Jump to content
Annika Pärtel

WFF ja WBBF amatööride maailmameistrivõistlused Tallinnas

Recommended Posts

Viimastel piltidel on tegemist Türgi kulturistiga. Väga suur respect! Kui pikad püksid jalas olid, poleks elusees arvanud, et ühte jalga pole. Laval poseeris nagu ikka kulturistid, millegipoolest alla ei jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nalja sai, organiseerimine nagu ikka vene moodi, tyypilised venelased.

mehed olid rõvedad, koledad, tagumikud punnis, plaastreid täis, seljad mädanesid, vormis vesised.

aga naisi oli hea vaadata, välja arvatud viimased jurakad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh mul ei ole sõnu :huh:

Väga kaootiline üritus minu meelest, korraldus kesine.

Esinemismuusikat ei suudetud ikka kuidagi esinejaga kokku viia. Ja siis õhtujuht ütles veel, et pole midagi, et tantsi selle muusika järgi mis tuleb.

Mis mõtte nagu???

Ja no see, et üritus oli Vene keeles. Üritus toimus ju Eestis, ok oli rahvusvaheline, siis oleks võinud olla Inglise keeles,nii et enamik oleks aru saanud :)

Aga noh 75-e eek'i eest sai show'd küll.

Vähemalt olid väga ilusad ja väga korraliku vormiga naised :P

Kuidas rahvaga lood oli ? Oli saal täis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spetsiaalselt Andrus Jürgensonile, kes palus peale võistlust, et ma kindlasti talle laste-noorte fitnesside pilte saadaks:

post-2073-1258842804_thumb.jpg

post-2073-1258842808_thumb.jpg

post-2073-1258842812_thumb.jpg

post-2073-1258842816_thumb.jpg

post-2073-1258842821_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis koha Dimka sai? ja kas nr 94 on aleksandr aleksejev?

Raudpats oli 3-s omas kaalus ja 94 oli abs võitja venemaalt. Nime ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spetsiaalselt Andrus Jürgensonile, kes palus peale võistlust, et ma kindlasti talle laste-noorte fitnesside pilte saadaks:

post-2073-1258842804_thumb.jpg

post-2073-1258842808_thumb.jpg

post-2073-1258842812_thumb.jpg

post-2073-1258842816_thumb.jpg

post-2073-1258842821_thumb.jpg

No on teil ka naljad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka juhtub, te mehed katsuge ise tissi poseerides kopsuka alla peita, vaadake kas õnnestub :huh: Teil ju ainult 1 asi vaja katta, naistel...hmmm...3...?

No see tiss on väiksem kui mul. Mis tast ikka peita:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see tiss on väiksem kui mul. Mis tast ikka peita:-)

Vaata osades kultuurides loetakse naise pahkluid 22rmiselt seksikateks ja reeglina neid varjatakse riietega. :huh:

Meil siin, kui sa seda veel ei ole t2hele pannud, loetakse naise rindu erutavateks ja seksikateks ja reeglina seda varjatakse riietega.

Rind on rind... M6nele meeldib v2ike, m6nele meeldib suur...Maitseasi :) ...ja naise rind ei ole mitte kunagi...olenemata tema suurusest, nagu mehe rind. Sa v6id seal keksida oma rinnaga palju tahad, naissoole sa ikka j2rele selles osas ei j6ua. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata osades kultuurides loetakse naise pahkluid 22rmiselt seksikateks ja reeglina neid varjatakse riietega. :huh:

Meil siin, kui sa seda veel ei ole t2hele pannud, loetakse naise rindu erutavateks ja seksikateks ja reeglina seda varjatakse riietega.

Rind on rind... M6nele meeldib v2ike, m6nele meeldib suur...Maitseasi :) ...ja naise rind ei ole mitte kunagi...olenemata tema suurusest, nagu mehe rind. Sa v6id seal keksida oma rinnaga palju tahad, naissoole sa ikka j2rele selles osas ei j6ua. :P

Jälle läksid hulluks või? Sinu puhul vist tundub see siin tavaline olevat. Reaalses elus oled Sa palju normaalsem:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka juhtub, te mehed katsuge ise tissi poseerides kopsuka alla peita, vaadake kas õnnestub :huh: Teil ju ainult 1 asi vaja katta, naistel...hmmm...3...?

