Jump to content
x900zwi002

spordisaal+paksud???

Recommended Posts

Mida te arvate inimestest kes l2hevad spordisaali ja on paksud nt. sellised http://imway2fat.files.wordpress.com/2009/...tight-dress.jpg

1.)mida te arvate sellistest tydrukutest, kes on h2sti paksud ja l2hevad spordisaali.2.)Kas spordisaalis kus teie k2ite on palju pakse inimesi v6i peaaegu k6ik on saledad???3.)Kui te n2eksite spordisaalis mingit v2ga v2ga paksu tydrukut, kas te hakaksite naerma tema yle.

Ise olen sale, aga mu s6branna on v2ga t2issale ja ta tahab spordisaali minna aga ta ei julge, sest ta arvab, et k6ik hakkavad tema yle naerma ja n2puga n2itama.Ta arvab, et spordisaalis on k6ik h2sti vormis ja et kui ta spordisaali l2heb, siis on ta k6ige paksem.

Ise pole ma kunagi spordisaalis k2inud ja ei tea mis inimesed seal on(paksud,peenikesed, musklites jne.)

Ma ytlen alati s6brannale, et ta v6iks spordisaali minna ja ta tahabki aga ei julge.Mida teha palun aidake ja palun vastake mu kysimustele, mis on eespool nimetatud. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll aru ei saa miks sellise asja üle naerma peaks, või mis seal üldse naljakat on. Trenni tehaksegi ju parema elu nimel ja ka parema välimuse, hea on kui üldse mõni nii ülekaaluline inimene viitsib end kätte võtta ja rasvaga võitlema hakata.

Minu poolt go-go sellele tüdrukule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll aru ei saa miks sellise asja üle naerma peaks, või mis seal üldse naljakat on. Trenni tehaksegi ju parema elu nimel ja ka parema välimuse, hea on kui üldse mõni nii ülekaaluline inimene viitsib end kätte võtta ja rasvaga võitlema hakata.

Minu poolt go-go sellele tüdrukule.

eks see on õige jh,eks nad kuskil peavad kaalu ju vähendama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest ka andku minna.

Noh need kes naeravad, on alaarenenud ja ega nad seal saalis trenni teegi vist, vaid jälgivad teisi ja kommenteerivad.

Ma ei saa öelda, et klubi kus ma käin on kõige ideaalsem aga seal on inimesi igast kaalukategooriast ja enamik paistab suhtuvat neisse ükskõikselt e. siis ei tee suurt numbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.)mida te arvate sellistest tydrukutest, kes on h2sti paksud ja l2hevad spordisaali.2.)Kas spordisaalis kus teie k2ite on palju pakse inimesi v6i peaaegu k6ik on saledad???3.)Kui te n2eksite spordisaalis mingit v2ga v2ga paksu tydrukut, kas te hakaksite naerma tema yle.

Minumeelest respekt neile tüsedatele inimestele kellel on kindel eesmärk minna trenni ja viia oma kaal jälle normaalsuse piiridesse! Enamus lööks käega ja elaks samasugust elu edasi ning ajaks sisse kõike mis meeldib!

Kindlasti ma ei naera inimeste üle kes on tulnud trenni tegema ja vaeva nägema ( sellejaoks ju spordisaal ongi ) :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka meie saalis käivad mõned ülekaalulised naisterahvad kuid mina pole selles küll midagi halba näinud ja ka kuulnud et keegi oleks midagi kuskil haukunud.

Ära tahaksin aga märkkida kaks niisugust toredat noormeest:Ehk siis kaks vennikest nad on vennad üks 17a ja teine vist 20a.Noorem vend kaalub vist mingi 150 w 160 kg :o täiesti õudne ja teine see vanem on kuskil 120kg.Kellelegi nad eriti ei meeldi kuna nad ise arvavad et nad on mingid räiged tegiad,teevad omastarust hullu trenni mis näeb välja nii et hästi suured raskused ja tehnika on täielikult vale ja üldse see mida nad teevad näeb väga tobe välja,mitmed inimesed on imestanud et nad pole ennast veel vigaseks tõmmanud mõne harjutusega.Aga ok need sooritused ja asjad on siis nagu on aga lausa viha tekitab see jut mida nad räägivad et kui kõvad mehed nad on.

No igaljuhul põhimõte on selline et kaks tõesti väga palju ülekaalus olevat inimest arvavad et nad on tegelikult ainukesed ja õiged KULTURISTID........ no mina ei tea.

Usun et selliseid inimesi naerdakse saalides kui mitte isegi ei soovita et nad saalis käimise lõpetaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaadata USA jõusaali kultuuri vs EESTI jõusaali "kultuuri" on räme vahe ikka sees. Ise ma USAS käinud pole,küll on aga üks perekonna tuttav Gold Gymi's käinud. Seal ei vaadata oled sa paks, mistahes värvi, orentatsiooni või mida iganes,tullakse pigem juurde õpetama. Küll aga Eesti jõusaalides on piisavalt palju väärakaid kes teisi jälgivad ja siis jutustavad a la tehnika pole õige jms, ma liigitaks selllised idiootiteks kes teisi mehi trenni aeg passivad ja kommenteerivad kas siis tehnikat,välimust või mida iganes. Valet tehnikat näed siis mine ja õpeta mitte ära irnu taskusse nagu mingi naiselik ahv.

