Jump to content
estonia007

Rasv kõhu peal

Recommended Posts

Tervist oleksin kõigile väga tänulik kui antakse häid nõuandeid kuidas rasva kõhu pealt ära saada. Olen kuulnud et tehes hästi palju korduseid kõhulihastele ja ilma raskusteta. Lihas on all tugev aga paar cm rasva on ikka peal. Ette tänades :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist oleksin kõigile väga tänulik kui antakse häid nõuandeid kuidas rasva kõhu pealt ära saada. Olen kuulnud et tehes hästi palju korduseid kõhulihastele ja ilma raskusteta. Lihas on all tugev aga paar cm rasva on ikka peal. Ette tänades :rolleyes:

Rasva põletust ei saa suunata ainult kõhule, rasv põleb igalt poolt korraga. Kõhult kipub aeglasemalt minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist oleksin kõigile väga tänulik kui antakse häid nõuandeid kuidas rasva kõhu pealt ära saada. Olen kuulnud et tehes hästi palju korduseid kõhulihastele ja ilma raskusteta. Lihas on all tugev aga paar cm rasva on ikka peal. Ette tänades :rolleyes:

ehk kõige kiirem viis oleks rasvaimu, kuid ma isiklikult seda ei soovita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist oleksin kõigile väga tänulik kui antakse häid nõuandeid kuidas rasva kõhu pealt ära saada. Olen kuulnud et tehes hästi palju korduseid kõhulihastele ja ilma raskusteta. Lihas on all tugev aga paar cm rasva on ikka peal. Ette tänades :rolleyes:

See aitab, kui trenni teha ja liigutada, mitte foorumis abi küsides krõpse närida-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: ei istugi foorumis ja ei näri krõpse. Jõutrenn kolm korda nädalas ja korvpall kaks korda ja suht hea vorm on, mujal väga rasva pole ainult kõhul. Eks siis peab lihtsalt rohkem pingutama jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: ei istugi foorumis ja ei näri krõpse. Jõutrenn kolm korda nädalas ja korvpall kaks korda ja suht hea vorm on, mujal väga rasva pole ainult kõhul. Eks siis peab lihtsalt rohkem pingutama jõusaalis.

siis ei olegi muud, kui vaata toitumine üle. kui selle korda saad, on ka pekk kõhult läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi oleks võinud enne natuke foorumis surfata ( kasutada otsingut ), sest see teema ei kordu mitte juba teist korda , ega ka kolmandat korda , vaid sellisest teemast on juba pikalt-pikalt ja päris palju kordi siin foorumis räägitud! Näe vaeva! :)

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×