Ei ole meie käskinud neid peita....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea kui need mehed on seal "proffid", siis nii mõnigi Eesti mv naturaalne kulturist on nende kõrval lausa Mr. O..... :huh:

Samas on hea, et Annika sealt reportaazi tegi, nüüd peaks igal ühel olma selge, mis vahe võib taseme osas eri liigadel olla ja kui lihtne võib olla mõnes liigas maailmameistriks tulla.

Huvitav on see, et kui Bonsuna oleks seal võistelnud, siis oleks ka tõenäoliselt ära võitnud - kuid miks ta seal võistelda ei saanud kui sama liiga "proff" Shevtsov samas laval oli?

Aga jah tase on ikka alla igasugust arvestust.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kui need mehed on seal "proffid", siis nii mõnigi Eesti mv naturaalne kulturist on nende kõrval lausa Mr. O..... :huh:

Samas on hea, et Annika sealt reportaazi tegi, nüüd peaks igal ühel olma selge, mis vahe võib taseme osas eri liigadel olla ja kui lihtne võib olla mõnes liigas maailmameistriks tulla.

Huvitav on see, et kui Bonsuna oleks seal võistelnud, siis oleks ka tõenäoliselt ära võitnud - kuid miks ta seal võistelda ei saanud kui sama liiga "proff" Shevtsov samas laval oli?

Aga jah tase on ikka alla igasugust arvestust.... :P

Näha oli, et pro litsentsi omavatest meestest olid Tallinnas laval veteranid ja üks kergema kati mees kes nägi enam vähem välja. Mida Sevtsov seal tegi ei oska kommida, võistlema ta ei pidanud kuna tegelevat ürituse korraldamisega. Taset ei olnud tõesti, ei amatööride ega ka nende mõne prode seas. Mehed olid nagu peale jõulunuuma lavale tulnud. Pisut kehva maigu jättis see liigast tõesti. Niipalju kui mina seal olen enne osalenud on ka tase olnud OK.(loomulikult kaugeltki mitte võrreldav IFBB pro tasemega :) , aga siiski) Kuna auhinnarahasid ei olnud siis kolle kohal ka polnud. (ametlikult prode medaleid ei jagatud sel aastal, kohalolijad said mingid masumedalid, sokolaadist ma pakun :P ) Paar nn proffi kes mingil põhjusel kohale olid tulnud lasti siiski lavale. Üldiselt on selles liigas nii, et oled sa pro või amatöör, soovi korral võid võistelda mõlemate MM-il. Elab-näeb mis järgmisel aastal saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle läksid hulluks või? Sinu puhul vist tundub see siin tavaline olevat. Reaalses elus oled Sa palju normaalsem:-)

Ah, et kohe nii hull nali? :huh: ..no vabandust.

Sa vast paned siin kraadi juurde :P

...nii skisofreeninile ma nyyd ka ei ole.

No see tiss on väiksem kui mul. Mis tast ikka peita:-)

ega jah... m6ned mehed v6iksid siis pykste kandmise ka l6petada.

Kas see nali oli parem? :)

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega jah... m6ned mehed v6iksid siis pykste kandmise ka l6petada.

Kas see nali oli parem? :huh:

Kui püksis midaga ei ole, siis minugi pärast:-). Sa tõmbad ennast ikka väga pikalt käima............ ja vist ei saagi rahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin pilte... Mis siin salata, sellel aastal oli võistluste tase erakordselt nõrk. Kui Kalmus oleks sellele üritusele tulnud, siis oleks ülivõimsalt absoluudi kinni pannud :huh: Kui nüüd natuke spekuleerida, siis oleks ilmselt enamus 03. oktoobril Eesti MV-l võistelnud rahvast tulnud maailma esikolmikusse erinevates kaalu- ja vanusekategooriates. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×