe ning loodan, et ka Mikk paugutab korralikult nendel võistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm on super jube praegu, kadedaks teeb :lol:

Miks kadedaks? Mina küll kellegi peale kade ei ole :lol::lol:

Usun, et need tänased pildid ja kaalunumbrid on heaks vahelduseks sellele üksteise materdamisele, mis viimased päevad on toimunud. Enda toitumise ja treeningute suhtes olen väga kriitiline, aga kui vorm tuleb, siis selline suhtumine töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm tundub küll WOW :lol:

Jah, mingit jama ei oleks hakanud üles panema :lol:

Ma nüüd club Maasikasse :D

Tagasi varahommikul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, mingit jama ei oleks hakanud üles panema :lol:

Ma nüüd club Maasikasse :D

Tagasi varahommikul :lol:

Seal club Maasikas harjutad tantsulaval vabakava? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal club Maasikas harjutad tantsulaval vabakava? :lol:

Seal oli täna öösel veel üks mees viimasest Eesti MV esikuuikust tantsu harjutamas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jube lausa palju sa vähk suudad treenida ja seda eriti veel dieedil olles! Ma viskaks küll päeva lõpuks pildi tasku :lol:

Harjumise asi. Ega ma iga päev nii palju ei pauguta, aga teinekord on palju energiat ning siis ma ennast tagasi ei hoia. Sellel teemal oleme koondislastega arutanud ja kui mulle nii intensiivne treening sobib, siis öeldi, et anna minna! Loomulikult on ka minul olnud perioode, kus tunnen, et enam ei jõua, aga peab. Selline loll enesepiitsutamine lolli järjepidevusega. Täna teen vist kergema päeva ja ainult stepperit ja jõusaali, sest ma olen täna väga vähe maganud ja praegu juba Fitshopis tööl kella 16:00-ni. Ma võin õhtuks päris väsinud olla, aga trenni peab ikka ära tegema. Juba nädala pärast samal ajal olen Hispaanias võistluslaval. Mulle sobib kui treenin intensiivselt viimase päevani, et pause sisse ei jääks. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänased, 04.detsembri 2009 õhtused pildid.

Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlusteni aega 1 nädal.

Pikkus: 175 cm

Kaal: 79,5 kg

Pildistatud Tartu Fittest jõusaalis.

Toidulisanditest: FAST Green Tea, Burner, Omega3, UNIVERSAL Ripped fast, N1T, fat burner for woman(oluliselt paremad kui meeste rasvapõletajad!), lisaks erinevaid multivitamiine.

Täna oli kokku 4 trenni: Hommikul kl 07:30 Bodypump, päeval kl 14:00 käisin jooksmas umbes 30 minutit, 17:30-19:15 jõusaal(universaaltreening- kõik lihased suuruse järjekorras baasharjutustega ning vahelduseks eriharjutusi), 19:30-20:35 bodypump. Lõpetuseks saun. Nüüd lähen ööklubisse :lol:

Pidasin oluliseks täna välja tuua ka oma treeningute mahu ja intensiivsuse. Midagi ei tule niisama tablette krõbistades. Minu dieet algas augustis ja lõppeb sellel aastal loodetavasti 14.detsembril. Ei oskagi öelda, mis saab järgmisest hooajast. Elame näeme.

Vaadake pilte ja sööge sardelli ja tundke elust rõõmu :D

post-50-1259958103_thumb.jpg Vabaseis on hetkel võimsam natuke. See on ka üks minu trumpidest, millega loodan kohe esimesel päeval MM-il lõigata. Küljelt poosid on paremaks läinud, aga peab veel kõvasti harjutama.

post-50-1259958135_thumb.jpg Triibutab küll, aga võiks natuke parem olla.

post-50-1259958176_thumb.jpg Selga olen hakanud treenima tõsisemalt. Uuesti olen oma treeningutesse lisanud bulloveri suure hantliga, lisaks erinevaid tõmbeid ja venitusi.

post-50-1259958208_thumb.jpg Lopsakam kui varem. Nüüd on ka jalad külje pealt teravamaks läinud, kannikas lõikab ka triipe.

post-50-1259958236_thumb.jpg Natuke võiks veel teravust olla. Muidugi oleks head kaamerat vaja läinud.

post-50-1259958259_thumb.jpg Kõhul ei ole nagu midagi võrrelda- see mul võistlusteks ikka selline.

post-50-1259958285_thumb.jpg Päris võimas. Ise olen rahul :lol:

Kurat niimoodi triibutab, et valus on vaadata :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat niimoodi triibutab, et valus on vaadata :lol:

Üldiselt võin kinnitada, et täna hommikuks oli pilt oluliselt parem. Peale eilset pildistamist ei olnud ma midagi söönud ega joonud ja olin veel kella 03:00-ni ööklubis. Magasin mingi 4 tundi ja higistasin veel. Täna oli kaal 78, 5 kg, ehk võistluskaal ning sellist teravust ei ole mul tõesti kunagi olnud. Täna-homme lasen veel korraks kaalu uuesti 80-81 kg, et siis uuel nädalal õigeks ajaks kaalus olla ja Hispaanias kõva lahing anda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Looks really good, Imre! :lol:

Team Germany will be..

Murat Demir

Peter Hoppe

Adis Krupic

Thomas Schnelldorfer

Thank you AnneP!

Right now there is really best shape in my life :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Imre - vorm on super ja mis põhiline ei ole lopsakust kaotanud - proovi just seda hoida ilma teravust kaotamata, siis on ka tulemus hea.

Kohtusin eile Mikuga ja vaatasime tema vormi ka üle, hommikune kaal 82,9kg ja pilt oli selline

post-22-1260089915_thumb.jpg

post-22-1260090023_thumb.jpg

post-22-1260090037_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×