Jump to content
intsuke19

Kava

Recommended Posts

Tere .kas teen õieti et võtsin kava fitness.eest algaja kava ja teen neid harjutusi sealt mis on ettenähtud ülepäeva ?Aga sõbrad ütlesid et teen valesti et ma peaks igapäv erinevaid asju tegema et ükspäev nt jalgu tenepäev rinda jne ,aga algajakaval on ainult ühepäeva oma siis pean juu ikka tegema nii nagu kavas on teen sellega 2kuud siis vahetan kava ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .kas teen õieti et võtsin kava fitness.eest algaja kava ja teen neid harjutusi sealt mis on ettenähtud ülepäeva ?Aga sõbrad ütlesid et teen valesti et ma peaks igapäv erinevaid asju tegema et ükspäev nt jalgu tenepäev rinda jne ,aga algajakaval on ainult ühepäeva oma siis pean juu ikka tegema nii nagu kavas on teen sellega 2kuud siis vahetan kava ?

Algajad võiksid teha ikka algajate kava järgi, s.o. ühel päeval kõiki lihaseid, nagu kavas kirjas on. Lihaste erinevatele päevadele laiali jaotamine on juba edasijõudnute teema.

Tee algajate kava järgi paar kuud ja siis võid jah edasijõudnute kava proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajad võiksid teha ikka algajate kava järgi, s.o. ühel päeval kõiki lihaseid, nagu kavas kirjas on. Lihaste erinevatele päevadele laiali jaotamine on juba edasijõudnute teema.

Tee algajate kava järgi paar kuud ja siis võid jah edasijõudnute kava proovida.

Jh täpselt nii ma arvasin ka aga küsisin üle et teen 2 kuud selle kavaga ja siis pean võtma algajakava 2 ja siis peale seda võtan edasijõnute kava ja seal on siis et teed igapäev erinevaid lihasgrupe

J seda ka et kas oleks soovitatav kava järjest võtta fitness.eest ?või võib ka edasijõudnute kava te´ha peale algajakava ?või on pigem parem järjest minna ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
J seda ka et kas oleks soovitatav kava järjest võtta fitness.eest ?või võib ka edasijõudnute kava te´ha peale algajakava ?või on pigem parem järjest minna ?

Mine ikka järjest! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .kas teen õieti et võtsin kava fitness.eest algaja kava ja teen neid harjutusi sealt mis on ettenähtud ülepäeva ?Aga sõbrad ütlesid et teen valesti et ma peaks igapäv erinevaid asju tegema et ükspäev nt jalgu tenepäev rinda jne ,aga algajakaval on ainult ühepäeva oma siis pean juu ikka tegema nii nagu kavas on teen sellega 2kuud siis vahetan kava ?

Oleneb treening kogemusest:kui oled alles alustanud(1-2kuu) siis oleks soovitatav jah seda algajate ühepäevakava teha.Üle päeva pead sa tegema(vähemalt), sest siis ei treeni sa lihast üle.Kusjuures alustasin ka mina ühepäeva kavaga ning tegin seda 3x nädalas.Peale kuud-kaks võid juba liikuda edasi jne.Konsulteeri kindlasti ka jõusaali treeneriga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .kas teen õieti et võtsin kava fitness.eest algaja kava ja teen neid harjutusi sealt mis on ettenähtud ülepäeva ?Aga sõbrad ütlesid et teen valesti et ma peaks igapäv erinevaid asju tegema et ükspäev nt jalgu tenepäev rinda jne ,aga algajakaval on ainult ühepäeva oma siis pean juu ikka tegema nii nagu kavas on teen sellega 2kuud siis vahetan kava ?

ju su sõbrad teevad teise kava järgi. kui sa näiteks vaatad edasijõudnute kava, siis seal on erinevad lihasgrupid eri päevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×