Jump to content
Janar15

Scala Fitness

Recommended Posts

Scala on väga hea ja tore mu meelest aga 1. septembrist laksati hinnakirja igale reale ca 20-30 % juurde ja sellega minu suhe selle spordisaaliga ka lõppes :rolleyes: Pesuruum on seal tipptunnil ka suht kitsavõitu.

Üldse teeb tigedaks mõnede heade spordiklubide (näiteks Scala ja Sparta) loll hinnapoliitika... st et ei pakuta ainult jõusaali kuukaarti. Pakutakse nö täispaketti (rühmatreeningud + jõusaal), a miks krt ma pean niimoodi kaudselt mingite rühmatreeningute eest maksma kui mind need üldse ei huvita ja ma nendes üldse ei käi.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Scala on väga hea ja tore mu meelest aga 1. septembrist laksati hinnakirja igale reale ca 20-30 % juurde ja sellega minu suhe selle spordisaaliga ka lõppes :rolleyes: Pesuruum on seal tipptunnil ka suht kitsavõitu.

Üldse teeb tigedaks mõnede heade spordiklubide (näiteks Scala ja Sparta) loll hinnapoliitika... st et ei pakuta ainult jõusaali kuukaarti. Pakutakse nö täispaketti (rühmatreeningud + jõusaal), a miks krt ma pean niimoodi kaudselt mingite rühmatreeningute eest maksma kui mind need üldse ei huvita ja ma nendes üldse ei käi.

eks neil ka vaja ju masinate ostu raha tagasi saada ja mu teada need

ulatuvad ikka millidesse, ja kes kätt ette paneb siis et aeroobika tibid pärast saali ei trügi 8-), mis scalat puudutab siis seal võimalik täitsa kaubelda ja saab ka soodsamalt, Spartas hinnad jäigad, seal alla ei saanud igatahes ka hea rääkimise peale..

Spartas treenerid olid tasemel a pingid sellised iseäralikud, Scalas jah pesuruum väike, a ajab asja ära, saal taas hea, hatlid superhead, mul kolmas kuu jookseb..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Scala on väga hea ja tore mu meelest aga 1. septembrist laksati hinnakirja igale reale ca 20-30 % juurde ja sellega minu suhe selle spordisaaliga ka lõppes :rolleyes: Pesuruum on seal tipptunnil ka suht kitsavõitu.

Üldse teeb tigedaks mõnede heade spordiklubide (näiteks Scala ja Sparta) loll hinnapoliitika... st et ei pakuta ainult jõusaali kuukaarti. Pakutakse nö täispaketti (rühmatreeningud + jõusaal), a miks krt ma pean niimoodi kaudselt mingite rühmatreeningute eest maksma kui mind need üldse ei huvita ja ma nendes üldse ei käi.

Täpselt selle pärast meeldib mulle Nõmme Spodrikeskuse jõusaal- lähed kohale ja ostad kas kuukaardi või korrapileti ja kogu lugu. Ei sunnita mingitele lepingutele alla kirjutama või ei pakuta mingeid rühmatreeninguid. Lihtsalt jõusaal ja kogu lugu, no bullshit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt selle pärast meeldib mulle Nõmme Spodrikeskuse jõusaal- lähed kohale ja ostad kas kuukaardi või korrapileti ja kogu lugu. Ei sunnita mingitele lepingutele alla kirjutama või ei pakuta mingeid rühmatreeninguid. Lihtsalt jõusaal ja kogu lugu, no bullshit.

Nõmme(Y) :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt selle pärast meeldib mulle Nõmme Spodrikeskuse jõusaal- lähed kohale ja ostad kas kuukaardi või korrapileti ja kogu lugu. Ei sunnita mingitele lepingutele alla kirjutama või ei pakuta mingeid rühmatreeninguid. Lihtsalt jõusaal ja kogu lugu, no bullshit.

