Jump to content
444

palun uurige seda lehtne natuke lähemalt

Recommended Posts

Ei tasu midagi pimesi uskuda, ei peavoolumeediat ega ka selliseid alternatiivseid infokanaleid :)

Nagu öeldakse- inimene usub tavaliselt poolt sellest mida ta kuuleb, aga vaid tõeliselt tark inimene teab,kumba poolt uskuda :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seal on kõik tegelikkus 11sept. rünnakute kohta londonis toimuva metroo plahvatuste kohta majanduskriisi seagripi ja palju muud sellist kõik ainult selleks et kontrollida lihtinimesi isegi meie eestis pronksöö ja sama estoni laevahukk kus olid siis ka pommid pandud

kõik faktid ära toodud kuidas isegi presidendid valetavad ja vahele jäävad aga inimesed ikkagi nii pimedad ja usuvad et tuleb uus ja on parem

ja kõikke seda tehakse jah meedia kaudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal on kõik tegelikkus 11sept. rünnakute kohta londonis toimuva metroo plahvatuste kohta majanduskriisi seagripi ja palju muud sellist kõik ainult selleks et kontrollida lihtinimesi isegi meie eestis pronksöö ja sama estoni laevahukk kus olid siis ka pommid pandud

kõik faktid ära toodud kuidas isegi presidendid valetavad ja vahele jäävad aga inimesed ikkagi nii pimedad ja usuvad et tuleb uus ja on parem

ja kõikke seda tehakse jah meedia kaudu.

Miks me peaksime SIND uskuma - sa ju ei valda isegi grammatikat.Et peaksime lähtuma printsiibist mida lollim rääkija,seda usutavam, :D

Aga äkki ...

hoopis sina üritad siin netimeedia abil meile valetada,et me nagu pimedad usuksime, :)

Noh,tunnista üles!!!

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vabandan jah oma kirjavigade pärast kuna kui kirjutamisega hoogu satun siis ikka juhtuvad need apsud minu viga tõesti et ma üle ei kontrolli ja ära ei paranda laisk usun et inimesed saavad ikkagi must aru mida kirja pannud olen.

ma pole öelnudki et peaksid mind uskuma aga tõmba vähemalt need filmid ära ja vaata kus tõesti kõik faktid ära toodud ja kui siis ka ei usu siis sry tõesti ole pime kana edasi .

muide osad dokumentaalfilmid olid siis ka USA-s keelatud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandan jah oma kirjavigade pärast kuna kui kirjutamisega hoogu satun siis ikka juhtuvad need apsud minu viga tõesti et ma üle ei kontrolli ja ära ei paranda laisk usun et inimesed saavad ikkagi must aru mida kirja pannud olen.

ma pole öelnudki et peaksid mind uskuma aga tõmba vähemalt need filmid ära ja vaata kus tõesti kõik faktid ära toodud ja kui siis ka ei usu siis sry tõesti ole pime kana edasi .

muide osad dokumentaalfilmid olid siis ka USA-s keelatud .

kuulekasutaikkasuurtalgustähtejakomasidkah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandan jah oma kirjavigade pärast kuna kui kirjutamisega hoogu satun siis ikka juhtuvad need apsud minu viga tõesti et ma üle ei kontrolli ja ära ei paranda laisk usun et inimesed saavad ikkagi must aru mida kirja pannud olen.

ma pole öelnudki et peaksid mind uskuma aga tõmba vähemalt need filmid ära ja vaata kus tõesti kõik faktid ära toodud ja kui siis ka ei usu siis sry tõesti ole pime kana edasi .

muide osad dokumentaalfilmid olid siis ka USA-s keelatud .

mida iganes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
usun et inimesed saavad ikkagi must aru mida kirja pannud olen.

Saavad aru või mitte, aga suhtumist lugejasse selline käitumine/kirjutamine igatahes näitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandan jah oma kirjavigade pärast kuna kui kirjutamisega hoogu satun siis ikka juhtuvad need apsud minu viga tõesti et ma üle ei kontrolli ja ära ei paranda laisk usun et inimesed saavad ikkagi must aru mida kirja pannud olen.

ma pole öelnudki et peaksid mind uskuma aga tõmba vähemalt need filmid ära ja vaata kus tõesti kõik faktid ära toodud ja kui siis ka ei usu siis sry tõesti ole pime kana edasi .

muide osad dokumentaalfilmid olid siis ka USA-s keelatud .

