Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Kui te näitate 180kg onu Patkuli trepist üleslitsumist, siis kujuneb sellest ka arvamus. Ja mitte hea arvamus. Ma ei kuulnud küll, nagu Lensin oleks öelnud, et seltsimehed rasvunud, täna toome muidu tervislikku ja tasakaalustatud salenemisprogrammi väikese šokielemendi. Pole vaataja asi hakata lootma ja mõistatama, kas selline asi toimub igapäevaselt või mitte. Vaataja lähtub saatest, kus näidatakse, kuidas inimeste treeningprogramm välja näeb.

Kuskil pole öeldud et seda järgi peab tegema. Samas vbl tõesti võiks olla hoiatus "don't try this at home" :huh:

Samas ma ei saa üldse aru, miks te loodate, et see saade muudab inimeste arusaamasid? see on ju puhas meelelahutus, extriim, kui nii võib öelda. Keegi ei viitsiks vaadata saadet "võtame kuus 2 kilo alla" :)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas ma ei saa üldse aru, miks te loodate, et see saade muudab inimeste arusaamasid?

Sest minule isiklikult näiteks ei meeldi, kui meelelahutust pakutakse teise inimese arvelt, tema võhiklikkust ära kasutades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest minule isiklikult näiteks ei meeldi, kui meelelahutust pakutakse teise inimese arvelt, tema võhiklikkust ära kasutades.

Inimene on juba kord selline... Jalaga peesse naljad+ banaani koorel libastumise naljad... j2tkake loetelu.

Kui teine inimene on paksem ja ei j6ua... siis on ka jube naljakas :huh:

...sellel saidil on vist ekspakse paljuv6itu :P

Mina olen n2inud ainult ameerika varianti...ja seda ka silmanurgast. Minu jaoks ei olnud ei naljakas ega ka huvitav. Ekspaksude v2rk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin ka selle suure teema peale siin eelmise saate ära. Väga veider saade minu meelest , enamus aega näitas, kuidas nad juttu ajasid, voodis lesisid jne.. Mina küll selles saates midagi huvitavat ei leidnud ega rohkem vaadata ei kavatse :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin ka selle suure teema peale siin eelmise saate ära. Väga veider saade minu meelest , enamus aega näitas, kuidas nad juttu ajasid, voodis lesisid jne.. Mina küll selles saates midagi huvitavat ei leidnud ega rohkem vaadata ei kavatse :huh:

Minu arust ka ajaraiskamine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin ka selle suure teema peale siin eelmise saate ära. Väga veider saade minu meelest , enamus aega näitas, kuidas nad juttu ajasid, voodis lesisid jne.. Mina küll selles saates midagi huvitavat ei leidnud ega rohkem vaadata ei kavatse :huh:

Mulje oli samasugune. Ootasin veidike rohkem detailsust. Jutustamine, vedelemine, siis järgmiseks kaadrid, kus surrakse trepil ja jõusaalis, siis istutakse laua taga ja vesistatakse ahvatlevaid toite. Mis on selle sate point??? Kummaliselt kokkulõigatud saade. Kindlasti oli see protsess, mis inimestega läbi viidi, oluliselt pikem, aga vaatajateni see ei jõua.

Selline saate ülesehitus ei aita kedagi. Mitte midagi õpetlikku seal ei ole, treeneripoolsed kommentaarid on minimaalsed. Pigem ongi tegemist paksude üle nalja tegemisega stiilis "Tsirkust ja leiba rahvale!". Veelkord- kahju osalejatest!

Saade, mida ise ka aegajalt vaatan ja mida tõesti võiks kaaluprobleemidega inimestele soovitada, on TV11 jooksev "Dieedidoktorid"- hea ülesehitus, konkreetsed analüüsid, toitumis- ja trennisoovitused, ülevaade kaalualandamise protsessist, kaasnevatest raskustest, lõpptulemusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

isegi dieedidoktoritele pilgu paele pannud, nii palju kui mina teda vaadanud nad ei lase kohe trenni ka, enne kui kaalu on teatud piir ainuüksi toitumisega langetatud, seal saates ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulje oli samasugune. Ootasin veidike rohkem detailsust. Jutustamine, vedelemine, siis järgmiseks kaadrid, kus surrakse trepil ja jõusaalis, siis istutakse laua taga ja vesistatakse ahvatlevaid toite. Mis on selle sate point??? Kummaliselt kokkulõigatud saade. Kindlasti oli see protsess, mis inimestega läbi viidi, oluliselt pikem, aga vaatajateni see ei jõua.

Selline saate ülesehitus ei aita kedagi. Mitte midagi õpetlikku seal ei ole, treeneripoolsed kommentaarid on minimaalsed. Pigem ongi tegemist paksude üle nalja tegemisega stiilis "Tsirkust ja leiba rahvale!". Veelkord- kahju osalejatest!

Saade, mida ise ka aegajalt vaatan ja mida tõesti võiks kaaluprobleemidega inimestele soovitada, on TV11 jooksev "Dieedidoktorid"- hea ülesehitus, konkreetsed analüüsid, toitumis- ja trennisoovitused, ülevaade kaalualandamise protsessist, kaasnevatest raskustest, lõpptulemusest.

Vaatan ka regulaarselt dieedidoktoreid. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
las aga üritavad siis KUUGA saldeaks saada.pärast sedajõuab ehk kohale kuidas asjale tegelikult lähenema peaks.

Pärast seda jõuab pigem kohale, et asi on geenides :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

geenid ei mängi mingit rolli.jõutakse ehk arusaamisele,et alla võetakse kuude,aastatega isegi.

niikaua kui kulus end rasvasöömisele peab kuluma ka aega seda kõike uuesti kaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
geenid ei mängi mingit rolli.jõutakse ehk arusaamisele,et alla võetakse kuude,aastatega isegi.

niikaua kui kulus end rasvasöömisele peab kuluma ka aega seda kõike uuesti kaotada.

Katsu Sa seda selgeks teha!

P.S. Ma oleks pidanud kasutama jutumärke, oleks olnud arusaadavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui saa aru või ei tahagi aru saada...noh eks siis oma rumalus ja viitsimatus saab kurjalt tasutud.karistab inimene ikkagi iseennast ning ka sureb oma probleemide kätte.nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna taas see intrigeeriv saade ning nagu TV kavast lugeda võis, siis "pingelised trennid toovad kaasa esimesed vigastused". Vot siis!

väga tahaks näha jah, missugused vigastused ning kellel juhtuvad. aga elame-näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see mingi saate tegemise käigus alla võtmine vist eriti efektiivne saagi olla!

Kuna stressi tekib seal ka omajagu ja kaalulangust see arvatavasti ei soodusta ka!

Pigem annabki juurde!

Muidugi oleneb ka teistest faktoritest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×