Tänud! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ait2hhh vastanutele.Loodan, et s6branna ikka l2heb spordisaali.Proovin teda ymber veenda.Aga ta ikka p6eb.Kardab, et kui l2heb spordisaali siis teeb endale margi t2is.Ta kardab, et keegi ytleb talle midagi halvasti nt. vaadake milline paksmagu seal on, ja et mingised vormis tibid naeravad ta yle.Nii ta v2hemalt on mulle r22kind....Ta kardab isegi v2ljas k2ija, kui ma kutsun teda kinno v6i lihtsalt v2lja, siis ta ytleb, et ei tule, sest kardab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole märkand kordagi, et kellegi üle naerdaks vms. Enamasti kõik teevad oma trenni ja ei pöörata teistele tähelepanu.

Muide, seal kus mina treenin, on täiesti erinevaid inimesi... tugevalt ülekaalulisi ja alakaalulisi ja vormis tegelasi.. Kõik esindatud.

Ärgu põdegu :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

capo- iuuuuuu mis video, syda l2heb pahaks

Ma ei saa aru mida ma tegema pean, et s6branna n6ustuks spordisaali minema.

Ma l2heks hea meelega ise s6branna asemele spordisaali ja p6letaks ise tema rasvu temaeest heameelega, aga kahjuks v6i 6nneks pole see v6imalik :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kujuta küll ette,kust on pärit migni väärarusaam, et kogukamaid ja kleenukesi vaadatakse sellise "halvema" pilguga. Igasugused nö näpuganäitamised ja taoliste üle naermised näitavad lihtsalt antud persoonide banaalsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie saalis käivad küll igasuguse kehaehitusega inimesed. On ka paksukesi. Pole tõesti küll iialgi märganud, et keegi neid suurendatud huviga jälgiks või veelgi enam, nende üle naeraks :o . Usun, et iga inimene, kes spordisaali enda jaoks tähtsaks kohaks peab, mõistab alati ka teisi, kes seal samadel eesmärkidel käivad :D .

Tead mis. Lase oma sõbrannal seda teemat siin lugeda :D ja minge homme trenni, koos :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru mida ma tegema pean, et s6branna n6ustuks spordisaali minema.

Midagi sa teha ei saa.Võid ju tõesti kaasa minna,aga ...

Üldiselt on asi nii:kogu see vingumine ja halisemine ja vigin on tglt ettekäände otsimine mittemidagitegemiseks.

On NII tore haliseda sõprade ja muidu heade inimeste ees et muidu no kohe läheks ja võtaks kaalu matsudes alla aga vat häbi on ja naerma hakatakse etc etc,et süüdi on asjaolud ja kurjad-pahad inimesed ...

Paraku on kogu see jama endal omal ajal läbi tehtud.

Sellest on vähe,kui inimene ei taha paks olla.Inimene peab tahtma kaalust maha võtta.

Ülekaaluga on sama värk kui joomisega,suitsetamisega,narkoga - neist kõigist vabanetakse kõigepealt kõrvade vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat kyll, ta ikka ei taha.Ma helistasin talle ja ytlesin, et v6iksime koos spordikas k2ija, aga ta ei ole n6us.

Asi on vist selles, et koolis on teda palju narritud.Ta on mu klassi6de ja kunagi algklassis narriti teda,nyyd on narrimine v2hemaks j22nud, aga ikka narritakse vahest.Ta kardab siiani.Alati kui ta kehkas jooksis siis poisid ytlesid:vaadake pekk jookseb;nohhh ei j6ua enam oma rasva liigutada we.Ta on oma emale ka oelnud, et tahab alla v6tta ja ta ema on selle peale oelnud:sa ei v6ta ealeski alla jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, tundub et see on kodust alguse saanud siis (ema suhtumist silmas pidades), lisaks kuhjaga nn kodust toitu ja liigutanud eluaeg ei ole jne. Alustagu toitumise kordapanekust ja näiteks väiksed jalutuskäigud. Kui esimesed tulemused tulevad, küll tekib ka julgus, et kuhugi trenni minna, peaasi et siis üle ei rapsi, algul piisab vabalt ka ainult toitumisest ja vaiksest liigutamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah,kui inimene ikka tahab tegemise asemel otsida põhjusi-ettekäändeid,miks teha ei saa ...

sel juhul vana est sapientia nostra ..., :D

Loodetavasti ei lähe su sõbrannal 38 aastat,et mõistus koju tuleks.Sest kui hiljem selgub,et ei olnud süüdi ei Saatus ega kurjad inimesed ega mitte miski peale ise-enda - ja aastad on lihtsalt rasvamäena ringi tatsudes ära raisatud ... kui tuleb välja,et saab küll,kui ikka VÄGA on vaja ...

kui selle asja endale teadvustad -

vat see tunne siis on unustamatu ..., :o

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseasi "kui ta selline nagu seal pildil on" kas tal sinna saali nii väga asjagi. Piisab ju kaalust alla võtmiseks väga edukalt korralikust toitumiskavast. Sinna juurde veel jalutuskäigud jms. Küll ta sinna saali ka astub kui 5 kilo alla võtnud ja eneskindlus laes:)

Muudetud kasutaja Zann0 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo, kui inimene ütleb, et ta tahab kõhnaks saada, aga selle jaoks midagi tee siis mmm. Toon sellise lolli näite, et see on sama, kui kriminal ütleb, et ta enam ei varasta ja siis läheb uuesti vargile.

Ma võin julgelt öelda, et kedagi ei narrita jõusaalis, sest üldiselt külastavad jõusaali mõistlikud ja piisavalt vanad inimesed. See on casual, kui mingi oma klassi poiss mõnitab vms. Viimasest asjast tuleb lihtsalt üle olla :o Vb ma olen ise sellise kalgi iseloomuga, et mind ei huvita, kui keegi mulle midagi ütleb, mis mind solvama peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×