Jump to content
hehee

Pidevalt korduvad küsimused foorumis

Recommended Posts

Ma eeldan, et pole ainuke, keda pidevad, kuidas alla võtta/ millist rasvapõletajat kasutada teemad tüütavad.

Kas ei saaks teha nii, et uut teemat kirjutama hakates, hüppab ette kastike meeldetuletusega, et enne kui postitad, kasuta otsingut. Võib-olla muutub see ka mõnele süütavaks, kuid ma kujutan ette, et siiski vähem.

Ideid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kardan, et ega midagi oluliselt ei muutuks. Sellised teemad olid, on ja jäävad. :D Mind isiklikult eriti ei häiri ka, lihtsalt mingite mõttetute pealkirjadega teemasid ma alati ei loe, kui just hetkel igav pole ja aega nö. üle pole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milles probleem ega sa ei ole sunnitud neid kõiki lugema ju?

Ei ole muidugi, aga nagu viimasel ajal ka näha, siis ei viitsita neile ka suurt vastata. Põhjalikumad vastused toodud küsimustele on siin ammu juba olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, ma küll ei usu ise et neid teemasi vähemaks jääks, lihtsalt hakatakse autommatselt klõpsama " JAH" või midaiganes neist kastiketest ruttu mööda saada ja et oma teema ruttu postitada ja ei hakata ikkagi otsima neid teemasi, kuna algajatle on kaunis raske leida üles see Fitnessi FOORUMI otsingumootor.. kui see oleks paremas asukohas siis vb isegi otsitaks rohkem vajalikud teemad enne üles kui hakkatakse uut postitust tegema! :D

EDIT: Mina leian et probleem on pigem Fitnessi Foorumi asukohas, kuid selle muutmine olevat kaunis raske, nagu siin mõnes varasemas teemas räägitud! :)

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, ma küll ei usu ise et neid teemasi vähemaks jääks, lihtsalt hakatakse autommatselt klõpsama " JAH" või midaiganes neist kastiketest ruttu mööda saada ja et oma teema ruttu postitada ja ei hakata ikkagi otsima neid teemasi, kuna algajatle on kaunis raske leida üles see Fitnessi FOORUMI otsingumootor.. kui see oleks paremas asukohas siis vb isegi otsitaks rohkem vajalikud teemad enne üles kui hakkatakse uut postitust tegema! :D

EDIT: Mina leian et probleem on pigem Fitnessi Foorumi asukohas, kuid selle muutmine olevat kaunis raske, nagu siin mõnes varasemas teemas räägitud! :)

Mis mõttes on foorumi asukohta raske muuta? Kui sa mõtled asukohta pealehel, siis lihtsamat asja veebilehe kujunduses polegi enam:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega siin muud ei olegi midagi, kui keegi uus kasutaja teeb a la kuidas kaalust alla võtta teema, siis ta viisakalt suunataksegi otsingusse ja sealt edasi pole eriti kellestki rohkem midagi kuunud- ju siis loevad ja omandavad tarkusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide, ma tuletan meelde, et meil on olemas Wiki http://wiki.fitness.ee/index.php

Kui keegi vaid viitsiks sellega tegeleda, siis oleks vägagi abiks. Igasugused FAQ võiks sinna koondada ja kui keegi küsib midagi, millele on juba 100 korda vastatud, siis saaks Wikisse juhatada. Minul kahjuks ei ole aega, modereerimisele läheb niigi väga palju aega. Jackie tegeles, aga tal ei ole ka aega vist praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide, ma tuletan meelde, et meil on olemas Wiki http://wiki.fitness.ee/index.php

Kui keegi vaid viitsiks sellega tegeleda, siis oleks vägagi abiks. Igasugused FAQ võiks sinna koondada ja kui keegi küsib midagi, millele on juba 100 korda vastatud, siis saaks Wikisse juhatada. Minul kahjuks ei ole aega, modereerimisele läheb niigi väga palju aega. Jackie tegeles, aga tal ei ole ka aega vist praegu.

Nüüd on ilmselt asi minus, aga ilma selle lingita ei ole ma võimeline siin lehel viidet fitness-wikile leidma. Osa algajaid kasutajaid on aga kindlasti sama tuhmi pilguga nagu mina.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×