Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Niipalju kui ma tänast osa nägin lõpust siis mind ärritas selle 180kgse pässi hädaldamine ja vingumine, võiks nad ta sealt saatest nahhui kihutada kui ise ei taha enda heaks teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui ma tänast osa nägin lõpust siis mind ärritas selle 180kgse pässi hädaldamine ja vingumine, võiks nad ta sealt saatest nahhui kihutada kui ise ei taha enda heaks teha..

Ega jahm... tüüp suht ei pingutagi seal... iga kaader enamvähem tüüp sööb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui ma tänast osa nägin lõpust siis mind ärritas selle 180kgse pässi hädaldamine ja vingumine, võiks nad ta sealt saatest nahhui kihutada kui ise ei taha enda heaks teha..

Nagu nende treener ütles ka, et käid wc-s ära ja ongi 200g l2inud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on see täitsa jabur saade. Huvi pärast vaatasin ka netist USA versiooni, mis erines TV3 omast tohutult. Seal on kõigil motivatsioon laes ja pingutavad nii mis kole, aga Eesti omas ainult hädaldavad ja teevad koni :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
USA oma on jah parem!

Ja Andruse ülbe jutt treeneriga ajas ikka harja punaseks :lol:

Einoh, Andrusel on ju oma reziim, millest peab kinni hoidma, ja tema ju TEAB, mis tema kehale kõige parem on! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, Andrusel on ju oma reziim, millest peab kinni hoidma, ja tema ju TEAB, mis tema kehale kõige parem on! B)

Ta peaks järgmine aasta ehk saates treeneri kohale kanditeerima :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No täna käis nagu ma aru saan üks pidu ja pillerkaar seal saates :D

See kõige suurem mees lahutas ja tähistamisega võlgu ka ei jäänud, ungari pekk, suitsuvorst ja alkohol kah veel peale kauba.

VÕTAME KAALUST ALLA :):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No täna käis nagu ma aru saan üks pidu ja pillerkaar seal saates :D

See kõige suurem mees lahutas ja tähistamisega võlgu ka ei jäänud, ungari pekk, suitsuvorst ja alkohol kah veel peale kauba.

VÕTAME KAALUST ALLA :):)

Saates kaamera ees võiks tõesti tagasi hoida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige õudsam on mu meelest sõnakasutus, iga teine sõna on kurat, rsk, ja palju hullmad veel... ikka üldse ei oska kaamerate juuresolekul olla.

Ja kui esimes osas rääkis see 180kg kaaluv mees, et talle on alla võtmine elu ja surma küsimus siiis no palun vabandust aga kui juba suitsuvorst ja viin on ees, siis sedamoodi see küll ei tundu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojaaaaa......+2kg......+500 g- trennist pole vist juttugi. Sellessuhtes meeldib mulle usa saade ikka palju rohkem, et sellel on ikka point, ei lasta sedasi lulli lüüa....ja seal on ikka sellised inimesed kes tahavad ka alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojaaaaa......+2kg......+500 g- trennist pole vist juttugi. Sellessuhtes meeldib mulle usa saade ikka palju rohkem, et sellel on ikka point, ei lasta sedasi lulli lüüa....ja seal on ikka sellised inimesed kes tahavad ka alla võtta.

Seal nad võtsid ikka mitmeid kilosi alla iga nädal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis need tänased numbrid olid?

Kaks kes meelde jäid olid Andrus, kes võttis vist juurde 600g ja punase-blondide juustega naine, kes võttis lausa 2 kg juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×