Jump to content
x900zwi002

sinu unistuste keha

Recommended Posts

2000.preview.jpg

Minu tagumikuiidol, ülakeha võtaks ehk mõnellt BodyPumpi treenerilt või pisemalt fitnessineiult :)

JL tagumik olevat tehtud (rasva aetakse t2is...)... vaevalt, et seegi naturalne on. Oleks ta tumedanahaline, siis vast isegi usuks, et naturaalne.

...nii, et rahakott selga, kui tahtmist on :rolleyes:

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JL tagumik olevat tehtud (rasva aetakse t2is...)... vaevalt, et seegi naturalne on. Oleks ta tumedanahaline, siis vast isegi usuks, et naturaalne.

...nii, et rahakott selga, kui tahtmist on :)

just, just.

aga kas kõik, mis internetis kirjutatakse ka tõele vastab? Gwen Stefani oli ka naiseks lõigatud mees - lõpuks tuli siiski välja, et jäi rasedaks ja sai emaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just, just.

aga kas kõik, mis internetis kirjutatakse ka tõele vastab? Gwen Stefani oli ka naiseks lõigatud mees - lõpuks tuli siiski välja, et jäi rasedaks ja sai emaks

Tont seda teab, jah... JL kirurgiga oli intervjuu, ytles, et t2nu JL ile on tal nyyd tunduvalt rohkem tagumikut88tlemisi. Sinna pannakse ka silikoonimplantaate :D Oh...ja nendega on kyll nalja saanud (nagu ikka kosmeetiliste oppide valdkonnas), vajub teile kuskile p6lve6ndlasse :rolleyes: ja istuda valus :)

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JL tagumik olevat tehtud (rasva aetakse t2is...)... vaevalt, et seegi naturalne on. Oleks ta tumedanahaline, siis vast isegi usuks, et naturaalne.

...nii, et rahakott selga, kui tahtmist on :rolleyes:

JB ikka, ehk Jessica biel!

Noormestele, hakake juba systima, egas muidu neid kehasid ei saa! Nb! Tabletid on ka ok :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AWWW...Ma vb suudan veel naeru tagasi hoida, kui algajad oma unistuste kehaks profikulturisti oma valivad, aga sinu unistus on kahjuks nii ebareaalne kui olla saab. :) Selles mõttes, et keemia abiga on ka algajal mingi šanss pool profikulturisti massist selga kasvatada. Sellist rohtu aga, mis korvpalluri kehast antud iidoli keha vormiks, ei ole aga kahjuks olemas... :D

Peace. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist rohtu aga, mis korvpalluri kehast antud iidoli keha vormiks, ei ole aga kahjuks olemas... :rolleyes:

Hmm, paneb kahtlema

Kas sa oled tõsiasjaga arvestanud, et kõik korvpallurid pole pikad ?

Mul sõber tegeleb korvpalliga juba ´3 aastat aga ta pole üldse pikk, kuid mängib sellegi poolest päris heal tasemel .

Ja sa tahad öelda et korvpalluritel pole üldse võimalust head liha kasvtada ? Eksid .

Mis oleks minu ideaalkeha (või no vähemalt)

http://www.ugo.com/sports/best-wwe-wrestle...he-big-show.jpg

Kuid see oleks juba õnnistus (vasakul) :)

http://www.mopo.ca/uploaded_images/andre-716757.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2000.preview.jpg

Minu tagumikuiidol, ülakeha võtaks ehk mõnellt BodyPumpi treenerilt või pisemalt fitnessineiult :)

Ei oska siit küll midagi ära võtta ega juurde panna :rolleyes:

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, kui mõelda reaalselt, siis püüdleks sellise mehe poole ja võibolla 10-15 aastat tohutut tööd ja pühendumist ning isegi õnnestuks lähedale jõuda:

studio03.jpg

Kui aga vaadata väljapoole Eesti piire, siis kindlasti "oma Euroopa poiss" Markus. Youtubest nii mõnigikord enne trenni väike motivatsioonilax ammutatud.

img1.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viskaksin selle suure p......... aint minema, muidu täitsa kobe.

Siis jääks küll paljas pilbas järele :) , aga see on muidugi juba maitse asi :huh: .

Kusjuures, mulle tundub, et tal sel pildil põlved pole "lukus" ja tagumik parasjagu tuuti aetud :P . Fake J Lo :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, paneb kahtlema

Kas sa oled tõsiasjaga arvestanud, et kõik korvpallurid pole pikad ?

Mul sõber tegeleb korvpalliga juba ´3 aastat aga ta pole üldse pikk, kuid mängib sellegi poolest päris heal tasemel .

Ja sa tahad öelda et korvpalluritel pole üldse võimalust head liha kasvtada ? Eksid .

:huh:

Kirbu nali v6ttis m6ne mehe kohe nii t6siseks... See lugu vajas tausta tundmist :)

M6ni yksik on teist maininud, et oma keha on ikka yle k6ige. V2ljastpool ennast ei ole m6tet otsida. Otsige iseennast ja oma v6imalusi :P

Vahest l2hevad peitlit88d v2he puusse siis aeg maha ja tiksutage ikka edasi. Kyll ta tuleb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×