Hea koht, ilus loodus, ilus saal, normaalne hind. Kahju ainult et nii kaugel oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt selle pärast meeldib mulle Nõmme Spodrikeskuse jõusaal- lähed kohale ja ostad kas kuukaardi või korrapileti ja kogu lugu. Ei sunnita mingitele lepingutele alla kirjutama või ei pakuta mingeid rühmatreeninguid. Lihtsalt jõusaal ja kogu lugu, no bullshit.

raske ka arvata millised külastajad seega..eks hardcore ole tore küll aga kaaseneb vargused ja maha tatistajad ja muidu läbustajad 8- )))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav Scala külastaja kurtis, et neil pole auto omanikule mõeldud. Kesklinna parkimisala ja klubi külastajatele parkimiskohti pole.

Kas Nõmme Spordikeskuse jõusaal on seal Glehni basseinide juures?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin seal alguses kui see avati korra trennis, seadmed on viimasepeal, hantlid korralikud ja valik suur, väga ilus saal.

Kuid jään ikkagi zelluloosile truuks, hind soodsam ja parkimisega ka muret ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
raske ka arvata millised külastajad seega..eks hardcore ole tore küll aga kaaseneb vargused ja maha tatistajad ja muidu läbustajad 8- )))

Ei ole midagi sellist seal. Väga korras koht, varustus kõik tip top korras ja ei ole mingit läbu.

Hea koht, ilus loodus, ilus saal, normaalne hind. Kahju ainult et nii kaugel oli.

Kaugel kellele. Mõnele on jälle Arctic Sport, MyFitness, Sparta või mis iganes saal kaugel. Oleneb kõik sellest kus ise elad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks neil ka vaja ju masinate ostu raha tagasi saada ja mu teada need

ulatuvad ikka millidesse, ja kes kätt ette paneb siis et aeroobika tibid pärast saali ei trügi 8-), mis scalat puudutab siis seal võimalik täitsa kaubelda ja saab ka soodsamalt, Spartas hinnad jäigad, seal alla ei saanud igatahes ka hea rääkimise peale..

Spartas treenerid olid tasemel a pingid sellised iseäralikud, Scalas jah pesuruum väike, a ajab asja ära, saal taas hea, hatlid superhead, mul kolmas kuu jookseb..

Hm..mis imejutuga sa nad ära moosisid siis, et hinda alla said..ja kui palju ja millise teenuse/kaardi pealt kui saladus pole?

Ise kirjutasin ka nende kliendihaldurile ja uurisin, miks see võimas hinnatõus neil äkki tuli (plaanisin just aastase liitumise teha septembri alguses, aga hinnatõusu pärast jäi asi ära) ja kas ikka soodsamalt ei saaks. Odavamat pakkumist mulle ei tehtud ning hinnatõusu põhjendati sellega, et tehti põhjalik uuring/analüüs ja see olevat näidanud, et selline hinnatõus nende klientuuri ei vähendavat...no palju õnne neile.

Samuti oli ajukas vastus küsimusele, et miks ei saa eraldi ainult jõusaalipiletit teha...vastus: süsteem ei võimaldavat. ka kahtlane vastus, sest rühmatreeningusse minnes nad mu meelest annavad enivei ju mingi paberilipaka/trennipääsme igaühele, kes rühmatreeningusse läheb...ja sel kel seda lipikut pole (ainult jõusaalis treenivad inimesed), ei saaks ju minna.

ahjaa..ja see tuli ka veel meelde et kuigi kardioseadmetel on enamusel see telekavaatamise võimalus, siis korralikult pilti ja normaalset heli tuli minu meelest ainult paarist veloergomeetrist... jooksulintidel, ellipsitel ja muudel asjadel oli pidevalt jama selle TVga, Sai ka mitu korda selle kohta adminnnile öeldud, aga see oli nagu hane selga vesi. võimalik, et nüüd on midagi muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus saal, mõnus muusika, varustus igati tasemel, ka on korralik tõstepõrand. Saunas istudes käib ka mõnus muusika. Minu hinnang - viis pluss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×