Jump to content
laheEku

Küsimus toidulisandi kohta

Recommended Posts

Tere !

Küsimus siis et kas keegi on proovinud Whey gold standardit 100% kas maasika või shokolaadi oma ? http://www.sportlab.ee/product_info.php?cP...;products_id=18 Oskab keegi ehk muljetada kumb nagu parema maitsega , pole ise sokolaadi toidulisandit joonud . Maasikat jõin ka 2 aastat tagasi mis oli odav sula. Tänan !

Sokolaadi oma on igaljuhul kehvem kui maasika oma.Aga kõige parem on minu arust banaani maitse.Eriti siis veel kui paned piima mõneks ajaks külmikusse ja siis segad need kokku:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen šokolaadi oma proovinud. ülihea maitse. mulle üldse istub kõige rohkem šokolaadimaitseline valk. maitse asi nagu öeldakse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetkel kapis maasika ja küpsise and kreemi oma, maasika oma on piimaga väga hea, aga veega on küpsise oma parem, seal on lisaks küpsisetükid ka sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul see jama et ma plaanin hetkel osta 912g-st ning seal on ainult maasikas ja shokolaad:s shokolaadi ei ole proovinud aga maasikat olen . kunagi ammu , see oli ikka jube valk , ei lahustunud üldse jne .Maitse oli jube , sellepärast pooldan hetkel shokolaadi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul see jama et ma plaanin hetkel osta 912g-st ning seal on ainult maasikas ja shokolaad:s shokolaadi ei ole proovinud aga maasikat olen . kunagi ammu , see oli ikka jube valk , ei lahustunud üldse jne .Maitse oli jube , sellepärast pooldan hetkel shokolaadi .

praegu lahutuvusega probleemi küll ei ole. ja ega sa enne ikka veenduda ei saa, kui ise ära ei proovi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma olen seda proovinud :rolleyes: see oli mu esimene valk:) ja ma proovisin siis banaani oma , mis oli super maitsev ! Nüüd aga võtan 912g millel on 2 maitset :S shokolaad ja maasikas , ei suuda otsustada kumb on parem :) ka peale trenni veega juua .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere !

Küsimus siis et kas keegi on proovinud Whey gold standardit 100% kas maasika või shokolaadi oma ? http://www.sportlab.ee/product_info.php?cP...;products_id=18 Oskab keegi ehk muljetada kumb nagu parema maitsega , pole ise sokolaadi toidulisandit joonud . Maasikat jõin ka 2 aastat tagasi mis oli odav sula. Tänan !

su esimesest postitusest sain aru, et sa Whey gold 100% maasika maitselist oled proovinud ja see oli sinu arust sula. sain aru, et sa šokolaadi oma ei ole proovinud ja sellepärast soovitasin ka selle ära proovida (ise olen proovinud ja oli great!).

Sain ma su mõttest valesti aru???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

shokolaadist soovitan rocky roadi. 4,7 kgne kott poole peal, ja vastu ei ole hakanud, tõenäoliselt ei hakka ka. mäletan et tavalise shokolaadi maitsega oli ikka nii et 1 kg jäi põhja alles kuna maitsest oli nii villand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma rääkisin et 2 aastat tagasi ma sõin ühte maasika maitselist proteiini :) mingi 120 kr maksis :D ja see ei lahustunud vapsee ja oli jube tükiline . ON tooted on palju paremad ning maitsvamad , aga küsin et kumb parem kas maasika või shokolaadi , 2 maitset on ainult valida !:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×