Sinu lausetest ei saa isegi aru, kus miski algab ja kus lõpeb. Komad ja punktid puuduvad täiesti. Seda ei saa kiirelt kirjutamise kraesse ajada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen sellega juba väga pikka aega kursis. Lisaks seal lehel kirjas olevale ka muude suuremate ja väiksemate pettustega, mis meie nina all toimub ning mille tagamaadest ainult väga väike osa inimestest aru saab. See foorum on natuke vale koht selle info levitamiseks.. õigemini oleks naiivne siit positiivset vastukaja loota. Siin on inimesed, kes on endaga ametis ja ei jõua (ja ei tahagi?) maailma asjadele mõelda, peaasi, et enda eluga hakkama saaks. Ja enamus inimesi mõtlevadki ju nii. Võibolla tõesti keegi vaatab seda lehte ja salvestab need infobitid omale mällu ja kui peaks asjad maailmas natuke hullemaks minema, siis viib alles nöörijupid kokku.. tahaks loota. Samas siis võib juba ka liiga hilja olla, et midagi selle vastu teha.

Muudetud kasutaja Leneanoor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage palun aru, et te ei saa maailma muuta!

Vahet ei ole, kas sa hoolid vaid endast või igast üksikust inimesest planeedil.

Semantika:) Kui sa hoolid ainult ennast ja muudad ennast kas sa siis ei muuda maailma? Kust lõppeb väike ja algab suur?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://prison.planet.ee/index.html

kuidas tegelikult maailmaasjad käivad !

Jep, nii ta ongi, maailma asjad käivadki nii :)

Ja mis siis? Täpselt ühta ja sama asja erinevalt sõnastades võib seda nimetada nii ulmeliseks vandenõuteooriaks või siis hoopis, et noh jah, eks ta umbes nii ole. Tegelikult polegi eriti mõtet vandnõuteooriate üle mõtiskleda, kõik on subjektiivne, mõtiskle parem nende kohati faktide, kohati maidia mille üle, millele need teooriad toetuvad, palju huvitavam :D Ja siis vaata zeitgeist'i nimelist filmi, vaata kohe mõlemad osad ära ja siis nuputa kuhu kohta need nn "head" oma ühiskonnakorraldusega jõuda tahavad. Ning seejärel ongi aeg käes kaaluda kas juba vanad ja proovitud, isegi kuritegelikuks kuulutatud asjad on ikka paremad kui hetkeolukord.

peace'n love

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et mitte ühelgi internetilehel ei ole kirjas kuidas asjad tegelikult käivad. See on samuti lihtsalt üks versioon tõest.

Tegelikult nikutakse süsteemile nii taha et te ise ka ei usu.

Aga eks uskumine ikka inimese enda asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseloomulikult ei anta ühiskonnale paljusid asju teada, räägitakse mida on kuuldud, mitte nähtud. Fakte on ka küllalt aga minujaoks mitte piisavalt, et neid uskuda. Rohkem ikka mingi meedia värk, et panna inimesi mõtlema mitte ainult enda peale, vaid kogu Maal elava elanikonna peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks me peaksime SIND uskuma - sa ju ei valda isegi grammatikat.Et peaksime lähtuma printsiibist mida lollim rääkija,seda usutavam, :D

Aga äkki ...

hoopis sina üritad siin netimeedia abil meile valetada,et me nagu pimedad usuksime, :)

Noh,tunnista üles!!!

Ei lähe just teemasse aga Sul on siin endal ka vigu nagu sigu :D

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida rohkem ma teemaalgataja postitusi lugesin, hakkas mulle tunduma, et tegu samasuguse maailmaparandajaga nagu need usuhullus kes ukselt uksele käivad ja oma brožüüre jagavad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida rohkem ma teemaalgataja postitusi lugesin, hakkas mulle tunduma, et tegu samasuguse maailmaparandajaga nagu need usuhullus kes ukselt uksele käivad ja oma brožüüre jagavad. :)

Õndsad on need, kes on vaimust vaesed. Tore, kui keegi arvab, et teab tõde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×