Jump to content
Ott Kiivikas

OTSE - Classic BB World Championship Madrid 2009 11-14.12.

Recommended Posts

Klassikalise kulturismi MM toimub Hispaanias,Madridis 11-14 detsember . Selle teema alla korjaks nagu tavaks on saanud nii eelinfo kui ka võistluste otsereportaazi.

Eestit esindavad:

Imre Vähi -175cm

Mikk Raudsepp -180cm

Indrek Otsus - delegaat/kohtunik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaanlasi kui korraldajaid on igas kategoorias 2 meest

Equipo mundial classic Madrid. 11-14/12/09

Jordi Gurt - CATALUÑA ACEPTADO

David Gutiérrez- ANDALUCÍA ACEPTADO

José Navas- BALEARES ACEPTADO CONFIRMAD O

Javier Gutiérrez- BALEARES ACEPTADO

Sergi Mitjavila- CATALUÑA ACEPTADO

David Boix- VALENCIA ACEPTADO CONFIRMAD O

Diego Gette- ANDALUCÍA ACEPTADO

Abdil Barini- ANDALUCÍA ACEPTADO CONFIRMAD O

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, spekuleerida on raske. Ise lähen ikka täispangale ja püüan teha parima vormi sellel aastal, aga kõik sõltub ju konkurentsist ja sellest, mida näevad kohtunikud. Mul on võrreldes päris algajatega vähemalt see eelis, et olen viimased 3 suurvõistlust finaalis olnud ja nägu on tuttav. Kui näiteks 10 meest peaksid olema kõik väga heas ja ühtlases vormis, siis loevad kindlasti kogemused. Elame-näeme. Samas kui Mikk peaks olema samas heas vormis nagu viimase MM-i esimesel päeval, siis ennustan, et ta võib isegi finaali pääseda. Olen selles 50% kindel ja selliseks asjaks peab valmis olema.

Ok, ma hakkan trenni minema...tööd on veel palju ja ma tahan spetsiaalselt nende võistluste jaoks uue vabakava selgeks õppida. Viimase kavaga Eesti MV-l ei ole ma üldse rahul. Lihtsalt muusika järgi poseerimine ei ole paraku klassikalise vabakava trump. Rohkem oleks vaja klassikaliseid poose, mis ei ole kohustuslikud poosid ja rohkem emotsionaalsust ning korralik klassikaline muusika. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes, et ma võiks varsti Hispaania poole liikuma hakata ;)

post-50-1259269268_thumb.jpg

Ma ei tea missugused sinu nn. vastased on aga pilt on küll super minumeelest.

Mida kaalu numbrid näitavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea missugused sinu nn. vastased on aga pilt on küll super minumeelest.

Mida kaalu numbrid näitavad?

On küll, aga olge mureta, see läheb veel paremaks. Pane 100ga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea missugused sinu nn. vastased on aga pilt on küll super minumeelest.

Mida kaalu numbrid näitavad?

Kaal täna hommikul kl 06:00 oli 79 täpselt, aga mul algab kl 07:30 tänane esimene bodypump ning siis näen ka ilmselt väiksema kaalu ära. Seekord tahaks saada teravuse maksimaalseks ja pean oma jõusaalitreeningutes mõned uued momendid sisse tooma. Kaal võiks kujuneda 76-77 kg, siis oleks ilmselt triibumeri, aga kindlasti ei tohi enam millimeetritki massist kaotada. Kui väga kuivaks läheb, siis lasen nädalavahetusel natuke järgi. Täppisteadus ja suhteliselt palju kogemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrdluseks viimaste Põhjamaade meistrivõistluste pildid Norrast, kus olin laval ilmselt 83-84 kg ning teravusest ei olnud eriti palju alles. Lihtsalt sai proovitud, kas ma suuremana paremaks lähen. Ei lähe, pisikene kuivik Vähk on ikka parem ;)

post-50-1259296893_thumb.jpg

post-50-1259296916_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja et keegi ei hakkaks jälle mingisugust medalijuttu ajama, võrdluseks soomlaste parim sportlane, kes tuleb ilmselt minu pikkuse kategooriasse. See on ainult üks näidismees minu katis, aga selliseid tuleb kokku ilmselt 20-30 üle maailma! Kellelegi midagi ei kingita ja tuleb tasavägine võistlus kus loevad vorm, vastupidavus ja kogemused ;)

post-50-1259297372_thumb.jpg

post-50-1259297388_thumb.jpg

post-50-1259297404_thumb.jpg

post-50-1259297417_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja et keegi ei hakkaks jälle mingisugust medalijuttu ajama, võrdluseks soomlaste parim sportlane, kes tuleb ilmselt minu pikkuse kategooriasse. See on ainult üks näidismees minu katis, aga selliseid tuleb kokku ilmselt 20-30 üle maailma! Kellelegi midagi ei kingita ja tuleb tasavägine võistlus kus loevad vorm, vastupidavus ja kogemused ;)

post-50-1259297372_thumb.jpg

post-50-1259297388_thumb.jpg

post-50-1259297404_thumb.jpg

post-50-1259297417_thumb.jpg

NO SEE SOMM ON OMALE KORRALIKUD KARGUD SAANUD KAHE VIIMASE AASTAGA. 2007 PÕHJAMAADEL OLI MEES IKKA TEISEST PUUST VEEL.

(oh mind õnnetut , kuhu ma olen oma nina toppinud, andekate ja gen imemeeste maailma. paras mulle lollile, et olen seal kus omadega olen. :P )

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NO SEE SOMM ON OMALE KORRALIKUD KARGUD SAANUD KAHE VIIMASE AASTAGA. 2007 PÕHJAMAADEL OLI MEES IKKA TEISEST PUUST VEEL.

(oh mind õnnetut , kuhu ma olen oma nina toppinud, andekate ja gen imemeeste maailma. paras mulle lollile, et olen seal kus omadega olen. :P )

Jah, olen sinuga nõus, et Peter on teinud päris imelise arengu paari aastaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile näitasid numbrid 83,6kg. Kui mind mõõdetakse 177cm nagu Poolas siis pean kaaluma 83kg. Ennem Poola võistlusi kodus, kui sool ei olnud veel väljas oli madalaim kaal 82,8kg. Vahepealsega liha ära ei ole kadunud ja üritan sama hea välja näha. Jube kui pikaks ikka seekord dieet veninud on ;) . Ahvatluseks toodi eile 6kg piparkooki :P, jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile näitasid numbrid 83,6kg. Kui mind mõõdetakse 177cm nagu Poolas siis pean kaaluma 83kg. Ennem Poola võistlusi kodus, kui sool ei olnud veel väljas oli madalaim kaal 82,8kg. Vahepealsega liha ära ei ole kadunud ja üritan sama hea välja näha. Jube kui pikaks ikka seekord dieet veninud on ;) . Ahvatluseks toodi eile 6kg piparkooki :P, jube.

Mikk ole hea mees ja pane kirja kolme päeva toit - et saaksime vahepealsed kalorinumbrid, siis teame paremini kuidas täpselt edasi liikuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×